Olmuyorum sürünüyorum... Ne yapacağım?

bu çektiğim çilem nee arkadaşlar çektiğim çilem nee...sedef hastasıyım herbalistler soydu beni 5 para etmiçek ilaçlara sürekli 300 400 lira yatırdım muayyenelrine 300 verdim.Şimdi bir kız bana dernek öneriyor orda tedavi yapıyorlar kesin çözüm diye.aradım kadın diyor 400 500 arası ilaçlar.yazık günah bizee zaten neler çekiyoruz birde durumumuzdan istifade etmeye çalışıyorlar.tıpta çaresi olmadığını bildikleri için bizi soymaya çalışıyorlar.ilaçlar fayda etse barııı etmiyorrr.tip doktoruna gidiyorum o kadar kortizonlu ilaç verdiki vücudum yırtıldı artık dayanamıyorum ne balıklı göl nede başka bişi bu hastalıpa fayda etmiyorrrrrrr.dua ediyorum hep oda beni kurtarmıyor.olmuyorum sürünüyorummmmmmmmmmm

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Resûlullah (s.a.v.) şöyle buyurmuşlardır:

Bir söz bilirim ki büyük bir üzüntüye sıkıntıya düşmüş bir kul söylerse Allah Teâlâ ona muhakkak bir çıkış yolu açar. Bu Kardeşim Yûnusun sözüdür; o karanlık içinde (balığın karnında) kaldığı vakit

"lâ ilâhe illâ ente sübhâneke innî küntü minez-zâlimîn" demiştir...

Bu sözü söylemeye çokca devam et ayrıca her hastalığın bir çaresi vardır tüm hastalıklar zihinde başlar ilaçların kurtarıcı olduğunu düşünmüyorum tabiki tedavi olmak şart ama yukarıdaki duaya çokca devam et kurtuluş yolu yakındır..

0|0
    0|0
    • (La il�he ill� ente sübhaneke, inni küntü minez-zalimin’i okuyan, dert ve beladan kurtulur.) [Hz.Muhammed(sav)] (40 defa okuma iyi olur)

Erkekler Ne Diyor 10

• alternatif tıp dicem.. maranki falan .. denemişsindir incelemişsindir.. duadan vazgeçme.. hatta güçlendir, biz çok günahkarız, kolay kolay olmayabilir, komik gelmesin sakın yadırgama , araya hatırlı biri var onu koy.. onun yüzü suyu hürmetine de .. ona olan muhabbetin onun sana olan muhabbeti hörmetine de ( tabiiki peygamberimiz.s.a.v ) içten kalbinden ve mümkünse gözyaşlarınla beraber bubsözlerle dua et.. ve vazgeçme..

1|1
    0|0
  • sadece diyebileceğim ücret olarak maliyeti yüksek olmayan ve 2 kerede tedavi edebilecek birşey önerebilirim bir daha ömür bayu tekrarlamadan saygılar.

Yük.Ecz.Yasin ÖZDEMİR

0|0
    0|0
  • Allah Şifa versin Amin..

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun bol bol dua et namazını kıl duanı yap elimden birşey gelmiyor galiba seninde gelmiyor ama en azından bunu yapabilirsin

1|0
    0|0
  • Tıptan vazgeçme.. Herbal merbal paranı yatırma böyle şeylere.. Tekrar ciddi bir cildiyeye görün.. Geçmiş olsun..

1|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla sedef hastalığının kesin bi çözümü yok..sadece durumunu biraz hafifletiyolar o kadar..yanlıs hatırlamıyosam lazer tedavisiyle lezyonları biraz düzeltiyolar ama tam olarak bilmiyorum..bu arada çok geçmiş olsun..

1|0
    0|0
  • Allah şifa versin diyecek başka birşey bulamıyorum :(

1|0
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun şifa versin.

1|0
    0|0
  • hiç öyle yerler gitme istanbuldaysan agop katoğyan diye bir doktor var bu izin prof. u ona git

0|0
    0|0
  • Boşuna dua etme,tıpta çaresi yoksa başka çaresi yoktur moralini bozmak istemezdim ama böyle.Yaratan seni o hastalıkla yaratmış seni düzelticegini mi sanıyosun :?

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• boşuna yüksek ücretleri verme öyle yerlere çünkü henüz tam olarak çaresi yok malesef o tarz yerler insanların umutlarını sömürüyor. gerçekten sedef olmuş birilerinin fayda gördüklerini dene firmalara inanma. senin de bildiğin stres ve üzüntüden uzak dur kendini mutlu ve huzurlu yapmayı başaramazsan dr.ların verdiği ilaçlarda pek fayda etmez. ruh halini düzeltirsen herşey daha güzel olacak buna inan

1|0
    0|0
  • Sedef hastalığı bir tanıdığımda da olmuştu üzüntüyle daha da ilerliyormuş o yüzden kafana sadece toka tak derim:))Üzülsen bile hayatın akışı değişmiyor o yüzden iyileşmek için moralini yüksek tut,geçmiş olsun,Rabbim yardımcın olsun,İnşallah acın bir nebze hafiflemiştir.

1|0
    0|0
  • kaplıcalara gittin mi?

0|0
    0|0
  • arkadaşım eğer arzu edersen beni bir arkadaş olarak ekle yardımcı olabilirim ..ama dilim çok yandı dersen de haklısın işi insanların duygularıyla oynama noktasına getirdiler..

0|0
    0|0
  • sedef hastası bi kadın balıklı göl ve kaplıcalara gitmişti. ve sedef %90 lara kadar iyileşmişti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...