Güzel, ahlaklı, tatlı, dindar ve beni sevecek birini nereden bulurum?

Evlenmek için bir kız arıyorum da internet olmaz sanırım güvenemiyorum çevremde de isteyeceğim bi kız yok, nerden bulucam bilmiyorum, Güzel,ahlaklı,tatlı,dindar ve beni sevecek bir kızı kadere mi bırakayım böyle giderse yaşlanıcam iyice nerden bulurum bir akıl verin ? Evlenmek için her şey hazır bir kız yok :))

Güncellemeler:
bir ömür beraber yaşayacaksın az değil :D
Güzel niye istiyorum , yüzüne bakılsın diye :D

Ahlaklı niye istiyorum, rezil etmesin diye :D

Dindar niye istiyorum, ne yapacağı belli olsun diye :D

Tatlı niye istiyorum , hakkıyı doğursun diye :D

Paralı olmasıyla olmaması arasından farklı kararveremedim.2 sindede sıkıntı var paralı olup şımarık kibirli olabilir,parasız olup halden anlamaz o yüzden kararsızım.

Soylu olsun mu makamlı ailesi falan filan dersek farketmez o da para gibi etki yapıyo :D

Akıllı zeki olsun mu dersek orta olsun.
Aptal olursa evi yakar zeki olursa beni yakar :D

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle birin bulursan kardeşi varsa bana mesaj at

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• gonuldensevenler.com :Dp

0|0
    0|0
    • internet güvenilmez ya :( son çare bence :D

• Benim tanidigim arkadaslardan evlenenler genelde birbirlerini dugunde bulmuslar Dugunlerin ayri bi tilsimi var heralde.hem kizlar hemde erkeklerde Şikligin ve gosterisin en yuksek oldugu yerleden biride dugunlerdirO yuzden dugunlere dikkat :))

0|0
    0|0
  • ''Aptal olursa evi yakar zeki olursa beni yakar'' bu lafa koptum allah iyiliğini versin ...gece gece :)))

0|1
    0|0
  • burdan devam et:))

0|0
    0|0
  • 4-5- tane al birbirlerini tamamlarlar

yer imam hatip lisesi genelde aptal oluyolar biliyon mu kafası basmas onların koyun sonuçta napacaksın hayat .herkes zeki değil

0|0
    0|0
  • Güzel,ahlaklı,tatlı,dindar hahahahah işe bak yaaa.Hem güzel hem ahlaklı hem dindar(bana olmasa da olur gerçi) hem tatlı başka?Ayaklarını da yıkasın mı?

0|0
    0|0
    • kendi ayaklarını yıkasın :D

• bence imam hatipten bulrusn

0|0
    0|0
  • Olum burada yazacağına annene desene te Allahım.

0|0
    0|0
  • çok şey istedin :D

0|0
    0|0
  • Manavda var. Güzel, ahlaklı, ve çok tatlı. ama dindar mı bilmiyorum. olur mu? :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...