Ne kadar karbonhidrat almalıyım?

kas kütlesinde Artış isteyen bir bayan ne kadar karbonhidrat almalıdır? günde üç dilim ince tam tahıllı ekmek veya kepek ekmeği ve bir adet meyve yeterli midir?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• yeterli olmaz. antremandan once enerji kaynagi olarak karbonhidrat alman lazim. bir tabak makarna ya da bunla esdeger bir seyler yemen lazim

0|0
    0|0
    • ama ben öyle ağırlık falan çalışmıyorum ki, bir tabak makarna çok gelmez mi bana?

• Anladım karın kası için ekstra özen göstermek gerekir şekerli ve yaglı gıdalardan uzak durmayı da unutma:). Kolay gelsin

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• yeterli değil

0|0
    0|0
    • ne kadar almalıyım peki?

• haftada iki gün salonda iki gün evse çalışıyorum evde hafif ağırlıklarım var onlarla çalışıyorum salonda da pilates, aerobik bir de fitness yapıyorum Ağırlığı kendim evde çalışıyorum çünkü salon sadece bayanlara öZel ve ağırlık çalıştırmıyorlar.. aslında Crossfite başlamayı düşünüyorum ama hem evimin yakınında yok hem sakatlanır miyim diye tereddüte düşüyorum. evimin yakınlarında normal fitness salonu var ama bayanlarla pek iyi ilgilenmiyorlar genelde erkeklere Yönelik boks body building falan..

• Yani sonuc olarak vucutta kas hacmi kazsnma mantigi sudur ; vucuttaki calistigin bolgeyi antrenman yaparken mikro catlaklar yaratarak deforme edersin buna -1 diyelim antrenmandan sonra gerekli beslenmeyi saglamamiz gerek kaslarin kendini onarabilmesi icin bu da +1 demek ve iyi bir dinlenme bu da +1 dir toplamda -1 ve iki tane +1 var yani totalde +1 deyiz vucut gelisir sna mantik budur kaslar sert bir antrenmanla yikims ugramadan gelismez

Kızlar Ne Diyor 1

• tam tahallı tok tutar tam tahallı ye meyvede bol bol ye fazla protein zararlı çok tüketme

0|0
    0|0
Yükleniyor...