Kız arkadaşınızla aynı ünviversiteyi kazandınız ve.. ?

ve diyelim ki ünv. ilk günü kız arkadaşınızı yurttan aldınız onunla el ele tutuşarak ünv. kapısına girermisiniz yoksa resmiliğimi tercih edersiniz erkekler her daim nerde olursa olsun ?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Sevgili ile aynı yerlerde olmak kötüdür. Biraz uzaklaşmak, özlem duymak ister insan.

Soruna gelecek olursak, gireceğim ortama ve üniversitenin ortamına bağlı. Ortam laubali, dedikoducu ve saçma insanlar var ise el ele tutuşmam, fakat birlikte girerim. Eğer orada edindiğim arkadaş çevresi ve üniversitenin ortamı iyi ise bundan hiç utanmam, sakınmam. El ele girerim.

0|0
    0|0
  • bunları yaşayarak öğrenirsin. genelleme yapmak mumkun değil. kaldı ki bu sorduğun şey de ne ilişkide ne kadar önemli bilemiyorum. tutsa ne olur tutmasa ne olur. o an ki duruma bağlıdır...

0|0
    0|0
  • seve seve girerim rresmiyete ne gerek varki

0|0
    0|0
  • Anlaşılan ikinci şıkkı uygulamış sevgilin.

0|0
    0|0
  • Benim öyle bir durumum olsa göğsümü gere gere kız arkadaşımı alırım yanıma hatta koluma takarım üniversiteden içeri girerim, sınıfına kadar bırakır tekrar kendi sınıfıma dönerim. Alayın gider misali yani;)

0|0
    0|0
  • valla sarmaş dolaş girerim ama aynı ünide okumamak gibi bir seçenek varsa onu alayım ben :))

0|0
    0|0
  • Ne resmiyeti ya . Ne el ele tutuşması . Sarmaş dolaş girmeyen yumuşaktır .

0|0
    0|0
  • okula gidiyorz oyun parkına değil!

0|0
    0|0
  • Sırtımda içeri sokarım. Dosta düşmana iyi mesaj olur. :)

0|0
    0|0
  • Çok güzel birşeydir , umutlar içerisindeyim.

0|0
    0|0
  • aynı kızla üni'de okumak kötüdür ya..

0|0
    0|0
    • benm sorum nbu degildi rica ediyorum sorumn dışında cevap verme

• kız arkadaşımla aynı üniversityi kazanıp gitmeyi göze aldıysam resmiyete ne gerek var? tutarım elini girerim o kapıdan!

• duruma göre gittiğin yere ortama göre değişir bunlar...

0|0
    0|0
  • Asla yalnız göndermem her sabah kapıdan alırım 2. sene aileleri kandırıp eve çıkarız zaten :)

0|0
    0|0
  • Tabiki elinden tutar beraber girerim kapıdan ve her daim yanında olurum

0|0
    0|0
  • elele girerim tabiki ilk günden görsün bilsin okul saklamaya gerek yok

0|0
    0|0
  • el ele tutuşurum herzaman sevdiğimi bırakmam tabikide

çakallara

0|0
    0|0
  • Giren giriyo ne sakıncası var müdür gelip ayrılın mı diycek size üniversitede ?

0|0
    0|0
  • ne gerek var ki ama aynı evde kalır yemeklerı ona yaptırırdım askım benim :)

0|0
    0|0
  • girerim ne resmiliği :)

0|0
    0|0
  • tabiki rahat davranırm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O durumu yaşayacağım <3<3

Bende bilmiyorum nasıl olacak :)

0|0