Modem ışıklarının hepsi yanıyor ama internete bağlanamıyorum

arkadaşlar modem ışıklarının hepsi yanıyor ama internete bağlanamıyorum pc yi açıp kapatıyorum düzeliyor ama daha sonra yine aynı şey oluyor internet olduğu halde bağlanamıyorum neden oluyor bu

Açııııl Yardıım Lütfenn !!!

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sebebi vardır ama genelde bu tür istenilmeyen eylemlerin başında virüsler gelir. Öncelikle bu linkteki "Kaspersky PURE 2.0" indir ve kur. Sonra bilgisayarı baştan aşağı "tam" tarat çıkan virüsleri sil. Eğer bu değilse DNS ayarlarını değiştir. Kolay gelsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bağlanma sorunu büyük bir problem. ben de aşık olamıyorum mesela. ama bununla yaşamayı öğrenmek lazım:)

0|0
    0|0
  • modem arayüzüne girip bütün ayarları tekrar başlatman gerekiyor.eğer daha önceden modem fişi çekilmişse ve reset düğmesine basılmışsa ayarlarının yapılması gerekiyor.

modem arayüzü bendeki zyxell 192.168 ile başlayan ip numarası belki bilmiyorsan onuda da yazayım dedim. kolay gele...

0|0
    0|0
  • muhtemelen DNS den dir. Bi kontrol et düzelir. Olmazsa da teknik değil yazılım hatasından olur kolay gelsin...

0|0
    0|0
  • Amerika'nın oyunları bunlar.

0|0
    0|0
  • kaldır at bilgisayarı :D

0|1
    0|0
  • pc de yazılımda hata vardır format attır düzelir.

0|0
    0|0
    • Yuh küçük bir hata için format mı atılır. Sonra her küçük sorunda format atar ve sabit diski yanar. Çok gördüm bu şekilde olan..

• VİRÜS VAR TEMİZLEMEN LAZIM

0|0
    0|0
  • Kablolu kablosuz ?

0|0
    0|0
  • modem seni sevmiyor.

0|0
    0|0
  • Ben bu TTnetin taaaa

0|0
    0|0