Futbolla çok ilgilenen erkekler itici geliyomu sizce?

Futbolla çok ilgilenen erkekler itici geliyomu sizce? , ben hem futbol oynuyorum kaleciyim , hemde güncel haber olarak takip etmeyi severim , biri halı sahaya çağırınca koşa koşa giderim

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• İlgilenmeyene anlam vermeye çalışıyorum daha çok.

0|1
    0|0
  • Bana çok fazla futbol muhabbeti yapmasın da :) oynasın, başkaları ile konuşsun, takip etsin hobisi olsun sorun yok ;)

0|1
    0|0
  • Bayanlar özgür bırakın erkekleri bu konuda..

Helgayla yatıp olgayla kalkacağına, futbolla yatsin futbolla kalksin..
    Futbol aşktır ;)

0|1
    0|0
  • Kadina deger verdigini hissettr. Futbolla da ilgilen sadece dogruz zamanda dosdogru seyleri yap. Ozmn hem sen mutlu olursun hem de. kadin. ama futbolu abartip herseyin önünde tutup kadinla ilgili önenli olaylari bile onemsemez olcak sekildeysrn itici olucaksn malesf

0|1
    0|0
  • Futbola ilgi duyan erkek iyi güzel ama fanatik olunca boş olduğu hissinede kapılıyorum :(

0|1
    0|0
  • sporla ilgilenmek kötü değil ama bence sürekli futboldan bahsetmek itici ve sinir bozucu

0|1
    0|0
  • Yoo itici de gelmiyo çekici de. "Ayy futbolla ilgileniyor ne güzel" ya da "Iyyy futbolla ilgileniyor iğrenç" diye bir duygu durumum yok.

0|0
    0|0
  • Iy evet aşırı itici.

0|0
    0|0
  • Bana futbolla ilgilenmeyen erkek erkek gibi gelmiyo

0|0
    0|0
  • Futfol seven erkeklerden tıksıntı geliyooo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Türk erkeklerinde futbolu sevmeyen parmakla sayılır nerdeyse hoşlarına gitsede gitmesede alışıcaklar :)

1|1
    0|0
  • futbolsuz olurmu kızların triplerini cekmekten bıkıp kafayı futbol ile dagıtmak gibisi yok

0|1
    0|0
    • aynen be çek şortu :) bekle beni halı saha :))

• hayırlısı neyse o olsun kardeşim kib hayırlı geceler

• eyvallah sanada

• kızlar bayılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...