Türk kızlarının ay ben kas istemem demesine uyuz olanlarda mısınız?

Sanki ağırlık kaldırınca mekik çekince lazar angelova dönüşeceğini sanan bir zihniyet var kardeşim sanki kas okadar kolay çıkıyor valla uyuz oluyorum şu duruma. biz o kasları çıkartacaz diye kaç takla atıyoruz bir bilsen.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Hahaa ayni olayi bende cok diyorum. Ben 4 aydir agirlik calisiyorum kol kasim bile zor cikiyor yapilan ilk yorum ayy ben cok kas sevmiyorum, gercekten iki agirlik kaldirmakla balon gibi siseceklerini saniyorlar ki bu gercekten cahil olduklarini gosteriyor cunku kadinnlar asla balon gibi sisemez, hormonsal bir durum
    ( hap, toz ilac almadiklari surece ) Sonra bizim turk kizlarina koca popolu yabancilara da brezilya poposu diyorlar diye erkeklere laf atiyorlar :D hala squat popo olayini anlamayanlar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• aferin la süper başlık açmışsın hastayım o modellere. bir de yeni başlayanlar şey diyo ya 'fazla şişmek istemiyorum arnold kadar olmayacağım brad pitt kadar olup bırakırım' zaten istesen de o kadar olamazsın : ) bide evde 2 3 ay şınav mekik çalışırım senin kadar olurum diyen modeller var. biz günlük kalori hesaplamasını, uyku düzenini her şeyimizi buna göre demek ki boşa ayarlıyoruz, evde iki üç ay mekik çekelim bu iş tamamdır : )

0|0
    0|0
  • bilseler bayanlara kas ne kadar yakışıyor salondan çıkmazlar

0|0
    0|0
  • kaas istemezmiş sanki angelına jolıe :D

1|0
    0|0
  • Kimmis o kardeşim nick ver bana :)

0|0
    0|0
  • Hepsi bayılıyor kardeşim sen boşver :D