Siz ne düşünürdünüz?

Sevgilimle 8 aydır birlikteyiz. Şunu söylemek gerekirse güvenilir biri. 1-2 gün ailesinin evde olmayacağını söyledi. istersen bir gün film izleyelim dedi ben hayır deyince de hiç ısrar etmedi. Daha sonra bende sürpriz yapıp onlara gittim(bu arada ilk defa gidiyorum). İşte 1 saat falan durdum müzik dinledik, konuştuk. Öyle bi an oldu ki onu öpmek istedim ama o kendini geriye çekti. Yani niye böyle bir şey yaptı hiç anlamadım.neden böyle yaptığını ona sormadan açıkçası biraz tavır yapıp gittim. sizce neden böyle yapmış olabilir?

0|0
415

En İyi Kız Görüşü

• belki o öpüşmeden sonra devamı gelecekti. ikiniz de üzülecektiniz. anladın mı? bundan korkmuştur.sen o anı düşündün belki ama o , o andan sonra olacakları düşündü . üzülmeni istemedi

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Güven sağlamak için :D sen güven diye bak başarısız da olmamış sen iyice güven deli divane olda zaten kendin istiyeceksin diye topu sana sürüyor kendinden soğutmuyor ve farklı gösteriyor kendini bak sen iyice inan sonra gör arabada beş evde onbeşleri hoşumada giderse bedave :D anlaşılan usta biri :)) dikkatli ol! :)

0|0
    2|0
  • tam erkek helal valla seviyor kizim seni eger onu opmene izin verseydi o opus farkli sonlanirdi o yuzden onu dusunerek istememistir bence

1|0
    0|0
  • Bi yatak isi olur zemin hazirliyo ;)

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünüyorsak sık dişini bak bu adam böyle yapıp ben iyiyim benden sana zarar gelmez havasına sokar seni sonra işini bitirir iyisimi evliliği bekle kaza kurşunu olur falan.bide ne malum onunla evleneceğin ben sen kendini kocana sakla o değil başkası kocan olursa sana her karıcığım dediğinde pişman hissedersin kendini dikkat

0|0
    0|0
  • Stratejist bir arkadas olabilir. Senin bunu arkadaslarina veya bir yerlerde sordugunda "kesin seni seviyor, ciddi dusunuyor" diyecek bir suru vatandas cikacagini bilerek senin ona duydugun guveni maksimize etme ve ileri harekat icin psikolojik ustunluk saglama amacli olabilir. Ben oyle yapsam bu niyetle yapardim

0|0
    0|0
  • şimdi seni eve davet ettiğinde sen hayır diyince oda beni yanlış anlamasın diye

Sen onu öperken oda şunu demeye çalışıyodur, bak benim amacım farklı bişi değil sadece seni seviyorum ben demektir

ama erkeğin huyunu suyunu biz erkekler kendimizi biliriz

bu bi taktikte olabilir, zor görünen kızlar için sabır gerektiren bi durumdur

senle bu şekilde amacına ulaşamıyacağı için

oda bu yöntemle hem sana güven veriyordur, hemde bu şekilde kötü karakter sergilemek istemiyordur...

0|0
    0|0
  • İleriye gitmemek için doğru olanı yaptı seni seviyor. eğer sevmeyen bir adam olsa bu durumdan cıkar saglardı.Ama her zaman aynı tavırı veremeye bilir zorlama onu.

0|0
    0|0
  • Güven sağlamak içindir tabiki.Bir söz var ''kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez'' :D

1|0
    0|0
  • daha ne işte çocuk senin geleceğini düşünmüş

0|0
    0|0
  • erkek ne yapsa kabahat sen hayır dedıgınde o sana tavır yaptımı

0|0
    0|0
  • vay be öpmedimi?

0|0
    0|0
  • Sadece hevesi kursağında kalmış :) Önemli bir şey değil gelip geçer tabi sana değer veriyorsa.

0|0
    0|0
  • seni çok begendigi için utanıp kendini çekmiş olabilir.çocuga tavır yapma bunun için.

0|0
    0|0
  • Vardır adamın bi derdi sor öğren..

0|0
    0|0
  • adam öpse bi suç öpmese bi suç ne bok yicek bu. öpse sevgilim abazamı diye sorcan öpmemiş niye böyle yaptı diyon.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• senden sadece gelip onunla vakit geçirmeni istediğinden dolayı aklına kötü şeyler gelmesini istemediğindendir ve bence böle bir erkeği kesinlikle tavırlarınla üzmemelisin mutluluklar

1|0
    0|0
  • bu çocuktan ayrılırsan seni öperim. valla bi daha nerden bulacan böylesini. hep mutlu olun.

1|0
    0|0
  • sana karşı kötü bi niyet beslemediğini göstermeye çalışmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...