Büyünün gerçekleşmesi İçin.....

biraz fantastik düşünelim. mesela bir erkeği çok seviyorsunuz ve karşınıza bir peri çıktı. onu elde edebileceğini fakat bir şöyle bir çılgınlık yapman gerektiğini söyledi. elde etmek istediğin erkeği herkesin içinde dövmelisin. bunu yapacak gücü de peri sana verecek. erkeği ağlatmayı başardığında büyü gerçekleşecek :)

bunu göze alabilir misiniz? başardığınızda aşkınız gerçeğe dönüşecek ama sevgilinizin itibarı da yerle bir olacak.

Güncellemeler:
şöyle bir eklenti yapalım. dövme dışında onun itibarını düşürecek başka bir şey de olabilir. dövmeyi kabul etmeyenler diğer seçeneği kendileri bulup ne yapmak istediklerini burada paylaşabilirler.

bakalım peri kabul edecek mi :)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• kimsenin olmadığı bi ortamda dövsek? bi köşeye çeksek yani:P

2|0
    0|0
    • peri sana şöyle bir kıyak geçse. kimsenin olmadığı ortamda dövücen ama kayıt altına alıp nette yayınlican :)

• her türlü rezil olacak yani :/ olmasın ya sevdiğim kişinin üzülmesine dayanamam . bi şekilde kendim etkilerim:P

Kızlar Ne Diyor 8

• he sonradan beni üzeceği zamanların acısını cıkarmıs olurum önden önden.

ama ağlarsa da soguyabilme ihtimalim var ama kıyamayıp orda benim de ağlama ihtimalim de var.

onun tavırlarına baglı:D

0|0
    0|0
  • ben sevdiğim için elimde olmayanı elde etmeye çalışmam ne o rezil olsun nede ben kendimden soğuyayım

0|0
    0|0
  • döverim sorun değil. o güç nasılsa bende biri gülsün dalga geçsin direk dalarım.

hizaya gelsin hepsi

0|0
    0|0
  • döverim :D

0|0
    0|0
  • nasil bi soru böyle ya la :(

0|0
    0|0
  • dayak bana ters,yoksa adam zedelenmiş etmiş çok bişey değil.

erkeklerle alıp veremediğim var:/

0|0
    0|0
    • madem öyle, soruyu güncelledim güncellemeyi okursan belki bir başka fikir üretebilirsin.

• ne gerek var ya:/ hep sıkıntılı işler bunlar.hiç bir itibar düşürme olayı tek taraflı olmaz.geniş yaşayalım.

• İtibari gec, ben onu dövüp ağlattiktan sonra ona erkek gözüyle bakmam ki soğurum zaten :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ederim. Aşka giden her yol mübahtır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kızlar dünden razı :S bitaneside demiyor ki ben aşkımı kalbime gömerim yeterki o üzülmesin kıyamam ben ona kendimi yer bitiririm yeterki onun gözünden bir damla yaş gelmesin. pehhhh

bunlar tam ağlayacakken vurmayı keser toparlayıp tekrardan döver, sonra yine yaparlar...

0|0
    0|0
  • Abim 32 yaşına gelmişsin ne perisi :)

1|0
    0|0
  • o perinin mg emi

1|0
    0|0
Yükleniyor...