Allah büyük. Nasıl kurtuldum bakın.

Sevgilimle bulusacaktım ama babam bilmiyor benim babam bilse beni öldürecek biri o kadar korkuyordumki öğrenmesinden. Neyse birgün sınav var dershanede aysegülle bulusup gitcez dedim dershanenin önünde buluscaz güyaa. Babamda evdeydi o gün araba var bırakiym seni dedi zaten işim var ordanda giderim dedi yok ben giderim felan dedim neyse bindik arabaya kalbim küt küt atıyor ölcem korkudan bi dualar ediyorumki anlatamam, rengim felan atmış durumda :D yolun yarısındayken birden araba durdu benzin bitti :D yakında hemen vardı ama orada kapalıymıs sansıma bakın yaa :D neyse babam hadi gec kalma dedi indim otobüsle gittim. sansa bakarmsınız :) sizinde böyle en zor anınızda Allah ın yetiştiği bi olay oldumu ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ailenden gizli olarak ve baban bilse seni öldürecek o derece sorun olan sevgilinle buluşmana bu kadar sevinmen ilginç ve buna allahı katman daha da ilginç. belki de o kaadar çok istedin ki allah ceza olarak buluşmanızı istedi. yoksa ailenden gizli işler yapmana allahı ortak edemezsin..

0|0
    0|0
    • ne alaka bee. O an hersey olabilirdi dualar ettim Allah ta yardım etti işte. farkındayım dogru bişey yapmadıgımın ama sevgi işte onla bulusmaya degilde ucuz kurtulduguma sevindim bu kadar .

• allah her sıkışana dua edene elbette karşılığınıı verir. benim demek istediğim doğru bişey yaapmadığın ve işin içine allahı katman zaten bunun yanlış olduğunu farketmişsin sorun kalmadı. olaya pozitif açıdan bakmışsın yoksa babanın durup dururken seni dersaneye götürmek istemesine de bi yorum getirebilirdin. neyse uzatmaya değmez..

Erkekler Ne Diyor 8

• babamı çok kızdırmıştım babam beni köye bırakcaktı orda dedemin bahçeleri var orda çalışçaktım amele olarak herkes dayanamaz kolay bişey değil bi bilseniz neyse babam beni arabayla götürüyodu allahım dedim lütfen allahım nolursun falan dua ediom arkadan bi araç geldi yavaş yavaş bizim arabaya çarptı babam beni eve bıraktı sanaii ye gitti kurtuldum :)

0|0
    0|0
  • Ucuz kurtulmuşsun.Dikkt et :)

0|0
    0|0
  • Bence en kısa sürede babana açmalısın konuyu . Bu şekilde olmaz yani .

0|0
    0|0
    • abooo öldürür beni. yasım tam geldiğinde ne zaman istemeye geleceklerlerse o zaman derim anca :)

• Öyle deme . Hiç beklemediğin tepkileri alırsın . Ama mantıklı bir erkek çıkartırsan karşısına .

• evet düzgün birisi ama, ben bi düşüniym bunu ya :)

• olayı iyi kurgulayamamışsın, eksikler var.

0|0
    0|0
  • çekirgenin 3. defa zıplamasına izin verme :)

0|0
    0|0
  • Sıkıntılı bir durum

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • iyi kurtulmuşsun gerçekten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3