İstanbul - İzmir arası en iyi kargo şirketi hangisi?

şimdi sevgilimle 1. yılımız dolucak en iyi kargo şirketi hangisi acaba? ve en ucuz. şöyle göndericem sevgilim kargodan alıcak hediyeyi evine gitmicek. oraya gidince sms atıcaklar yada arıcaklar öyle. tahminen ne kadardır yurt içi kargoyla göndermeyi düşünüyorum sizce nasıldır iyi midir? ist. izmir arası gidcek?

Güncellemeler:
ne göndericem. mp3 aldım müzik dinlemeyi seven biri.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• yurt içini tavsıye ederım bızde ızmır ıstanbul arasında bırbırımıze cok kargo gondermekteyız bu fırmayla

0|0
    0|0
    • hm t.ederim yorumun için. ptt yakınsa evine onla göndericem değilse yurt içiyle göndericem artık. bakıcaz.

• :) bir gün içindeymiş ama sitesinde öyle yazıyor.

• pttyle 1 gün içinde ulaşmıyor maalesef en az 3gün=))

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• ben aras kargoyu tercih ediyorum, ne göndereceğine bağlıdır ücret için.

0|1
    0|0
    • işte onların evine en yakın yurt içi olduğu için onu tercih ettim. mp3 göndericem.

• hadi ya iyiymiş o zaman farketmez bi gün sonra ya. t.ederim.

• Mng kargo

0|0
    0|0
  • ptt ile yolla bence

0|0
    0|0
  • Bir yurtiçi kargo çalışanı olarak en iyisi benim şirketim

ürünü orjinal ambalajında olması gerekli aksi bi durumda tazmin alamassın ve gönderirken sms olacagını şubeden alınacagını belirt ve üçretini sen ödersen sana verilen faturayı iyi sakla.

0|0
    0|0
    • peki çalışan kardeş. ist. izmir arası. yanı en fazla 1 kg bir küçük bir kutu mp3 kutusu yani? ne kadara gider?

• t.ederim yani ortalama 15i bulur yani. m.etme sigorta isterim ve kendim teslim ederim zaten öyle gelip almalarını istemem. dosya olarak gönderim tamam.

• Sana verilen faturano'yu faturada sağ üst köşede kırmızı renke yazılı olan örn. BA-123456 gibi o numarayı ve varış şubesinin adını gendericen kişiye söyle gidip o numarayı söyleyerek daha hızlı alabilir.Ama kargoyu orada acıp kontrol etsin mutlaka. Bir sorun oldugunu düşünürse durum tespit tutanagı istesin ve kargoyu teslim almasın tutanağında bir kopyasını istesin personel imzalı ve şube kaşeli olucak.

Yükleniyor...