Fenerbahçe kulübünde yetkin olsaydı kulüpten yollayacağın ilk adam kim olurdu ?

Fenerbahçe kulübünde yetkin olsaydı kulüpten yolluyacağın ilk adam kim olurdu ? Bu Yönetimdende olabilir takımdan sorumlu teknik adamlar ve yardımcılarıda olabilir futbolcuda olabilir.

Güncellemeler:
Benim yetkim olsaydı yollucağım tek adam aziz yıldırım olurdu ne demişler balık baştan kokar aziz yıldırımın hedefi avrupa kupası değil türkiye liginde başarılı olmaktır avrupa kupasında başarılı olmak isteyen adam zico gbi seni çeyrek final oynatan adamı takımdan yollamazdı aziz yıldırım ve aykutun kafası aynı ikiside avrupada başarı istemiyor türkiye liginde şampiyonluk yetiyor onlar için her avrupa maçlarından elendikten sonrada yıldız transfer yapıp taraftarı susturmaya çalışıyor.
selçuk şahin gibi top tekniği olmayan bir adam 10 yıldır bu takımda aziz yıldırımda 14 yıldır bu takımda ve aziz yıldırım bu adamı birtürlü takımdan yollamadı onca sene emek vermiş goller asistler yapmış alex ide twitter yazışmasından sonra yerle bir eden teknik adam ve aziz yıldırım daha topa vurmasını bilmeyen adamı hala takımda tutuyorlar bu 2 sininde kapasitesini gösterir.
28 yıldır türkiye kupasını alamıyorduk aziz yıldırım içeri girdi kupayıda aldık demekki bu adam fenerbahçenin başındayken bizim pek bir başarımız olmayacak helede avrupada aykut kocamanlada başarılı olucağımızı hiç ama hiç sanmıyorum aziz yıldırım ve aykut kocaman gitmeli hedefi avrupa kupası olan kişiler bu takımın başına geçmelidir.

0|0
12|27

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• kesinlikle aziz yıldırımı yollardım,kulübün adını lekeledi,halada utanmadan oturuyo orda

1|2
    0|2
  • selçuk şahin. net !

0|1
    0|0
  • azızı yıldırım ve aykut kocaman

0|1
    0|0
  • Kulübü satardım :D

0|0
    0|1
  • Selçuk Şahin

0|1
    0|1
  • link aksjdgfajskdbnjhsdb

0|0
    0|4
  • Bir Galatasaraylı olarak önce volkan sonra da alex bi de baroni'yi yollarim ooh mükemmel :)) Holigan değilim sadece takılıyorum iyimser anlamda saygı duyarım her zaman :)

0|0
    0|0
  • aziz ve aykut

0|0
    0|0
  • alex olur ...

0|0
    0|0
  • yacak helede avrupada aykut kocamanlada başarılı olucağımızı hiç ccc

0|0
    0|0
  • yacak helede avrupada aykut kocamanlada başarılı olucağımızı hiç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Selçuk Şahin

0|0
    0|0
  • kimi yollardım bilmiyorum ama herkes Selçuk ŞAHİN'e yüklenmiş kesinlikle selçuğu yollamazdım adam o mevkisinin en iyilerinden ve o mevki içinde top tekniği fazlasıyla yeterli fenerde en az 10 tane hocayla çalıştı hiçbiride ondan vaz geçemedi...

0|0
    0|1
  • ALEX

GALATASARAYLI OLARAK BU DAHA AVANTAJIMA GELİR.

1|1
    1|1
  • alex ve aykut kocaman hangisi önce onu bilemiyorum

0|0
    0|0
  • selçuk şahin ilk olurdu bu adam kesin torpilli kimler geldi kimler gitti alex bile gidio selçuk hala duruo kaptanda oldu sonunda bu adam fenerden gitse futbol hayatı biter kimse almaz selçuğu vasatında vasatı yanındakı adama bile yerden pas veremio

0|0
    0|0
  • bunu gözüm kapalı yapıo olsamda selcuk denen zibidiyi bulurr kurbaglı dere sularına salarım

0|0
    0|0
  • selçuk şahin ve aykut kocamanı beraber otobüse bindirir evlerine yollardım.Yeter bu selçuk şahin adamı gördükçe midem bulanıyor artık

0|0
    0|0
  • aykut kocamanı hemen yollardım

0|0
    0|0
  • Tek bir isim sorduğunuz için,Aziz Yıldırım

1|0
    0|1
  • Fenerbahçe dans kulübünü kurar futbolcuları balerin yapardım.

1|1
    0|2
  • 1. Aziz Yıldırım

2. Alex

3. Baroni

4. Mehmet Topal

5. Semih

0|1
    0|2
  • alex,baroni,selçuk,semih,

0|0
    0|0
  • aykut kocaman

0|0
    0|0
  • selçuk şahinin top tekniği yok diyen adamın futbol bilgisi yoktur...

0|0
    0|0
  • Alex-Aykut-Aziz YIldırım

0|0
    0|0
  • herkezi

0|0
    0|1
  • aziz yıldırım

0|0
    0|0
  • hepsini :)

0|0
    0|0
  • Kendimi şutlardım.

0|0
    0|0
  • baroni

0|0
    0|0
  • selçuk şahin önünü göremiyo topçu oluyo adeletini ... dünya

0|0
    0|0
  • Bence gönderecek ADAM sıfatında kimse yok !

0|0
    1|0
  • aykut kocaman

selçuk şahin

semih şentürk

0|0
    0|1
  • Volkan ..

0|0
    0|2
  • AYKUT VE SEMİH...

0|0
    1|1
  • Kulübü satardım

0|0
    0|0
  • ilk kez cinsellik dışı sorduğun için tebrik ederim :) fenere gelince köküne kibrit suyu

0|0
    0|1
Yükleniyor...