Abiler neden kız kardeşlerinin bütün özel eşyalarını elektron mikroskobundan geçirir?

Evet abi evet o damarlarımda dolaşan kloroplast östrojen falan değil

zaten ben 23 değil 3 yaşındayım

Hayır bırak o kızı desem (ki burda o kız ben oluyorum ) kes traşı nan diyorlar

bir şey de diyemiyorum biliyorum çok güçlüler (test ettilet onayladılar )

Abiler neden kız kardeşlerinin bütün özel eşyalarını elektron mikroskobundan geçirir?

Güncellemeler:
ettiler olacak ben gene çoşkun sabah gibi sabaha dogru çoşmuşum pardon ...

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kız kardeş önemlidir!

Çok sevilmesi ve çok kollanması yüzünden böyledir. Uğruna bıçak, keser sapı, balta, siyanür, elektrikli testere, dozer vs. her türlü şey sorgusuz sualsiz kullanılabilinir. Hatta benim gibiler böyle durumlarda zevk almasını dahi bilir..

Her şey ''çok fazla'' sevilmesi yüzündendir. Koyayım millete de elalame de..

Yazan: Türk Abisi

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• abiler candır. abilere laf yok... şaka bir tarafa, kimsenin beni özel eşyalarımı karıştırmasını istemem, dolayısıyla da kardeşim de dahil kimsenin özel eşyalarını karıştırmam...

0|0
    0|0
  • çok seviyorlar kız kardeşlerinin başlarına birşey gelebileceği düşünceysiyle hareket ediyorlar demek ki... biraz efhamlı diyelim.

0|1
    0|0
  • Kız kardeşini de kıskanır ağabeyler. Kız arkadaşını kıskandığı gibi fakat kardeşi ile olan o kıskançlık durumu bir baba gibi üzerini örter kardeşinin.

0|0
    0|0
  • benim erkek kardeşim var kafam rahat oh, mis

0|0
    0|0
  • denetlemek için

0|0
    0|1
  • Abiler iyidir, abiler candır, abiler ne yapsa yeridir. :)

0|0
    0|0
  • ben pek yapmam oyle seyler hatta kurcalamam da ablamı sadece hareketlerini davranıslarına bakarım sagolsun iyidir bu konularda bi sorun yaşamadım bu tür davranıslar sizi üzüyor belki ama o sizi sevdiği için korumak için yapıyor

0|0
    0|0
  • eletron mikroskobu bizim evde tarih oldu ben once goz taramasi yaparim sonra parmak izi alirim yinede icimdeki suphe azalmazsa bu sefer DNA taramasindan geciririm kul yutmam

0|0
    0|0
  • Millet ne der?

0|0
    0|0
  • ... Abin birde sabah 5'e doğru halini görse,hiç yanına yaklaşmazdı :)

0|0
    0|0
  • kontrol ediyor seni işte

0|0
    0|0
  • ne yaptıklarını anlamak için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...