Her şeyimdi hiç bir şeyiyim.. ne yazmalıyım ?

yarın onun doğumgünü.. beni sebepsiz yere bırakıp giden delice aşık olduğum insanın doğum günü. yarın için ne hayallerim vardı ama şimdi ne haldeyim.. arkadaşlar yarın kutlamalımıyım? ve ne yazmalıyım nolur yardım edin..

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• sen onun dogum gününü kenedeni hatrlatmak için kutlayacaksın o da senn içinin acımasını düşünmeyen insan da aa çok mutlu oldum mu dicek sanıosun..tbiki hyr cevap vermediğinde veya ters bi cevap alldıgında canın emin ol daha pis acır otur beklee herşeyin hayrlısı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kutla tabi ne olacak, ama geri donmeye calisirsa da yuz vermezsin. Hatta sen kutlayinca o da buraya girip boyle boyle oldu ne zaman sonra mesaj atti ne yapmaliyim diye soru sorarsa ona da seni seviyor unutamamis diye coskuyu veririz sen de gelisine sutu cekersin icin rahatlar

1|0
    0|0
  • son doğumgünün olur inşalllaaahhhhh de yaz mesajı gönder

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey yazma. Senin birşeyler yazmanı bekliyor.

1|0
    0|0
  • sebepsiz yere bırakıp gittiyse bırak mesaj falan atma atarsan senin ona muhtaç olduğunu düşünecektir dönme ihtimali varsada temelli kaybedebilirsin ...

0|0
    0|0
  • o gittiyse ve biraz gururun varsa kutlama

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sebepsiz yere kimse bi insanı bırakmaz illaki bi sebebi vardır. ama bu sebebin ne olduğu ve seni ne zaman bırakıp gittiği çok önemli. bazen şartlar yüzünden çok sevdiği insanı bırakmak zorunda kalabiliyor insan. eğer hala seni sevdiğinden eminsen "bugün çok daha farklı olabilirdi. doğum günün kutlu olsun" yaz, he eğer seni sevdiğinden emin değilsen hiç bir şey yazma bu işin arkası gelmez.

1|0
    0|0
  • kutla canıım kutla büyüklük sende kalsın

1|0
    0|0
  • Kutlama sakın ellerine kürekle vururum.

1|0
    0|0
  • kutlama.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kutlama..

0|0
    0|0
  • Boş ver gitsin.

0|0
    0|0
  • Mutlu Yıllar bir zamanların bitanesi.

15 inde de benim çok sevdiğim birinin doğum günü. ben ona aynen bunu yazacağım :(

1|0
    0|0
    • hehhe walla burdan bana komik geldi gizli kullanıcı keşke banada böle mesaj atan olsa bir zamanların bitanesi bebeği falan :)

• sie denir sana küfür edlir sayılır sövülür ********** ****** ******* ***** ********** **** *****

Yükleniyor...