Fenerbahçe yeni yapılanması ile sizce başarılı olur mu?

Fenerbahçe kurduğu kadro ve yeni yapılanması ile bu sene türkiye ve avrupa liginde sizce başarılı olurmu.

Not Özer hurmacı'dan sonunda kurtulduk selçuktanda kurtulabilsek krske..!

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Semih o yedeklerde ölcek

0|0
    0|0
    • Formsuz ondandr son oynadigi macta ruh gibi dolandi sahada aykut olsam ben kadrodisi birakirim onu :)

• Duymus oldun :D

• sağoool :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bence aykut kocaman ile başarı olmaz.. ayrıca selçuk olayınada sonuna kadar katılıyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Takım iyi. Fazlasıyla iyi.

Fakat dogru yerde oynatılmıyorlar. Ayrıca oyun ıcınde dogru zamanda ve dogru değişiklikler yapılmıyor. Aykut hoca kötü bir hoca degil. Ama ne degişikligi dogru secebiliyor ne de ilk 11 i. sorun taktigin tam oturmaması. oyun kurucumuz var mı sizce? alex haric

0|0
    0|0
  • Zaman şart tabi şu anda Galatasaray ile ligin en iyi kadrosuna sahip Fenerbahçe muhtemelen şampiyonda bu iki takım arasından çıkacak ama esas soru avrupada başarı gelirmi bence bu mantıkla gelmez ilk önce Fener şu şike davasında adını temize çıkarmalı.

0|0
    0|0
  • Türkiye liginde gs ile şampiyonluğu kovalar ancak iş avrupaya gelnce takımlar hernkadr denk güç olsada orda büyük oranla zorlanack..

0|0
    0|0
  • Elindeki mevcut kadrosu iyi bir takım.Ama yönetim hoca oyuncu 3 lemesi arasında ki sorunlar çözülmediği sürece başarı yarınlara kalır...

0|0
    0|0
    • Alex misyonunu tamamlamis bir oyuncu olarak ayrildiginda sorun kalmayacaktr

• Sorunun sadece Alex kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.Genç Semih hala görev bekliyor mesela artı Alex'in gönderilmesinin yanlış olduğu kanısındayım.En azından futbolu Fenerbahçe de burakmalıy dı şahsi fikrim budur...

• Alex'siz kadroya alışması lazım

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin tartışmasız en iyi kadrosu fenerde ama aykut varken işi zor diyorum...

0|1
    0|0
Yükleniyor...