Sevgilinizle aşk dolu sözlerle konuşurken odaya babanızın girmesi ile arkadaşınının kulağını çınlatan kişi sen misin?

Lise zamanlarından muzdarip olarak akıllarda kalan klasik hikayelerdendir basılma. Sevgilisine aşk dolu sözler nameler yaparken odaya giren babanın ardından konu bi anda "ya yok ayşe hocanın killiği ondan ödev vermedi sınavda bunu soracakmış". Velhasıl ahizenin karşısında karşıda durumdan bi haber aşkımdan delirdi diyen bir çift bıraktıniz mi :d

Güncellemeler:
:)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• çoookkkk çok çapkındım..ama geçti..duruldum..hatta fazla duruldum ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 5

• babam çoOKK önceleri lisedeyken bana yani yüzüme doğru kendi evimin yolunu gösteren ve hiç bir söz söylemeden tek bir hareketle,''EVE GİT MAKSATLI''tek git maksadını içeren bir anahtar fırlatmışlığı vardır ki dillere destandı.hahah.valla şimdi düşündüğümde anahtarlar ve kelimeler elimde kalmıştı.:)iyi taktikmiş.başarmıştı.:))))))))))))

0|0
    0|0
  • Babama "Babacığım, sevgilimle konuşuyorum, uygun değilim." derim.

Babam da "Peki." der, odamdan çıkar. Önümüzdeki 287362897473 sene boyunca psikolojik şiddet uygulamak için bahane bulduğundan sevinir.

1|0
    0|0
  • Yoo hiç öyle kıvırdığım olmadı telefonda.Telefonu arkama saklarım.Kimle konuşuyodun diye sorarsa da arkadaşımla diyorum.Daha da üstelemiyo zaten.Sonrasında da annemi sıkıştırıyodur heralde:))

1|0
    0|0
  • bi kere yapmıştım karşı taraf şaşırıyor "burcu mu kızım ne burcusu ya delirdin mi akşam akşam?" gibi bi durum oluyor.

0|0
    0|0
  • hiç denemedim ama olsada beceremezdim heralde ben babamın tel arıyordum sevgilimi ... :D en doğrusu

1|0
    0|0
Yükleniyor...