Kız tavlama taktikleri

Evet erkekler, kızlarda nasıl şansınızı deniyorsunuz? Gerek hareketler, gerekse sözler.

Örnek: Numaramı kaybettim, seninkini alabilir miyim ya da kızın eline bir telefonu verip aramamamı bekle demeler gibi :)

Kızlar..Siz şimdiye kadar nelerle karşılaştınız...?

Cevaplarınızı bekliyorum..

Her türlü tavlamayı yazın komik, kötü, romantik, başarısız vs :)

Güncellemeler:
cevaplarnz icin tsk ederim.

Kizlar yazmadi,herhalde soruyor görünce farkli sandilar,..

lusacansa ya soruyu yanlis anladi yada okumadan yazdi..

Neyse..
ben lusacan'i yanlis anlamisim,o soruyu degil :)

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• umarim suni solunumdan anliyorsundur..solugum kesildi seni görünce!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hiç anlamam, beceremem böyle şeyleri. öyle bir kızın peşinden koşmak, türlü atraksiyonlar yapmak bana göre değil. beğendiğim bir kız olursa, "abi seviyorsan git konuş bence" düsturunca gider söylerim...sanırım bu yüzden yalnızım :)

kız-erkek ilişkilerinde ise her ne kadar görünürde erkek seçse de aslında seçen kızdır. bu iş iş ilişkilerine benzer, kız şirket, erkek ise iş arayandır. iş arayan bir kişinin şirkete başvurması, cv bırakması gibi erkek de kıza niyetini, duygularını açar. kız ise şirket misali, başvuruları ya direkt çöpe atar, ya dikkate alıp "biz sizi ararız misali" reddeder, ya da kabul eder. kabul için de referanslarının iyi olması, tecrüben, daha önce nerelerde-kimlerle-ne kadar süre ile sürttün, kaç değişiklik yaptın ve süreleri (çok iş-eş değiştiren misin yoksa bir yere sabit-sadık mısın) bilgin-kültürün, vs. etkendir... :)

ha, onlar da teklif sunmuyor mu? sunuyor tabii :) şirketler gibi kızlar da bazen, hiç başvurmamış olsa da bazı kişilere talip oluyor. ama bu genelde başka ellerde bir yere gelmiş, tecrübe kazanmışlara oluyor, transfer misali :) tecrübesizlerin hayatta şansı yok :)

2|2
    0|2
  • Kızların tavlanması cok zordur. Erkegi kesinlikle kız secer. Ama erkek harelete gecmezse zaten kaybeder.

Belki böyle düşünüyorum diye yalnızım

0|3
    0|2
    • çok doğru düşünüyorsun :) +1

• evet cok dogru aski baslatan kizmis gecenlerde internetten baktim denedim sonuc verdi

• Bir keresinde deniz kenarinda yuruyen bana da nezakaten gulumseyen bir kadina nasilsin vb. gibi soru sorduktan sonra, yorulmusundur bir yerde oturup kahve vb. icsek mi demistim. Deli mi bu gibisine bakmisti. Ilk ve son kez o zaman yapmistim, o zaman da denemdek istemistim acikcasi. Bu sekilde olmuyor, kendimi kiz yerine koyunca da yolda birinin bir lafiyla bir yere gitmek icin manyak olmak lazim :)

En guzeli bulundugun ortamda arkadaslik kurmak, arkadaslik kurmak icin bir yol yok ise birak ugrasma. Arkadas olduktan sonra zaten senin de kizin da niyeti varsa kiz harekete gecer :) Rahat olmak lazim.

0|1
    0|0
  • Bu konuda yazili kaynaklar var.Himym da ustad Barney Stinson in kitabi the playbook link ayrica ayni isimli bolum belgesel niteliginde izlenebilir

0|0
    0|0
    • Demek keramet bu kitapta.. hocam bu kitabı birkaç günlüğe senden alabilrmiyim ya da fotokopi çektirsek.. olmaz mı?

