Hoşlandığın erkeğe nasıl askını itiraf edersiniz =)

4 senedir tanışıyoruz arkadaşımın akrabası senede 2 kere felan karılaşıyoruz ama arada nettende konuşuyoruz onunda bana karşılıksız olmadını hissediyorum ama emin değilim arkadaşımada o konularda konuşmayı sevmezmiş napmam gerek bilmiyorum çok hoşlanıyorum ondan :(((((

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• bence sen itiraf etme ona yaklaş ama çok değil sen ona 10 gidersen bekle o sana 1 gelsin zaten o bir geldiyse ilişki olabilir(ama normalde onun sana 10 adım gelmesi gerek neyse) ama utangaç biriyse direk de yüzüne yok fırlamanın tekiyse ve sen dersen işin biter baya bi oynar senle sonra atar

0|0
    0|0
    • kimseyle cıkmadı die biliyorum utangac gibide değil fırmada değil bir araya gelince bana sürekli takılıo laf atısmaları falan öff bilmiyorum :(

Erkekler Ne Diyor 14

• seviyorum seni öküz...şeklinde

0|0
    0|0
  • 8 karşılaşma ve konuşma . Ee birşeyler olsa olurdu ki erkek söylerdi yani bu kadar uzun zaman geçmiş . Enteresan .

0|0
    0|0
    • kimseylede cıkmamıs bugüne kadar ne düsündüğünü anlaya bilsem

• Çok uzun zaman olmuş . Bence bir ilgi olsa belli ederdi yani .

• yüzyüze söyleyemeyeceğin kesin. internet gibi bi olay var bizim zamanımızda yoktu mecbur yüz yüze gitmek zorundakalıyorduk :) internetten açıl ters tepki verirse kardeşim yazmış dersin :):):):

0|0
    0|0
    • buna benzer o kadar sey düşşündümki :)

• :) o zaman mesajlaşırken arada konuyu oraya saptıracan bi şekilde açılacan yapacak bişi ypok .

• :)

• ya kızlar işiniz çok kolay eğer erkek siz ona mesaj atmadan size mesaj atıyosa bu iş bitmiştir sadece cesaretlendir

0|0
    0|0
    • arada attığı oluyo tabi. herkesin içinde sürekli bana baktığı gördüm zamanlar oldu ondada biseyler var eminim buna ama tık yok işteeee

• sen konuş de sevgilim olsa keşke pas at dayanamz

• yanağından öp anlar merak etme

0|0
    0|0
  • mektup yaz.

0|0
    0|0
  • S*ktir et ne itirafı. Ederse o eder salla.

0|0
    0|0
  • Platonik olmuşsun vesselam

0|0
    0|0
  • açıl ona

0|0
    0|0
    • denedim lafı değitrdim sonra acık ol bana karsı falan dio yapamadım o an :(

• işte onun için absent:D her kapıyı açan anahtar gibi

• İlgilendiği biri olup olmadığını sor eğer yok cevabını alırsan, akışına bırak o anlar..

0|0
    0|0
  • 4 senede 2 kere karşılaşmak :D :D çindemi yaşıyor bu arkadaş ya

0|0
    0|0
    • sende diyorum :) öğrenci kendisi baska yerde şu an yazları geliyor

• Erkekler cinsel tercihim içine girmiyor.

0|0
    0|0
  • öp kaç

0|0
    0|0
  • Ona çıkma teklif etmeyi mi düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • ewet

• Hiç kız erkeğe teklif eder mi ya

• cıkma değilde tabiki amac bu ama işte :S

Kızlar Ne Diyor 1

• ay hayr sakın sen ıtıtraf etme o etsın varsa bısey .

0|0
    0|0
Yükleniyor...