Gerçekten sevenlerin sevilmeye hiç hakkı yok mu hiç mutlu olamazlar mı?

Hayatın cilvesi hep iyi insanlar çıkar karşna ama her ne hikmetse hep bu söz parcalar yüreğini "çok iyi bir insansın ama senınle olmaz" hep iyı dilekler alırsın ama aşka gelınce olmazı tokat gıbi yersın nedır bu iyi olupta sevılememenın günahı söylermısınız?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• geçmişte birileri canlarını öyle yakmış olmalıki,içlerinde bitmeyen bir hesap var sanki,veya sende bulamadığı birşeyler,sıkıntı şurda bence,sana ilgi duyan birini düşün,sen ne iyi nede kötü diyebiliyorsun ama yapacağın bişy yok,kırmamaya özen gösterip saçma cevapler veriyosun,çünki onun sana baktığı gözle sen bakamıyorsun gibi..

0|1
    0|0
    • Evet gecmiste yasanılan şeyler var bunlar her ınsanı bır tutupta degerlendirmekte yanlıs bende iyı olupta bulunulmayan şeyler sevmeye engelmıdır evet kırmamak deglde çok sevdıgımde öyle cevap verıyor olabılırm senı duşunenı dusun demişsın benı duşunen hiç olmadıkı bu zamana kadar yanlızlık hiç yakamı bırakmadı gitti gercekten zor çok deger verip zerre deger bulamamak bu aşkı sevdığinde yaşayamamak...

• olduğu kadar,olmadığı kader.. ne denirki başka.

• Aynen yanarız içimizden ne gelır elımizden utansın dertles bızden kader dıyelım gıtsin off off..

Kızlar Ne Diyor 1

• niyese hep öyle be aga insan sevdigini kaybedince degerini anliyior :S

0|1
    0|0
    • Ama benim drum farklı sevıp hiç sevilememek iyi olupta sevılememek ınsanlar kötü insanları daha çok sevıyor ıyıler yanlız..:-(

• neden biliyomusun biz iyi oldumizdan sevdigimize kiyamiyoruz nederlerse yapiyoruz onlar istedini yapiyor nasil olsa beni affeder bensiz yapaaz diyor malesef:(:(

Erkekler Ne Diyor 3

• katilmamak elde degil... hani agir bir laf vardir insana s... yaranir seven degil...

0|1
    0|0
  • Arkadas sizleri boyle gorunce insan degilmisim gibi gelyor.yada gaddar kalpsizmisim gibi hissediyorum. aşk a inanmiyorum. zulumden baska bir sey degilmis gibi gelyor bana

0|1
    0|0
  • bizide sevenler vardır üzülme:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...