Popo sıkılaştırma hakkında tavsiye eğil kalk çömelme hareketi dışında?

Popomu sıkılaştırmak içine yapabilirim hani bir şey yapsam sıkılaşır mı gerçekten öyle hantal biri değilim hareketliyim ama kaba etim biraz gevşek her gün bitki çayı içiyorum hareketliyim filan ama popom sıkı değil bana çömelme hareketinin dışındavarsa yapabileceğim bir şey söyleyin. Hep poponun üstüne oturduğumuz için mi böyle oluyo artık oturmamak için elimden geleni yapıyorum evde koltuğa ters yatıyorum yüzükoyun uyumamaya gayret ediyorum ya sağ ya sola soğuk suyla her gün kompres yapıyorum ama değişen bir şey yok gibi. Ne yapmalıyım?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ters mekik cek ayrica ters yataken bacak kaldirma hareketleri yap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Koltuğa karpuzla birlikte otur

0|0
    1|0
  • valla bayağı ısrarcısın gayretlisin herhalde aynı sekilde devam et evet cok fazla yüklendiğin oturduğun ıcın hammallaşıyo sen yine otur kalk bacak ve popo hareketlerini esirgeme yapmaya devam et ve masaj yap :D

0|0
    0|0
  • eğil ama kalkma. durabildiğin kadar öyle dur. bacakların titrerse bırakma anlıdan terler akana kadar bırakma. bu işini görür

0|0
    0|0
  • sağ ayak hayva sol ayak aşağıya eğil kalk önce sol yanak sonra sağ yanak taş gibi olacak

0|0
    0|0
  • Mast. Yap dalga geçmiyorm o an poponu sıktıgın kadar hiç bir an sıkmazsın. Ve kalori olayıda tavan yapar tüm yağlar gider. Bu benim değil işi bilenlerin bile tavsiyesi artk.

0|0
    0|0
  • Bide en iyisi kosmak olur. Ozellimle popo gelistiricek hareket cok az var. Tum vucutoa dogru orantili gider popo. O yuzden kosman lazim daha cok

0|0
    0|0
  • Duvara vuranı görmüştüm

0|0
    0|0
  • bol giyinme dar giyin sıkı gösterir seni

0|0
    0|0
  • Domal takla at zıpla. d ne bileyim bisiler yap iste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Merdiven cik

1|0
    0|0
  • anal yap

0|0
    0|0
    • Çok kötüsün yorumcu hem de çok

• anal yapmak büyütüyor canım inanmazsan inanma yapanları biliyorum jennifer lopez poposu gibi oldu

Yükleniyor...