Canımı çok sıkıyor. Böyle yapmasının sebebi ne olabilir...

Merhaba benim bi sorunum var çalıştığım yerde bi kız var ben onunla çok samimiyim ve seviyorum.yalnız benden 3 yaş büyük ama yaşımı bilmiyor yani ben zaten yaşımdan 3 4 yaş büyük gösteriyorum asıl sorunumsa bu kız benimle 1 2 hafta öncesine kadar sürekli konuşuyordu mesajlaşıyordu ama son bi kaç gündür konuşmuyor neyin var diye sorunca canım sıkın konuşasım yok diyor çalıştığımız yerde başkalarıda var ama onlarla konuşuyor konuştuğu kişi ise bi erkek aynı benimle muhabbet eder gibi konuşuyor benim gözümün içine bakabaka konuşup ben neden konuşmuyosun diye sorunca konuşasım yok diyor çok kötüyüm bu kız napmak istiyor bu gün bana 'banada kimse acımadı dedi' napmaya çalışıyor anlamıyorum.TANIYAMIYORUM ARTIK YARDIM EDİN ben napmalıyım.

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Sana olan ilgisi bitmiş olabilir. Kaçan kovalanır. İlgini hemen kes bakalım napıcak? Ama sakın bunu tepki olarak yapma. Sanki senin de çok umurunda değilmiş gibi davran.

0|1
    0|0
    • Denicem ama kendime hakim olabileceğimi sanmıyorum...

• Bu onun da kendi duygularının farkına varmasını sağlayacaktır. Eğer sana karşı hislerinde bir değişme varsa bu yapacağın şey elbette onu geri getirmez. Ama sadece bir akıl karışıklığıysa o da duygularını gözden geçirip seni kaybetmeyi göze alamaz. Kaybetme korkusuyla yapacağın her davranış kesinlikle onu kaybetmekle sonuçlanır. Kendine güven ve ne istediğini bilerek bunu yap.

• Bu yapacağın şey sadece nabız yoklama olacak. Eğer davranışlarında br değişiklik olursa bu gelir geçer bir durum olduğunu gösterir. Yok hala ilgisiz davranıyorsa sen de bunu erkenden öğrenmiş olur kendi yoluna devam edersin.

Kızlar Ne Diyor 9

• sana bir şeyden alınmıs olabilir.

0|1
    0|0
    • Ama neden bişey yapmadım ki ben deli oluyorum onun başka birisiyle benmişim gibi konuşmasına tamam bişey olmuyor ama ayıp değilmi bana konuşmak istemiyorum diyip bi başkasıyla konuşması

• ama daha aramızda adı konacak bişey yok sade ben hoşlanıyorum ama acık acık belli ettim bunu...

• tamam işte inat yapıyor

• Elinde 2 kişi varmış, biri de senmişsin. Diğer adamı tercih etmiş, sana da bakmaz olmuş artık. Eskiden başka bir erkeğin kendisine yaptığı bir hareketi de besbelli ki şuan yaptığı şeyi haklı çıkarmak için kullanıyor "Kimse acımadı." vs. lakırdılarıyla. Velhasıl, ondan sana yar olmaz, olsa da sen bakma zaten öyle karaktersiz birine.

0|0
    0|0
    • seviyorum arkadaş işte öyle olmuyo aklından geçeni kalbin yapamıyor...

• Zamana bırakmanı tavsiye ederim o zaman...

• bırakalım bklım

• O cocuktan ilgi duyunca seninle arasına mesafe koymus olabilir yada birinden yasını öğrenmistir.

0|0
    0|0
    • Çocuk ilgi duyulucak birisi değil

• Belli olmaz :) Al karsına konus sende o zaman yasını saklaman kötü saklama kötü birsey değil bu baskasından öğrenirse böyle yapabilir.

• yaş sorun değil zaten önemli olan bana neden böyle davranmaya başladığınnın nedeni benle biraz konuşsa sorucamda nedenini konuşmuyor işte

• zamana bırak :S

0|0
    0|0
  • Kalbini kırdın belki

0|0
    0|0
    • Kalbini kırıcak bişey yaptığımı sanmıyorum

• sevgilisinden ayrılmıştır

0|0
    0|0
  • Sevmio seno

0|0
    0|0
    • Moralim bozukdu daha iyi oldu bu saol

• belkide açılmanı istiyor kendisine bu yüzden triplere girmiş olabilir...

0|1
    0|0
    • Şuan acılacak cesaretim yok

• yapıcam saol

• bişey değil :)

• Göz bu bakar .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya senin ona açılmanı istiyor ya da sen ona bazı şeyleri hissettirdin ama o kesinlikle seninle böle bişi düşünmüyor ve kendini senden uzaklaştırarak bunu sana belli etmeye çalışıyor. Hangisi oldugunu sadece sen anlayabilirsin daha önceki konuşmalarınızdan sana olan davranışlarından vs. sana karşı o anlamda bişi hissetmiyorsa ztn belli etmiştir bir şekilde, yok öyle bişi hissettirmedi her şey cok guzel gidiodu sırası gelince bir şekilde birlikteliğimiz başlayacaktı diyorsan o zmn senden artık bir hamle beklediği için o şekilde davranıyordur. Saygılar..

0|1
    0|0
  • Sana olan ilgisi bitmiş olabilir. Kaçan kovalanır. İlgini hemen kes bakalım napıcak? Ama sakın bunu tepki olarak yapma. Sanki senin de çok umurunda değilmiş gibi davran.

0|0
    0|0
    • aynını bi arkdaşda dedi yapıcam

• kızlar anlaşılamayan varlıklar tribe girmiştir

0|0
    0|0
    • ben zaten hiç anlıyamıyorum

• bu senın duygunu anlamıs ola bılır anlamına yada baskası var anlamına gelır

0|0
    0|0
  • boşver hiç üstüne düşme ilgilenme.

0|0