Erkeklerde sevip de söyleyememek duygusu nedir?

Sevdiğiniz/hoşlandığınız bir bayan var.uyumlu olduğunuz aşikar ortada.bunu biliyorsunuz ama ilişkinin adı yok!serkeklerin karşısındaki bayana açılamamasının nedeni ne olabilir?erkeğin karakterinden mi çekincesi ve reddedilme duygusundan mı yoksa bayanın ona karşı hal ve tavırlarından kaynaklanan bir durum mu?kızın size dengesiz davranması ya da sizin elinizde olmayan durumlar gibi...fikirleriniz?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yüz yüze seni seviyorum demek cidden popo istiyor ya . Onun dışında tabi reddedilme durumu falan var bu tarz korkular . Biraz daha rahatlatman lazım karşı tarafı . Hani açılabilsin, zemini hazırla . Kapalı konuşma sende biraz açıl ki birşeyler daha çabuk çıksın ortaya .

0|0
    0|0
    • O dengesiz davrandı ilk başta.sonra da aynısını ben yapmaya başladım.ben yakın davrandığımda havalara giren insan ben mesafeli davrandıkça üzerime titrer oldu.söz yok konuşma yok anlaşılmayan ne onu bende bilmiyorum!kaç kovalan böyle aşk olmaz ki?bi bildiği vardır elbet ama ben müneccim değilim bilemem ki:)

• Haklısın :) . Ama sürekli politikalarla geçen bir ilişkinin hammadesi aşk olamaz . Aşk salaklıktır yani . Aptal şeylr yapıp mutlu olabiliyorsanız bunun adı aşktır . Hani ilgi gösterirsin kalkar bir yerleri göstermezsin üzerine titrer . Sürekli değişken tavır çiftleri kanımca yorar .

Erkekler Ne Diyor 15

• Tamamen kendine güvensizlikten kaynaklanan bir durum. Ben kimim ki, beni kabul etmez, benden yakışıklılar var... bu gibi düşünceler insanın aklını kemirir de kemirir. Sonra uzaktan sevmeye alışırsın. Bir gülüşüyle mutlu olur, suratını asışıyla dünyan yıkılır; ama birşey diyemezsin. Sen kimsin ki... Kendini küçük görmeler, işe yaramaz, aşağılık kompleksleri vs. vs.

Ben bu yaşıma kadar yaşadığım sevgiler, aşkları dile getiremedim. En azından aşkımı maşuğa söyleyemedim. Hep yazdım, hep yazdım. Sonra okudum, ağladım. Erkekler ağlamaz ya, ben ağladım.

Lanet olsun, söyleyin oğlum sevdiğinize. Söyleyin ne olacaksa olsun. Ölümden öte köy mü var ki...

0|0
    0|0
  • her ihtimal olabilir yani kızdan soğuyup etmemiş de olabilir ya da çok iyi arkadaştırlar red edilme korkusu olabilir.ya da gelecekte çok büyük sorunlar yaşarız ikimize de zarar veririz görüşü hakim olabilir.olabilir de olabilir...

0|0
    0|0
  • Çekingen olmasından.

0|0
    0|0
  • Bayanların aşırı seçici olmaları, erkeğin reddedilmeyi fazla gurur meselesi yapması, reddedilince onu tamamen kaybetme korkusu ve ne yazık ki erkeklerin kadın-erkek ilişkilerinde çocukluktan yeterince eğitilmemesi.Açılamamak platonik aşk a dönüşür adamı yerde bitirir ;)

0|0
    0|0
  • Ben çekinmekten korkmamda gerçekten hoşlandıysam reddedilmekten korkarım çünkü reddedilirsem onun ilgili herşey bitecektir benim için buda bana acı verir.

0|0
    0|0
    • Reddedilirse arkadaş olarak bile kalamayacağını düşünür sanırsam.bi bakıma da öyle.tamamen kaybetme korkusu bu olsa gerek.

• Zaten reddedilirsem kendi adıma söyleyim arkadaş felan kalmam.ya hep ya hiç

• Benim içinde olduğum durum dur. Arka sıramda oturur. Uzaktan seviyorum ama ozguven "0". Ne yapacam bilmiyom.

0|0
    0|0
  • zaten o yaşta bir erkek görmüş geçirmiştir birde işi gücü yokta dengesiz biriyle mi uğraşacak hayatın şakası yok

0|0
    0|0
    • Kendi dengesizse onu ne yapcaz?ne ekerse onu biçer.o dengesiz davransın bendesevgimii belli edip onun bana açılmasını bekleyeyim olduu!

• hemen savunmaya geç sevgilinde 5 dakikada dengesiz yaptın adamı ya ben olsam hayatta çıkmam seninle

zamanıma yazık be

• Erkekler eğer duygusuz davranıyorsa unutmayın muhakkak geçmişte çok büyük yaralar aldıklarından dolayı dıştan sert görünürler.

0|0
    0|0
  • sevmiyordur. sevip söylememek olmaz

1|0
    0|0
  • bir kız isteği erkeğe seni seviyorum dedirtebilir bu durumlarda bence sorun erkekten çok kızdadır

0|0
    0|0
  • ye me me duygusu deniyor ona :D

0|0
    0|0
  • benim içimde olduğum durum bu red edilme duygusu :(

0|0
    0|0
    • Arkadaş mısınız yoksa sadece muhabbetinin olduğu bir insan mı?

• Çekingenliğinden.

0|0
    0|0
  • Dengesiz kızlardan korkarım :(((8

0|0
    0|0
  • Erkeğin, sevdiği kızı Angelina Jolie gibi üstün görmesi ve reddedilme duygusu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok sebebi vardır aslında.. Geçmiş olabilir (kız-erkek içinde) , aklında başka biri vardır senin unutturacağına inanıp ama onun ara sıra aklına gelmesinden korkuyordur.. Ya da karşısından o cesareti alamıyordur.. Birde rededilme korkusu.

0|0
    0|0
    • soruyu soran ben olsaydım yine en iyi cevap olurdun herhalde çikolata :))) çok iyi cevaplar veriyosun harbiden.

• hehehe cadcad çok sağol valla elimden geldiğince mantıklı cevaplar vermeye çalışıyorum =))

Yükleniyor...