Başınıza gelen en üzücü olay nedir?

başınızdan geçen hala unutamadığınız ve etkisinden kurtulamadığınız üzücü olay nedir?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Annemi sonrasında mecazi olarak babamı kaybetmem ve sonrasında anneannemin ölmesi :( Daha kötüsü olamaz heralde annem ölünce babam bana bakmak istemedi yani :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Küçükken fabrikanın en alt katındaki depoya girmiştim. Oradaki işçilere şaka yapmak amacıyla arkadan dolaşarak gittim. Tam o sırada adamlar çıkarken o katın elektrik şalterini indirerek çıktı. Her yer karanlıktı ve bir sürü mal vardı. O sıralar ilk okul 2'ye gitmem nedeniyle bir panik bastı beni :) etrafa dokuna dokuna gitmeye çalışıyorum ve meğersem ben daha da derinlere gitmişim :) İçerisinde bulunduğum depo katının en arkasında büyük bir motor var ve bu çalıştığında çok felaket ses yapıyor. Buna dokunduğum zaman ani bir panikleme sonucu çığlıklar atmaya başladım ya çalışırsa diye :D Dolaşa dolaşa karşıam bir demir çıktı ve çığlık atarak ağzım açık olduğu için dişlerimi o demire vurdum :( Allah'tan bir şey olmadı :) Bir süre sessiz kaldıktan sonra benim kafa çalıştı ve kolumda ışıklı saatimin olduğu aklıma geldi :) O ışığı kullanarak çıkış yolunu buldum ve hiç bir şey olmamış gibi en üst kata çıktım, babamın yanına.

0|0
    0|0
  • Dedemin çiftliğinde bir at vardı. Kahverengiydi. Dört yaşındaydı o zamanlar. Ben doğduğu günden beri bilirdim onu. Az gezmedim sırtında. Bir sabah kalktığımızda ayak bileği ters dönmüştü. Yürüyemiyordu. Veteriner geldi, ufak bir iğne yaptı. Ve atım bir süre sonra gözlerini yumdu ve son nefesini verdi. Harbi duygulanmıştım o anda. Yaşım 17 idi.

0|0
    0|0
  • ailemi trafik kazasında kaybettim bende içindeydim arabanın keşke bende ölseydim :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...