Evdeyim dedim, beni çarşıda yakaladı of n'apaçağım ben ?

Seevgilimi aradım bugün öylesine o da napiyon gel görüşelim dedi ısrarlı bi şekilde.

ben; olmaz evdeyim anem bırakmaz hem pazar günleri pek çıkamıyorum kızarlar dedim...Sonra tam telefonu kapatıktan sonra çarşının trafiığnde beni görmüş ve hemen aradı çok kızdı işte.. Şimdi arıyorum cevap vermiyor bu yalanın telafisi nasıl olcak ?

Güncellemeler:
ya saat 13.30 dan beri ariyorum mesaj yaziyorum tik yok napacam ben ya, cok ustune de gittim istemeden simarttim ya bugun.. akil verin daha arayammi yoksa sessizmi kalayim `?

0|0
16|31

En İyi Erkek Görüşü

• @güncelleme : bir işi yapıyorsan tam yap bari, ben aslında zorunluluktan çıktım, utanıyorum söylemeye ama artık sanırım durum sandığımdan ciddileşti, gerçeği söylemek zorunda kaldım. inan utanmasam senden bişey saklamam ama ben buna zorunda kaldım. benide anla lütfen de, aranızı yapmaya çalış, güzel bir utanılacak yalan uydur ve elemanın gönlünü al, belli bir süre sana güvenmeyecektir yine biraz dişini sık, kalbini kazandıktan sonra, normal devam edin.. ısrar etme bu onu daha da bayar, dediğimi yap bari aranızı düzelt,

sevgilini iyi tanıyor olman gerek, ya da eğer sen soğruyu söylediğinde bundan pişman olduğunu söylediğinde ve pişmanlığını söylerken samimiyetini ona hissettirirdiğinde durum düzelecekse böyle yap.. güven kaybetmek kötü..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Annem çarşıdan xxx(burasını sen doldur :)) almamı istedi, o yüzden çıktım bende dersen belki kurtarabilirsin fakat bu bir çözüm yolu değildir :) Güven sarsılmış olabilir.

0|0
    0|0
  • ben olsaydım bitirirdim ilişkiyi, sevgilinde yapabilir, heleki bağlanma yoksa bunu kolayca yapabilir. kaşınan sensin bacım kusura bakma kızlar ortalıkta bangır bangır ilişkide yalan kaldıramam diyor aynı zamanda sizlerde söylüyorsunuz, ben yalan söyleyen sevgii sezdiğimde elimde olmadan soğuyorum, ve yalan söylediğini hissediyorum.. şüpheci bir kişiliğim var, bir defa kıllandımmı bişeyler çıkıyor ortaya... umarım sevgilin benim gibi değildir.

0|1
    0|0
  • zor bi duruma düşmüşsün. o adamın yerinde olmak istemezdim. kim bilir canı ne kadar yanmıştır. güven bi kez kayboldumu geriye kalan şey şüphedir. artık her sözüne şüphe ile yaklaşacak. acaba doğruyu mu söyledi diye içi içini kemirecek. en azından bende öyle olurdu. yapılacak şeyi bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • unutma yalan kötülerin anasıdır.hiç bir zaman yalan söylemiyeceksin,o sana birdaha inanmaz.telafisi zor bir mesele telafi etsen bile bundan sonra hep acaba sorusu oluşacak sevgilinin kafasında ...ama yinede doğruyu söyle neden yalan söylediğini anlat ikna etmeye çalış seviyorsa birdefalığına affeder.

0|0
    0|0
    • sen olsan aklina neler gelirdi evde degilde carsida oldumu görunce yani yalani görunce

• beyaz yalan siyah yalan nasıl oliyr.

• eğer çarşıya çıkıp geze biliyorsan o zaman gideceksin görüşmeye yada geçerli ve doğru bi mazeret söyleyeceksin.''hiç keyfim yok ''demek mazeret değildir.

• Eğer yüz vermiyorsa mesaj atmayı bırakmalısın. Bir süre sonra o sana mesaj atmaya başlayacaktır.

0|0
    0|0
  • sağlıklı bir yorum yapabilmemiz için sevgilini neden ektiğini de söylemen lazım. ama her durumda sevgiline onunla buluşmamak için çok önemli bir nedenin olduğunu söyleyebilirsin. eğer gerçekte böyle bir nedenin yoksa uydur.telefonlarına bir kaç gün yanıt vermez falan filan, sonra seviyorsa geri döner. dönmüyorsa salla gitsin.

0|0
    0|0
  • Eğer seni harbi seviyorsa güvenmek isteyecektir. Bu yüzden sende var doğruyu söyle o zaman bütün güvenini tekrardan kazanabilirsin. Biraz mahcup olursun, yüzün kızarır(ki olması da lazım yani) ama onu kaybetmek istemiyorsan bence bu söylediğimi yap. Çünkü o da seni kaybetmek istemeyecektir.

0|0
    0|0
  • Yalan söylemişin bir kere kimbilir aklından neler geçiyor elemanın neden yalan söylediğini gerekçeleri ile açıkla.Başka bir yalan ile durumu kurtarmaya çalışma sonrasında beklemeye al kendini üstüne düştükçe dahada çok kızacaktır...

0|0
    0|0
    • aklindan ne gecmistir sence

• hmm hemende kafaniz kötuye calisiyor..

• Çalışmaması için neden yok ortada bariz bir yalan var dua et benle aynı şeyleri düşünmesin yoksa çok problem olur senin için...

