Taraftarlar neden passolige'e bu kadar karşı?

Merak ediyorum bu passolig e neden bu kadar karşısınız? Bilet mi bilet ha elden almışsınız ha internetten neden boykot ediyorsunuz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Elden bilet bedava alınabiliyor çünkü ;) Bunu istemeyen halk değil aslında. Taraftar gruplarına el altından bilet dağıtarak kendini reis vs ilan edenler. Bu için içinde siyaset var. Mesele futbol değil. Ankaragücü TSL'de iken bilet dağıtır, bedava bilet bulurdum. 3-4 sene önce. Arkadaşları arar, bilet var mı? Dediğimde gel buluruz derlerdi. Ankaragücü - Fenerbahçe maçına 10 TL'ye , Ankaragücü - Galatasaray maçına bedava girmişliğim var. Biletleri tedarik eden ise o klübün örnek vereyim büyük bir taraftar grubunun sahibi falan oluyor. Detaylar detaylar. Şimdi ise E- Bilet yüzünden bunu eskisi gibi yapamıyorlar. Ben çok gördüm, bedava bilet dağıtarak stadyumda adını tezahürat ettirenleri. Dışarıdan sadece bir maç gibi görünüyor ama değil. Karaborsa vs dediğimiz şeyler eskisi kadar yok artık. Bütün bu Passolig bunu bitiriyor. Ha tabi tek olay bu değil, AKP'ye falan da bağlıyor bazıları. Ama onları ben bilmem.

1|0
    0|0
    • Bu kadar derin şeyler olduğunu bilmiyorum uzun uzun anlattığın için ayrıca teşekkür ederim

• Ne demek. :)

Erkekler Ne Diyor 9

• http://m.youtube.com/watch?v=6RLzfw7MV9w

rantı gec. Birazcık cesaretin varsa git ve hükümet karşıtı tezahürat yap.

1|0
    0|0
  • İşlerine gelmiyor birçoğunun ondan :)

0|0
    0|0
  • Ben kart başvurusu yaptım yakında elime geçer

0|0
    0|0
  • biz bunları burada geçen sene tartıştık ve bitirdik. yine açma şu konuları

0|0
    1|1
  • Benim belki durumum iyi degil bir maca gidicem sadece bunun icin passolig cikartmak icinde para vericem ve benim passoligimle babam maca gidemiyo

0|0
    0|0
  • Ayrı bir para ödeniyor

0|0
    0|0
  • Daha heyecanlı da ondan :D

0|0
    0|0
  • Maçlara kimse gelmiyoda ondan.

0|0
    0|0
  • Sorun internetten veya elden alınması değil ki internetten alima kimse karşı çıkmaz. İnsanların karşı olduğu kısım önceden bilette isim falan yazmazdı ama şimdi isim falan da yazıyor bizim taraftarlarımız da heralde rahat olay cikaramayacaklar diye korkuyor :D

0|0
    0|0
    • Türk erkekleri işte😁😁

• Yapacak bir sey yok.. ama bir yönden de haklılar passolig falan ugrastirici ve kısıtlayıcı şeyler

Kızlar Ne Diyor 2

• Tribün kültürünü bitirmeye yönelik bir uygulama. Bedava bilete olaylara bende karşıyım ama bu fişlemeye girer.

0|0
    0|0
  • Sahaya madde atamadıkları için küfür edemedikleri içindir.

1|1
    0|0
Yükleniyor...