Kızlar bir gün yolda gidiyorsunuz biriyle karşılaştınız

Bir gün yolda gidiyorsunuz ve biri sizi durdurup tanışmak istedi ne yaparsınız?

Her hangi bir mekanda olabilir .

0|0
3416

En İyi Kız Görüşü

• tanışmak istemesinin şekline bağlı. Atıyorum kibar bir şekilde teklif ettiyse önyargılı davranmam insanlara şans vermek lazım. herkes kötü olacak diye şartlamamlıyız kendimizi bence. ama eger serseri tipliyse ve laubali ise o zaman yürü yoluna derim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 33

• başıma geldi , anneler günüydü hatta.çiçek verdi napıcam bunu ben dedim senin kadar güzel değl ama olsun alır mısın bunları dedi yok sağol dedim al al annene verirsin dedi.o andan sonra ipler koptu zaten sinirlendim bağırdım falan amacım kırmak dğildi ilk başta nazik bi şekilde reddettim al al annene verirsin deyince sinirlendim

1|0
    0|0
    • İlginc bi yaklasım :)

• anladım sen incelik yapmışsın ama ben o zamanlar nişanlımdan yeni ayrılmıştım dediğim gibi kalabalık biyerdi ve evimin civarlarındaydı laf söz olabilir bunları da düşünmek gerekiyor

• tabiki önemli bi durum o böyle bişey bi erkek için sorun olmaz ama kızlar için farklı parazitler yapabilir

• bugünde soruldu bu soru bende kısaca sie drim dedimdi..do re mi fa sol la siiii şeklinde kulak var ise anlar.. aklı selim davranışlar değil elin oğlu/adamı yırtık dondan çıkar gibi teklif ediyor noluyoruz olur insan sankim..

1|0
    0|0
  • tanışmak istemiyorum derim

0|0
    0|0
  • Tabi olur tanışalım merhaba derim.

0|0
    0|0
  • Hiç iyi tepki alacağını sanmıyorum ki kendimden biliyorum hepsine de bastım küfrü. :D İticinin iticisi, saçma bir hareket. Yılışıkça.

0|0
    0|0
    • düzgün bi tabirle isterse tanışmak istediğini ve bir yerde yemek yemek isterse birlikte tanışmak içn? ne kaybedersin

• Sorunu sordun bende cevabı"M"ı verdim. Benim gözümde bu tarz insanlar yılışık ve saçma sapan tek hücrelilerdir. Ötesi yok. İşim gücüm yok benden hoşlandı diye tanımadığım bir adamla muhabbete geçeceğim. Peh. Saçmalama adamım.

• haklısın

• her ne kadar eski tabular kaldı mı yaa zihniyetiyle yaşıyo olsak ta bi çok konuda, bu gibi durumlar da doğru olan ilk adımı her zaman erkeğin atması gerektiğidir bana göre. bu değişmemeli.bi kadın ne kadar kaliteli,ne kadar özgüveni tavan olmuş olurlsa olsun şu noktadaaa bahsettiğin gibi bi durum söz konusu olduğundaaa,inanılmaz itici olur bence.hayır hayır hiç hoş diil.

0|0
    0|0
  • Ne söylediği değil nasıl söylediği her zaman daha önemli.

0|0
    0|0
  • salak mısın be dyp yoluma devam ederm =)

0|0
    0|0
  • yaşadım ağzımı daha açmadan arkadaşım çemkirdi çocukta baka baka gitti aynı durumu tekrar yaşasam psikolojim alt üst olur :D

0|0
    0|0
  • güler geçerim

0|1
    0|0
  • tınlamam çeker giderim.

0|0
    0|0
  • erkeklere tokat atmadigim icin bunu ilk kez deneyip gormek isterdim :)

0|0
    0|0
    • şuana kadar . şiddet kaynagının bayanlarda oldugu ne kadar aşikar . medeni bir şekilde begenisini sunana medeni olarak yanıt veririsiniz gerektigi şekilde . ondasn sonra kadına şiddete hayır ...! kadına kalkan krılsın :) eller yani . ne yapacagız önce biz şiddeti düşünmüyecegiz degilmi ?

• ciddi degildim?

• Yol al canım , işim var ve işsizlere ayıracak dakikam yok ~~ derdim

0|0
    0|0
  • ben bisey soylemeden arkadaslarim mudahele eder zaten

0|0
    0|0
  • herkes kendi yoluna öyle tanışma olmaz, hem sevgilim var benim ciddi ilişkim var diyorum özür dileyip gidiyolar

0|0
    0|0
  • oylelerini umursamayıp yoluma devam ediyorum da, durumu rutine baglayıp bir kac gun takip eden birinin bugazını sıkmıstım, iki yakan bir araya gelmesin diyerek kacmıstı.olayı goren babamın arkadası -erkek gibi kız diye adımı cıkarmıstı :(

0|0
    0|0
  • Sevgilim var derin ısrar ederse çakarım tokatı ;)

0|0
    0|0
  • umursamam

0|0
    0|0
  • git be derim

0|0
    0|0
  • afallarım, tedirgin olarak dinlerim ama acaba kafa mı buluyo benle diye de düşünmeden edemem.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    13

Erkekler Ne Diyor 16

• Ya bayanların yorumuna bak, bide derler ki bir erkek hoşlandıysa gidip konuşmalı, ama konu gidip konuşmaya gelince kafamıza çanta yiyoruz, konuşan bayan olunca cesaretinden dolayı tebrik ediliyor, biz bitmişiz yaw...

0|2
    0|0
  • Kro olmakla ay çok tatlıııı arasında tek bir faktör var. O da yakışıklı mısın? Belli bir karizman var mı?

0|0
    0|0
  • kabul ederim ne yaparım...

0|0
    0|0
    • hacı senin o kızla durum ne oldu

• kendisi için kendi sesimle ona şarkı yaptım herkes beğendi ama kızın haberi yok tabiki..birde konuşmaya devam ettim onunla ben seni seviyorum senden vazgeçemem dedim başını eğdi biraz sustu sonra ben kabul etmem dedi o günden beri yüzüne hiç bakmıyorum..kısacası peşini bıraktım...ona şarkı yaptığımı duysa napar acaba...

• sorum sadece kızlara demekle olmuyor erkeklerde yazabiliyor, onun için boş boş sorum ona buna yazma bence.

0|0
    0|0
  • feysbukumdaki durumları beğeniceksen olur , derim

0|0
    0|0
  • Öyle bişey olmaz biraderim:)

0|0
    0|0
  • Öyle cesaretli kadın varsa buyursun gelsin :)

0|0
    0|0
  • birisinin açılış konusunda endişeleri var sanırım :lol:

0|0
    0|0
  • dün akşam yolda gçeen biriyle tanıştım başta red etti ama şimdi telefonunu bile aldım :)

0|0
    0|0
  • Offff hergün oluyor bu bana

0|0
    0|0
  • arkadan abim geliyor o daha yakışıklı :)) böyle bir hikaye vardı sanırım :))

0|0
    0|0
  • Saçma bir atak olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • kızsa evet derim

0|0
    0|0
  • tanısırım ne olucak :D

0|0
    0|0
  • hemen güreşirim...