Nerde hocam bu kitap... ?

• Soruyu okudum ve gayet net anladim.Kizlari tavlamak icin kendi yaptiklarimi degil,Barney'nin yaptiklarini yazdim.Bolumde 7 degil 9 ayri numara var.Himym in o bolumunu izleseydin yanlis anladigimi dusunmezdin.Neyse

link

• hmm k.bkma o zaman ben bakmadim,yorumlar keramet bu kitapta felan olunca burdan yardim edercesine yazarmis gibi oldugun icin yazdim anlamdin herhalde diye..

TVdede vardi bu,bildim simdi.

ama anlatabilirdin de barney'nin yaptiklarini ;)

• :) Beceriksizim bu konuda.. Hiç tavlama işine girmedim giremedim girseydimde beceremezdim.. Çünkü neden bilmiyorum ama fazlasıyla çekimserim bu aşamada :)

Fakat bir kere daha öncedende muhabbetim olan tanıdığım birine gittim ve.. ;

" Beni uğraştırma nasıl kız tavlanır anlamam ben uğraştım sende kabul ettin say" dedim ve bu komediyle başlamıştık :)

0|0
    0|0
  • hiç kız tavlamadım anlamam beceremem bu işleri... peki sen nasıl erkek tavlıyorsun.. bilelim de ona göre tav olalım :XD

0|2
    0|1
    • baak sen burdan kopya cekeceksin ha,olmaazz :D

• amiin cümlemizden..

:)

• Denemiyorum. Şansımı denemek fazla basit, loto oynamıyoruz neticede. Uzaktan yapacağım tek iş halini tavrını gözlemleyip harcayacağım vakte değip değmeyeceği hakkında ufak bir fikir edinmek oluyor. Zaten genelde olumsuz fikirler edindiğimden sorun hallolmuş oluyor, eğer olur da niyetlenirsem ortak paydada buluşulacak herhangi bir an yeterli oluyor. O saatten sonra da anlaşıp anlaşmamamıza bakar her şey.

0|0
    0|0
  • valla bi kızldan hoşlanırsam aynı ortamda bulunuyorsam her türlü bağlarım:) öyle de yolda görüp te beğendiğim kıza asla yanaşmam bi kaç kere de kızlardan teklif aldım biraz inat yaptım ağırdan sattım sonra dayanamayıp kendi teklif etti sonra da her seferinde yüzüme vurmuştu beceriksiz teklifi bile ben ettiim diye:)

0|0
    0|0
  • En cok duyduğum kelime, sizi bır yerden hatırlıyorum ama çıkaramadım. Kızı konusturmaya yönelik bır ifade. Kız düşünmeden cevaplarsa muhabet başlıyor.

0|0
    0|0
  • kızda bitiyor iş ama erkekde rüşdünü isbat etmeli

0|0
    0|0
  • Dün Mudanya'da bir kız, çok hoş yanında teyzeler olmasaydı, yanımda da arkadaş vardı.Ahh ah

0|0
    0|0
  • + (Bakmak)

- (Onun da bakması)

+ Biraz daha sola doğru geçer misin?

- Nedenmiş o?

+ Seni tam olarak göremiyorum.

- Kikkikikiki.

1|0
    0|0
  • üni.deykene bir kız vardı hoşuma gidiyordu hiç konuşmuşluğum yoktu

derste yanına gittim oturdum sonra dedim kiii

ya ben seni başka bölümde biliyodum meğer bizim sınıftaymışssın

o da dediki haftada bir gelirsen tabii sınıf arkadaşını tanımazsın (bu arada sınavdan sınava okula giderdim )

sonra dedim ismin neydi

o dedi bilmiyon mu

bende biliyorum dedim ısmini söyledim

neden o zaman sordun dedi

ben de dedimki gülerek

kendimi ağırdan satmak istedim

kız kahkahayı bastı :)))

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...