Sporla ilgilenen baylara / bayanlara sorularım olacak gelir misiniz lütfen?

Evime en yakın spor salonuna yazılıp vücudumun her yerini çalıştırmak istiyorum özellikle squat. ama fit durmak amacım kesinlikle kaslı olmak istemiyorum. kardiyo mu yapmam gerek benim şimdi? ve bu ne kadar zaman alır bu işler nasıl yürür salonlarda? (işten altıda çıkıyorum çünkü)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi güzel arkadaşım sana bu işi yapan birisi olarak biraz bilgi vereyim.

Kardiyo demek kardiyovasküler yani kalple ilgili olan herşeyin performansının artması demek kan dolaşımı , akciğer kapasitesi vsvs.

Bir kere kilo vermek (yani yağlardan kurtulmak sıkılaşmak ) istiyorsan ağırlık çalışması yapmak zorundasın çünkü sadece koşu bandı bisiklet vs yaparsan verdiğin kiloyu yağdan çok kastan vermiş olursun bu da istenmeyen bir durum.

Önce bir fitness uzmanına danışıyorsun veya analitik zekaya sahipsen internetten araştırma yapıyorsun kendine bir program hazırlıyorsun sonra işe koyuluyorsun. Bol şans.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kas zaten kolay yapilan bisey degil bayanlarda. cardio yap dedigin gibi squat yap + karin hareketleri yap korkma karin kaslarin cikmaz :D bol bol yuru kos sikilasirsin. spor salonundaki egitmeninde daha iyi tavsiyeler verir onlarin dediklerini dinlemen daha dogru olur

1|0
    0|0
  • Efendim buyrunuz

1|0
    0|0
  • 2 Ay Kardiyo yapınız Abartmadan 1 saat Yeterli 2 Saate Kadar çıkarırsanız Kas Yaparsınız.

0|0
    0|0
  • Hoca ile konuş daha yararlı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• oturup kalkma hareketini 33 kere yapınca 100 cal harcıyorsun
    bir de vicudun sıkılaşıyor bunu fark ettim.
    10 - 20 arası yapabilirsin... zordur mutlaka bacaklarında ağrı hissedersin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...