Ayrılık acisi çektiğiniz zamanlar neler yaparsınız ?

ayrılık acısı cektınız zaman neler yapar dıkkatınızı nasıl dagıtırsınız nasıl mesgul edersınız kendınızı ?

Güncellemeler:
Zaman ilaç olsaydı her gecen gun yaslanmaz cokmez hastalıklarımız artmazdı acılar ustune acı eklenmez dunyanın en mutlu su melek gıbı olurdu ınsanlar , geçmişi unutmak ıcın Alzheimer Hastası olmak gerekır ınsanın hayatından gecen her bir kişi bır acı pısmanlık kotu hatıra lar bıraka bılır mutlulukta tabı ama kotu olanlar mutluluktan neden daha baskın geliyor ?

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• banyo yapıp tıraş oluyorum. saçlarıma fön çekiyorum. sevdiğim kıyafetleri giyiniyorum. aynanın karşısına geçip James DEAN gibi bakış atıyorum. ulan sana kız mı yok be diyorum. sigaramın dumanını içime çekip hissettiğim o acıyla beraber derin derin dışarı üflüyorum.

cesaret..

karizma...

başarı...

ve kendimle gurur duyacak şekilde davranıyorum. ağlamadan sızlamadan.. ve de zaman çok kısa sürede her şeyi alıp götürüyor zaten

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Film ya da dizi izlerim.

0|0
    0|0
    • dun gece 5 tane fılm devırdım aksıyon bılm kurgu ama oonlar bıle acı sonla bıttı sansıma sankı her sey ustume gelıyor gıbı hıssetmeye basladım

• Kiyamam ya şimdi inanmiyosundur ama gerçekten geçiyo.

• inandıgın ıcın ve düşüncelerın ıcın teşekkürler .

• Açıkçası meşgul olunsa bile akla gelebiliyor sevdiceğin. Diyorsunki şununla oyalanayım tak yarıda bırakıyorswun herkes için geçerlimi bilemem ama ben en azından öyleyim. ne yaparsam yapayım en olmadı kafamı yastığa koyunca aklıma geliyor ver gelini uykusuz sabahlara o zaman

0|0
    0|0
    • aynen oyle ıste olmuyor abi basıt deıl hıc bır sey basıtmıs gıbı gosterıyor herkez belkı tam anlamı ıle sevmemıslerdır

• insanlar nelere alışmıyolar ki .. zaman öyle ilaç ki .. ölüme bile alışıyosun .. ufak bi aşk acısı yada ayrılık bunun yanında solda sıfır kalır sanırım .. tabi bi insan hayattayken ondan ayrı kalmak daha da koyar insana orası ayrı ..

0|0
    0|0
    • keske alısmak zorunda oldugum seylerı yasamasaydım sımdı bu durumda aolmazdım

• bunun mesguliyeti yoktur kendimce böyle ne yaarsan yap cıkmaz aklından ona ait hiç biseye bakmıcan oluruna bırakıysun sonra yeni biri cıkıyor hayatına dönüp bakasın bile gelmiyor sonra hayat budur :)

0|0
    0|0
    • ellerım gozlerım dudaklarım omzum bacaklarım ellerımı tutardı gozlerıme dalardı dudaklarıma dokunur bır buse kondururdu umzuma basını koyardı uzanır bacaklarıma yatardı ev evıdemı terk edeyım ya onun begenıpte aldıgı elbıseler onlarıdamı atayım donsuz kalırım valla of gulsemmı ağlasammı fffffffff

• o yokken yapamadklarımı yaparım aileme 4 elle sarılıp onlardan kıymetlisi olmadğını düşünrm en önemliside müzik dinlemem

0|0
    0|0
    • ben her zaman ailemleyım zaten ama ıste muzıkle buyudum arabeks damar zor dınlememek duygularımıza hıtab edıyor sankı anlıyormus gıbı dertlerımızı paylasıyormus tesellı verıyormus gıbı

:(

• daha ne kadar olabılırım kı :(

• üzülme hayat bu hepimz acı çekioruz aşk acısı zordur ama başka bi acın olsa aşk aklına bile gelmez neye üzüldm ben ya dersin

• Ben unutamam o yüzden hastalanana kadar ağlarım,hastalanınca ağlayamam zaten sonra da zamanla geçer.Umarım yard. olmuştur.

0|0
    0|0
    • ben bir tek kısı ıcın agladım oda benı aldatıpda gıttıgı ıcın :) en son onun kardesı ile cıktım :)

• boş ver bir şey deme insanlar bazen hak eder dusunmessen dusunulmessın yanlıs yaparsan yanlıs gorursun dıse dıs kana kan ıntıkam ıntıkam kendıne yapılmasını ıstemedıgın bır seyı baskasına yapmamalısın ihanet cok acı verıcı :S

• Doğrudur,senin için çok dolmuş sen yine de benim tavsiyemi uygula derim,rahatlarsın.

• bende cekiyorum ask acisini ama yikilmadim ayaktayim yenilmeyecegim ona ..artik kimseyi sevmeyecegim evlenene kadar...

