Spor ve fitness bilen gelebilir mi?

Benm bel yanlarimda yaglar var nasil gider?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• burdayım dostum. spor salonuna yazılman şart değil yazılırsan sana + sı olur zararı olmaz. dışarda kendinde kardio çalışabilirsin. yani koşu bisiklet tarzında 1 saatlik spor işini görür. bunun dışında düzgün diyet yapacaksın. vücudumuzdan bahsedeyim sana biraz. insanın günlük enerji ihtiyacını karşılaması için almamız gereken kalori miktarı 2000 cal. dir. bu kişiden kişiye 100 fazla 100 eksik oynayabilir. sen eğer bunun günlük 500 kalori eksiğini alırsan yağ kaybedersin fazlasını alırsan yağlanırsın.1000 eksiğini alırsan kaslarını kaybedersin. efendice günlük 1500 cal alıyorsun 40 dk kadar yürüyüş+koşu yapıyorsun birazda squat şınav barfiks ve parktaki diğer makinalarda takılırsın. sonuç güzel bir vücudun olur.(BAŞKA YOLU YOK-abuk sabuk cihazlara ilaçlara yönelme diye dedim :) ) hadi kolay gele :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim de var takipteyim nasıl gider

0|0
    0|0
  • Youtubedan inglizcesini yaz binlerce video geliyor. Videolarda hocalar egsersiz yapiyor sende onlarla beraber yap biraz daha yemek yeme alişkinliklarina dikkat et gider hemen kilolar

0|0
    0|0
  • bir spor merkezine gitmeni öneririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evde de yapabileceğin hareketler var.
    En basitinden https://www.youtube.com/watch?v=BfXkuRGwEJU bu video ve diğer siterlerde aradığın zaman bir program bulucaksındır. Burada hareketleri teker teker anlatmak anlışılması baya zor olur sanırım simit eritmek istiyorsun

0|0
    0|0
  • Twis denen bir hareket var onu yapacaksın yani şöyleki, ayakların bitişik vaziyette vücudun dik bir şekilde olduğun yerde sadece belden yukarısını 90 derecelik açıyla sağa ve sola çevireceksin. İkinci seçenek ise yine dik bir vaziyette iki elinede en az yarım kilo ağırlığı olan maddeler al ve dik vaziyette önce sağ kolunu yandan diz kapağına kadar ey sonrada diğer kolunu, bu hareketi en az 200 kere yap yani 1 kol 200 kere 2 kol toplam 400

0|0
    0|0
    • Sana 1 tavsiye daha, erkek arkadaşların sana verdiği tavsiyelerin hepsi alt karın ve üst karını çalıştırmak için yani itibar etme bunlar hep bilinçsizce yapılan spor

• mekik cekmekle o yaglari eritemezsin mekik sadece kaslari gelistirir karin bolgesindeki yaglari yemeklere dikkat ederek eritebilirsin karin bolgesinde yaglanmaya sebep olan yemeklerden ozelliklebunlardan uzak dur seker unlu yiycekler ve yagli yemekler

0|1
    0|0
  • sene olmuş 2015 hala mekik çek zayıflarsın ditenler var, kardiyo yapman lazım sevgili kardeşim yağların gitmesi için

0|0
    0|0
    • Yag zaten gitti 1.94 boy 83 kiloyum

• Yere bir omuzunun ustune dogru uzan ayaklarinida ayni sekilde paralel ust uste koy yukari taraftaki ayagini yukariya kaldirnindir ayni zamandada oteki elini kaldir sonra yon degistir oteki taraflada yap

0|0
    0|0
  • Kapak fotomdaki gibi yapnak icin ben sadece altin kurala uyarım diyet en basta

0|0
    0|0
  • mekik çek hacı

0|0
    0|1
Yükleniyor...