Kendime güvenim nasıl gelir?

kendime güven sorunum var. dışarı bile çıkmak istemiyorum. ne yapıcağımı bilmiyorum gerçekten. kendime güvenim nasıl gelir? kimsenin beni sevebiliceğine,hoşlanabileceğine bile inanmıyorum.

Güncellemeler:
link yüz olarak bu kız benziyorum.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• O verdiğin kız resmi standart üstü bi kız ama dikkatini çekeri.senin o tiple kendini beğenmiş egonun tavan yapmış falan olması lazım

0|0
    0|0
    • fakat öyle değilim işte.kendime güvenemiyorum.bide güzellik göreceli sonuçta

Erkekler Ne Diyor 10

• Sakin..Bence güzelsindir.sana öyle geliyodur..Hem çirkin de olsan o sana Allah tarafından verilen bir ömürlük bir emanet..Onunla barışmayı dene..Yoksa hiçbişey çözlmez

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız seninle bende senin gibiyim seninle arkadaş olmak isterim unutma sana da ihtiyacı olan insanlar var sen birilerinin aradağı bir insansındır o kişilere ulaşmak lazım kabul edersen arkadaş olmak isterim birileri bizleri bekliyor hayatta ama onları bulmak lazım.

0|0
    0|0
  • Sende böyle giyorsan engelli vatandaşlarımız ne yapsın? paralimbik olimpiyatları izliyorum bu aralar. Engelli insanlar okadar özgüveniyüksek ki. Normal insanları yapamıyacagı basarılara imza atıyorlar.

0|0
    0|0
    • edit: umarım dişlerin benzemiyordur:D

• yok dişlerim vücudumda en çok beğendiğim yer diyebilirim.

• Neden öyle düşünüyosunuz?Görüntü olarak kendinizi beğenmiyormusunuz yoksa?Elbette herkez gibi sizdende hoşlanan ve seven biri çıkacaktır karşınıza,emin olun.

0|0
    0|0
    • hayır beğenmiyorum kendimi.ve ayrıca inanmıyorum çıkacağına.

• Bilgi birikimini arttır,görüntü olarak etkileyemeyeceğin insanı bilgi birikiminle etkileyebilirsin.Ayrıca güzellik göreceli bir kavramdır.Kendi bakış açına göre kendini güzel bulmuyorsun ama belki bir başkasına gre çok güzelsindir...

• süreklibakımlı ve iyi giyinirsen toplum baskısıyüzünden kendine güvenin zorunluolarak gelir.

0|0
    0|0
  • intihar et böyle yaşayamasın :P

takma kafana ya ...

0|0
    0|0
    • çokk etkili oldu,sağol

• bak bugün düşünmeden yaşa akşam en sevdiğin elbiseni giy ve dışarı çık kimseyi takmadan cafeye git bişeyler iç ve eve dön inan bana bişey kaybetmiceksin ... :))

• daha ne istiyosun

0|0
    0|0
  • kendine gaz ver

0|0
    0|0
  • Caps?

0|0
    0|0
  • Duş yap, süslen, giy topukluları çık dışarı. Herkes sana bakar.

0|0
    0|0
    • Yüz olarak bu kıza benziyorsan iyi.

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadasim hersey basi spor, inanmazsin ama spor gercekten insanin özguveni artiyor, örnegein ben! spor yaptimdan beri bi özguvenlik basladiki hitc sorma evde uturmak bile istemiyorum artik... Asil ne istiyorsun bunu soricaksin kendini? niye beyenmiyorsun kendini? ve bunu deystiriceksin kilo vermek isityorsun spor senin icin super bi baslangic, saclarin boyat yeni bir hava getirsin cik alisveris yap kendini yeni bir tarz yarat, makyaj yap...

0|0
    0|0
  • e buna benziyorsan güelsin işte. Her zaman kendine bak giyimine felan önem ver kalabalık ortamlatra gir düşüncelerini söylemekten kacınma hiçbir zamanzamanla alısırsın.

0|0
    0|0
  • yüz tamamsa tamamdır diye birşey yok.

0|0
    0|0
    • işte bende onu diyorum zaten.

• önce kendine 5 aylık süre tanı...ben 5 ay sonra çok değişmiş biri olacağı diye kendine telkin ver hayal et ...ve bu 5 ay sürede kimse ilie görüşme...veya okula gidiyosan yaz aylarını kendine ayır...sonra aynayı al ve kendine bak ne eksik sende..öncelikle boyunun son iki rakamından 10 kilo eksik ol(örn boyun 160 ise kilonu 50 yap)..sonra eğer yüz hatlarında bozuluk varsa mesela burnun kenmerli ise estetik ol...saçlarını uzat ve sana yakışan açık bir renge boya...güzel kıyafetler al..makyaj yap...ve 5 ay boyunca görüşmediğin arkadaşlarınla görüş...devemı gelir zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...