• benim sevgilim yok fakat bu davranışı sevgilim olup bana yapsaydı ilişki bitmişti tekrarıda olmazdı

2|1
    0|0
  • Biz sevgilini tanımıyoruz, herkesin huyu farklıdır mesela ben yalanı asla affetmem.

0|0
    0|0
  • sen neden böyle söylediysen ona doğruyu söyle...yalan söylersen dahada kötü olur..

0|0
    0|0
  • dayağı hak etmişssin valla pampa nedıyım onun huyunu suyunu biliyon sonucda kendını bi şekilde af ettir hep genelde sitediği ama sneın hyr dediğin bişey varya onu sun ozaman af eder

0|0
    0|0
  • yazık olmuş çarşıda kimleydin ve ne yapıyordun bunun cevabını verecek onun güvendiği birine ihtiyacın var ama zor artık evlendin diyelim evdeyim kocacım desen inanırmı bi daha acaba zor

0|1
    0|0
  • peki sen çarşıda ne yapıyodun sevgiline yalan söyleyip kimse bunu sormamış he :))

0|0
    0|0
    • isim vardi

• tamam da aklina hangi gizli is gelir ? ben normalde haber vermemki

• benim istemediğim bişeyi yapıcağı gelir tabikide bu yüzden yalan söylediği. örnek istiyosan benim onaylamayacağım biriyle görüşmek gibi.

• niye yalan söylüyorsun?

0|0
    0|0
  • akli varsa bu daha sana donmez yalan soyleyrn kizdan her halt beklenir

0|1
    0|0
  • yalan söylemiceksin.. telafisi ona kalmış

0|0
    0|0
  • sen niye yalan söyleme gereği gördün istemediğini söyleseydin

0|0
    0|0
  • o gördüğün ikizimidi de :p

0|0
    0|0
  • Carsi ne la boyner olmadi mi hepsi

0|0
    0|0
  • ben olsam bitirirdim ilişkimi oda öyle yapcak gibime geliyor

0|0
    0|0
    • öyle gözukuyo ama ben onun gönlunu aliirm

• adamın zoruna gider yaw sevdigini arıyorsn sana yalan söylüyor olurmu öyle şey ben olsam asla affetmem acık ve net

• bi daha yalan soyle

0|0
    0|0
  • Sana bida güvenmiyecektir, terketse bile seni hiç şaşırma

0|0
    0|0
  • aranıza baya bir soğukluk girer hiç bir şeyin eskisi gibi olmama ihtimali var

0|0
    0|0
  • senden cacık olmaz güven tek kullanımlıktır o ilişki bitmiştir

0|0
    0|0
  • sn hapı yutmuşsun yalancıyla kimsenin işi olmaz

0|0
    0|0
    • akil verin ya

• Güncelleme: @ bence arama daha fazla bekle o seni arar nasıl olsa üzerine düştüğün için naz yapıyor sana :)

• olmaz..bitti ilişki

0|0
    0|0
  • bidaha asla güvenmez sana...

0|0
    0|0
  • sevgilin yerinde olsam seni piliç gibi kızardın dım :)

0|0
    0|0
  • Terk eder seni.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• eyvah ki eyvah :D ayvayı yemişsin sanki

0|0
    0|0
  • Sevgilisine güvenemiycekse insan kime güvensin.?

0|2
    0|0
  • :S zor...bekle siniri geçsin bakalım nolcak

0|0
    0|0
  • offf ben bile bir çıkmaza girdim. naptın sen ya

0|0
    0|0
  • Adam haklı.. gönlünü almaya çalış kıvırmaya çalışma sakın daha beter olur :D Gönlünü almaya çalış hep ama kendinden de taviz verme sonra basımıza çıkıyolar.. :D

0|0
    0|2
  • görende pavyondan cıktın sanıcak

0|0
    0|0
  • merak ettim neden yalan söledin peki?

0|0
    0|0
  • Neden ole bise dedinki..

Gorusmekmi istemiyodun yoksa musaitmi değildin..

Keske dogrulari deseydin..

Cvb vermemekle hakli ama siniri gecince konusursun

0|0
    0|0
  • benim sevgilim yapsaydı yüüüüzüne bakmazdım

0|0
    0|0
  • Kaşınmışsın, yalan söylememeliydin.

0|1
    0|0
  • çok kötü yapmşsn telafi etsende sana zor inanır inanıyorum desede içi rahat olmaz

0|0
    0|0
  • acilen çıkmıştım annem alınacak şeyler var demişti, haber verme fırsatım olmadı de..

0|0
    0|0
    • vay arkadaş 40 yıl düşünsem aklıam gelmez nasıl bi yalan söyleme mekanizmasıdır bu

• Bu aşamada dürüst olursa daha iyi olur. Sanki bundan sonra söylediği yalanlara inanacak mı sanıyorsun sen. Hiç birine inanmaz. Dürüst cevap versin. O an seninle görüşmek istemedim, sen kızarsın diye yalan söyledim, özür dilerim hata ettim bi daha olmayacak deyip dürüst davransın. O zaman herşey farklı olacak.

• kendi bilir artık..

• Kendi suçun,durup dururken niye yalan söyliyonki

0|0
    0|0
  • telafisi yok empati kur

0|0
    0|0
  • sen de usanmıssın yoksa atlardın teklifine

keyfine bak ohhh

0|0
    0|0
  • Aileni bahane et her zaman işe yarar ve güven vericidir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...