Bir insanı "güvenilebilir" olarak nasıl seçersiniz?

Evet KS üyeleri şimdi sıra insan seçimlerinizde... Bildiğiniz gibi bir insanı seçecekseniz önce onu tanımaya çalışırsınız. Ya da size uygun olan bir yönü hoşunuza gider ve onun güvenilir olacağını düşünürsünüz.

Peki ya sizin için karşınızdaki insanın "güvenilir" olacağından emin olmanızı sağlayan özellikler nelerdir?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bu hayatta hiçkimse yüzde yüz güvenilir değildir o yüzden ben kimseye güvenmem herkes yarı yolda bırakabiliyor arkandan vurabiliyor mutlaka can yakabiliyor bunuda hep güvendiğim sevgilim tarafından bir hiç yerine konulduğum gün öğrendim kimseye güvenmeyeceksin arkadaşım yoksa çok daha fazla yıkılıosun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla ben ilk gördüğümden kendisiyle görüştüğüm ana kadar onu incelerim. bu süreçteki davranışları güven veriyorsa güvenirim. tanıdıkçada güvenimi perçinlerim. yada törpülerim.

0|1
    0|0
    • İnceleme yöntemi güzel.

• Herkesin ağzında "güvenmem" veya "güvenemem" kelimeleri dolaşıyor. Ama bazen karşımıza her zaman kömür çıkmaz. Pırlanta gibi insanlar bile çıkıyor.

• kimse 4*4 lük değildir. bir kaç önemli kriterin olacak bunlar sağlanıyorsa. bazı şeyleride görmezden gelmek lazım. sonuçta sen birde kendine bak 100 üzerinden kaç alırsın:))

Yükleniyor...