Yüzük parmağının sırrını biliyor musunuz?

Ben gerçekten çok etkilendim arkadaşlar..

Linkteki resme bakarak yapabilirsiniz..

link

Güncellemeler:
Gerçekten üşenmeden yazıyı okuyup resme göre uygulayanlar şaşıracaktır :) Zaten uzun bir yazı değil :)

0|0
18|19

En İyi Erkek Görüşü

• yüzük parmağıyla kulağını karıştıranlara küpe olsun bu güzel paylaşımın, iyi ki doğdun nefes,olmaya cihanda sıhhat gibi...rfdsfsfer

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben hafif oynatip ayirabiliyorum.eyvah buyuk bir kavgami yasicam ;-)

Yahu bu fizyolojik ozellik.parmaklarinizi yalayabiliyorsaniz anneniz ve babanizdan ayrilabilirsiniz.simdi parmaklarinizi silin ve deneyin eger el bileginizi yalayabiliyorsaniz kardeslerinizden ayrilabilirsiniz.el bileginizi silin on kol kemiginizi yalayabiliyorsaniz cocuklarinizdanda ayrilirsiniz.kendi ailelerini jurup yuvadan ucacaklar.on kol bileginizide silin.egerki dirseginizi yalayamiyirsaniz esinizden omur boyu ayrilamayacaksiniz.cunku biz kendi bssimiza yapamsdigimiz dirsegimizi yalaysmams eksikligimiz icin evleniyoruz.ve benzer eksikliklerimizde birbirimizi tamamlamak icin.bu sonucu gordugunuz anda ferhat gocerden biri bana gelsin sarkisini mirildanin.akliniza ilk gelen kisi esiniz olacak ;-)

0|0
    0|0
  • Bir hikaye.

0|0
    0|0
  • harbi denedim ayıramadım :((

1|0
    0|0
  • Bizede takmayı nasip etsin Allah ım inş

2|0
    0|0
  • bunu arkadaşlar bana yapmıştı ama konu bunun üzerine değildi yinede okudum ilginç geldi bana

1|0
    0|0
  • super

1|0
    0|0
  • evet bunu okumuştum daha önce hoş bir ayrıntı :)

1|0
    0|0
  • tabi biliyorum , lord of the rinks...

0|1
    0|0
  • Güvercinler bile evleniyo biz hala bekarız,anne duy sesimi :(

1|0
    0|0
  • yalnız çocuklarla beraber ayrılıyor. Çocuklar onda kalsın.

1|0
    1|0
  • parmaklar içinde parmaktan direk kalbe giden tek damarın sadece o parmakta olduğunu duymuştum.. :P

0|0
    0|0
  • biz küçükken bu resimsizdi, zaten resimli falan olaydı o bağlantı hızıyla açılmazdı (sene 98)

0|1
    0|0
  • yüzük parmağında kalbe direkmen giden bir damar vardır

0|0
    0|0
  • Bu yüzük olayını tarıhe Akseden kısı bunu bılıyordu Büyük ıhtımal.

0|0
    0|0
  • bence çok ta şey değil yani

0|0
    0|0
  • Yüzük parmağındaki damar kalbe gidiyor tek o

0|0
    0|0
  • Vay lan :D

0|0
    0|0
  • Biliyorum ama genede link'e bakayım.