Aile dostumuzun düğünü olacak sizce bu elbise nasıl? Kararsız kaldım..

Çok zor beğeniyorum resimdekini beğendim ama hala emin olamıyorum. Eğer giyecek olursam siyah topuklular, altın renginde takılar, altın rengi çanta, kırmızı oje ve kırmızı ruj yapmayı düşünüyorum. Elbise çok kısa olduğu için altından çorap giyeceğim resimdeki gibi. Sizce nasıl ve giyecek olursam saçlarımı nasıl yapmalıyım?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Selam :)

Simdi Türkiye genelinde su mantik var senin bu elbiseyi alirkende ayni mantikmiydi bilmiyorum.

Türkiyede bir gercek varki bir cok Aileninn alim gücü zayif buda isder isdemez Ailelerde su düsünceyi doguruyor.

1. Siyah bir elbiseyi herzaman giyinirsin.

2. Eger diger olaylarda mesela mezuniyetde okuyorsan yeni bir Kiyafete para harcamamiza gerek klamaz diyerek böyle bir Mantikla hareket ediyorlar.

Simdi bu konular bir yana Sana Cevap yaziyim .

Cenazeye gitmiyorsun ! ! evet dogru okudun Senin Vücudun Koyu tonda oldugu icin Sana Kirmizi - Mavi - Sari- renk elbiseler daga güzel yakisir.

Bu üsdündeki Kiyafet bence olmamis. Bir kiyafeti alirken dikkat etmen gereken bir hususda tabikide öyle burusmus karin gibi Kiyafetin cekmemesi Senin Kiyafetin cekmis .

Anlata bildimi.

Güzel bir Bayan olmak demek giyimini secerken dolapdan farklilik olmali herkezin Giyindigi gibi giyinirsen özeligin nerde.

Anladinmi kendimi ifade edebildimi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Elbiseniz oldukça şık duruyor,ben çok beğendim.Ayrıca siyah ten rengi ve vücut tipinize uymuş.Altına çorap giysenizde giymesenizde çok şık duruyor bence.Ama bence çorap giyin çünkü çorap giymezseniz fazla iddialır olur kıyafetiniz.Ayrıca düğünün önüne çıkacak kadar dikkat çekmiş olursunuz ki buda hiç hoş olmaz.Hem zaten çoraplada şık durmuş birbirini tamamlamış...

1|0
    0|0
  • Elbise perfect, Halı fail

0|0
    0|0
    • turkish style. annem saolsun :)

• Geline yazik olur :( hangi renk oje olabilir baska?

• O işlerden anlamam ama elbise rengine uyumlu olsun. Bu şekilde sırıtıyor

• elbise şık durmuş ama birkaç kusuru var gibi,

sanki basen ve bel bölgeni çok kilolu göstermiş, ama genel anlamda iyi.

0|0
    0|0
  • saçını sol tarafından sarkıtırsan güzel durur şu linkteki gibi ilk iki resim hoşuma gitti benim

link

oje ve ruju biraz daha açık renk kullanamazmısın?

0|0
    0|0
  • elbıse dar gıbı kılo vermen lazım bıraz ama iddialı ve sık duruyor guzel bı secım gozlerin ustunde olması muhtemel

0|0
    0|0
  • Şahsen ben beğendim...

0|0
    0|0
  • bence çorap giyme.. bacağının güzelliğini bozma...

0|0
    0|0
  • Şık , hoş , yakıştırdım.

0|0
    0|0
  • ıcındekı de guzel olacaksa guzel elbıse

0|0
    0|0
  • iğrenç:))))) şaka aşaka güzel ama full siyah giyin me

0|0
    0|0
  • Biraz dar olmus sanki bingil bingil bir goruntu var ama sende oyle durmadiysa guzel elbise iste

0|0
    0|0
  • basit...

0|0
    0|0
  • gayet şık ve güzel bir elbise altına da topuklu ayakkabı daha ne olsun ;=)

0|0
    0|0
  • Elbise fena değil ama altına çorap giyme, özellikle böyle bir çorap. Çünkü boğmuş kıyafetide senide. İlla giyicem diyorsan ten rengi giy, çantan ayakkabıyla aynı olsun renk ve deri cinsi olarak. Takılarda çok abartma, zarif bir kolye ince bir bilezik yeter. Oje ruj seçimi güzel. Saçlarda ya güzel bir at kuyruğu ya da sade bir topuz olabilir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Elbisen guzel, ama kilolu gostermis seni, goguslerinide guzel gostermiyo..

İllede giymek istyosan, altina ben acik bej renk ayakkabi tercih ederdim, yada nar tengi tonlarinda, dugunun nerde olduguna bagli.. Rujumu kirmizi degilde daha cok pastel renklerden kullanirdim, toz pembe gibi, ojelerimde pastel renk secerdim. Sacimin modelinide o elbiseye gore boyle bisey tercih ederdim.. link

0|0
    0|0
  • ben begendim kilolu da durmuyosun bence siyah çorap giy ama bacakların belli olmasın opak çorap giy ayakkabı da siyah olsun çantan başka bi renk altınsarısı mesela kutu tipi çantalar ruj kırmızı olucaksa da gözlerini geri planda tut az makyaj yap yanii ,saçlarını da mutlaka topla bence at kuyrugu güzel olur

0|0
    0|0
  • Elbiseni beğendim.Çorap olarak siyah opak bir çorap yakışır bence bu elbiseye.Takılarını çok abartma derim ben.Çantanla ayakkabın aynı renk olursa daha şık olur.Kırmızı oje ve kırmızı ruj güzel olabilir.Saçlarını ya topuz yada at kuyruğu yap derim ben:)

0|0
    0|0
  • çorapsız giyilmeli bence onunn dışında yakışmış altına siyah topuklu saçlarınıda topuz yaptırabilirsin alttan dağınık bişey ama çok fazla sprey sıkmasınlar

0|0
    0|0
  • bence guzel olur, saclarin koyruk yap yasina görede cok oygun olicaktir...

0|0
    0|0
  • Elbise güzel ama altına çorap giyme bence çokta kısa değil.Siyah çanta daha iyi olacaktır.Saçını güzel bir topuz yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Profil fotoğrafındaki mi? altına çorap giymeyeceksin herhalde çorap giyeceksen sakın yani. Aslında farklı olmak adına kırmızı topuklu + kırmızı ruj da hoş olacaktır. Takıyı abartmazsın.

0|0
    0|0
  • Altın rengi kullanma.

Siyah elbise idealdir. Kırmızı-siyah bir ayakkabı, kırmızı küçük küpe, kırmızı çanta ve kırmızı ruj :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...