0|0
    0|0
    • güzel sızın güçlü oldugunuzu gorebılmek ben o kadar guclu deılım işte evlenme yede artık sıcak gozle bakmıyorum boyle kendımı yeterınce mutusz edıyorum bırde evlenıpte karsımdakı kısıyı mutsuz etmek ıstemem her zaman severek evlenmek ıstedıgımı dusunmusumdur ama ıste sevdık sevılmedık vaz gecemedık vaz gecıldık terkk ettım gerı dondum terk edıldım gerı donulmedı kıskandım kıskanılmadım kıskandım yanlıs anlasıldım kıskandım guvenmıyor sanıldım kıskanmak guvensızlık gıbı hıssedılıyor ynlş anlşldm

• aynisi bendede oldu 2 kere terkedildim ama tövbe artik tövbe gururumu yedi bitirdi beddua ettim insallah kabul olur face varmi sende eklerdim seni ?

• kendimi şarkılara veririrm ve her şarkıda gözlerin dolar .. ajdar dinleesen bile haha =D

0|0
    0|0
    • yapma ya ne ajdarı o kadar keybetmedık kendımızı :) evet damar dınlıyorum endamarları zaten damardan baska sı rahatlatmıyor bunalım hareketsız yasamayı sevıyorum varmı boyle bır kız tam benlık :)

• hehe halili önermiyorum . lakin iki adımda geçiyorsun yalnızlık denen tarafa sonra roman yazsan ne faydaaaaağğğğ dediği an adam umutsuzluğa düşüp bu durumdan hiç sıyrılamayabilirsin

• sence eskiler unutula bılırmı hayırrrrr gecmıstekı hataların yasadıgın guzel seyler rrr guzellıkler unutulmaz ama hatalar acılar pısmanlıklar bunlarda unutulmaz 5 yıl 10 yıl sonra bir an olsada gelır ınsanın aklına aynı acıyı yıne duyarsın

• 0|0
    0|0
  • hiç ne yapcam mal gibi aç bir damar şarkı dinle iki ağla

0|0
    0|0
  • boş kalmamaya çalışıyorum ben kendimi sürekli bişeylerle meşgul edip hatırlamamaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • köşeme çekilir tanju okan gibi melül melül bakınırım

0|0
    0|0
    • oy kıyamam yaa benı terk edene en cok s. git demek ıstıyorum ama yanlıs olur yanlıs dusunce dıye dusunuyorum ama karsı taraf dusunmuyor acımı bunlaıma gırdıgımı bende dusunmesemmı kı :S

Erkekler Ne Diyor 9

• Eski bir meşgale ve bağımlılığı unutmanın en güzel yolu, kendine vaktini geçirecek ve seni kendine bağlayacak yeni bir meşgale bulmaktır. Spor, mizük, yeni hobiler buna örnek olabilir. Yada iş konusunda biraz daha fazla çalışman..

Ama bana kalırsa kendini yönetmeyi bilmeli ve hayatta mutlu olmak istiyorsan daima kendine göre bardağın dolu tarafına bakmalısın derim..

Ayrıldığın için üzülme, geçirdiğin mutlu günler için sevin. Yani ayrılık acısını hiç çekme..

0|0
    0|0
  • yemek yerım

0|1
    0|0
  • ailemle vakit geçirirm ..

0|1
    0|0
  • Kafamı ondan uzaklaştıracak şeylerle ilgilenmek isterim.. Bazende hüzünlenirim, yeterince hüzünlenmemişim gibi üzerine bide arabesk dinlerim...

0|0
    0|0
    • damar radyo yu dınlıyorum ama bır sey eksık kafa yapıcak birseyler eksık :S daha maaşa da cok var :S

• Ayrılık aıcsı mı bilemiyorum ama önce gözlerim dolar sonra nefret ediyorum ondan derim kendime ve zorla gülerim...

0|0
    0|0
    • tbrıkler bedensel deılde duygu yada pısıkolojık olarak guclu olmaya ıhtıyacım var sızler gıbı her seyı cok kafama takıyorum :s

• Çok ama çok duygusal bir insanım. Ama sanırım küçüklükten beri yaşananlara karşı zorda olsa gülmek savunmam olmuş. Helede insanların arasındaysam sanırlar ki dünyanın en mutlu en vurdumduymaz insanıyım.

• kendimi işe veririm, it gibi çalışırım. bi' boka yaramıyo bari para etsin.

1|0
    0|0
    • :D haklısın bende bol bol mesai yapıyorum zaten

• öylede böylede olsa geçecek geçiyorda, geçti.

0|0
    0|0
  • Kafamı dağıtırım.Dolaşırım dışarda.

0|0
    0|0
    • mantıkla tabı ama semtımın her kosesı hatırlatıyor her kosede bır hatıra bır yasanmıs seylerım var :(

• zaman herşeyin ilacıdır. sabah=1

öğle=1

akşam=1 tok karnına almalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...