İdeal vücut ne kadar sürede yapılır?

Spor salonunda düzenli bir çalışmayla ideal bir vücut ne kadar zamanda yapılır? Kas yığınından bahsetmiyorum ama yağsız hafif omuz kol kasları gelişmiş göbekte yağ olmayan bir vücuttan bahsediyorum arkadaşlar?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• 3-4 ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• yağsız hafiif kaslı diyorsan, boyun da uzunsa sırık gibi gezersin, böyle bir vücut istediğine emin misin?

0|0
    0|0
    • Boyum 1.79 sırık olmam yani dostum :) nasıl bir vücut istiyorum desem sana, hmm vin diesel gibi olsa fena olmazdı :) ha şu an 75 kiloyum ama hafif göbek var. ben göbeği eritip üst bölgeden kas olarak hacim artırıp kilomu korumak istiyorum

• Vin diesel'i mi kastediyosun hafif kasli diyerek :) dogal yollardan o vucuda ulasman imkansiz gibi bir sey belki 5 sene duzenli bir calismayla olabilir

• şimdi burada 4-5 ay diyen arkadaşlar toplanacaktır :) bunun çok fazla kriteri var başlangıç durumun nedir, vücut tipin nasıl, yapacağın antrenman ve keza beslenmen önemli, spor geçmişin var mı
    ? bunların hepsi etkendir

0|0
    0|0
    • Spor geçmişim 8 ay önce 3 ay spor yaptım. o zaman 70 kiloya kadar düştüm, şu anda 75 kiloyum boyumda 1.79 ama kilomun büyük kısmını göbekten aldım. ben göbeği eritip üst kısımdan almak istiyorum dostum.

Yükleniyor...