Ne oluuuur bir bakinnnnn nolur. Erkek kiz fark etmez?

Arkadaslar benim boyum 1,60 bir 10 veya 15 santim uzamak istiyorum. Yasim 18 daha uzarim bir bayana göre sanirim? Peki yöntemler nelerdir? Burada ziplama ve asilma diye okudum birkac kez? Dogru mu? Evde nereye asilayim ki ben? :/

0|0
2452

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• Neden bu kadar takıntı haline getirdin şükür edeceğine haline neyin var çok mu kötü durumdasın bence abartma istersen kurtul bu düşünceden 18 yaşına kadar uzama olur bayanlarda bunuda unutma belki bir ihtimal oda bol bol basket süt ürünleri ondan ötesini düşünme ama boşuna takıntılısın bence RABBİM sana verdiyse onunla yetin ve şükür etmelisin bence neyse inşallah istediğin gibi olur

0|0
    0|0
  • 18 yaş bir nevi sınırdır aslında daha sonra uzama olsada 2-3 cm arası olur hiç olmayada bilir 10-15 cm arası çok zor malesef.

0|0
    0|0
  • bir kız 15 yaşına kadar uzar sonra 19 aa kadar en fazla 3-4 en 1-2 cm uzar fazla birşey bekleme bu saaten sonra ne kadar uğraşırsan ugraş en fazla 1-2 cm uzarsın :D daha fazla uzayamazsın imkansız

0|0
    0|0
  • bayanlarda boy uzaması 16 da biter ya da yavaslar ve 18 gibi yaslarda durmustur. sanmam uzayacagini. siz voleybol filan oynayın Eger kemik yasınız kucuk yani gelisim tamamlanmadi ise belki cok azda olsa oda en fazla 1 cm olabilir ya da 1,5 cm. Sadece tahmin bu soyledigim cunku ben cocuklugumdan beri basketbolu hic birakmadim boyum 190cm. :)

0|0
    0|0
  • Eve barfiks çubuğu alabilirsin.. Tabi sakatlanma ihitimalin oluyor. Onun yerine gidip bir parkta kollarında derman kalmayıncaya dek asılabilirsin. Ayrıca ters asılmak acayip boy uzatır

0|0
    0|0
  • önce doğal yöntemleri dene eklemlerin ozellikle bacak eklemlerin esnedikce boyun 2 3 cm uzar esnemesi icinde hopla zipla basketbol oyna veya bisiklet bile surmek (selesi yüksek olmak kaydiyla) uzatır boyu cakat 10 15 cm imkansiz gibi bisi doğal yontemle olcak is degil yani bide bildiğim kadariyla boy uzatma ameliyatları var onlarla tam bilmiyorum ama 10 15 cm uzatabilirsin sanırım botunu :)

0|0
    0|0
    • tüh ya sporla hic alakam yok

• 1|1
    0|0
  • 18 den sonra ereklerde bile nadiren 10-15 cm uzama olur. Kızlarda pek sanmıyourum ama 5 cm atarsın sporla.

0|0
    0|0
    • Tamam o da olur her seye raziyim :D neler yapayim

• Zıpla, koş, asılı kal protein ve kalsiyum ağırlıklı beslen mutlaka faydası olacaktır.

• yaaa insallah

• Zıplamak işe yarar ama 10-15 cm olmaz tabii.

0|0
    0|0
  • oha nabtın be okadar zor

0|0
    0|0
  • Zor uzarsın o kadar.

0|0
    0|0
  • Bunun için ilaçlar var araştır

0|0
    0|0
    • Ya ilaclardan sonra bayagi bir uzarsam? Durmak bilmezse korkuyorum ilactan ben

• doktorum aptalin teki

• Başka doktor mu yok :) benim bir arkadaşım kullanıyordu hem gerçi şu an arkadaşım kalmadı

• 10 15 cm uzayamazsın

0|0
    0|0
    • Tamam abarttim belki ama... Olmaz mi hic?

• Sırf bunun için calistiran spor salonları var ya da 30 TL ye bir kapi barfiksi aliyosun kapiya asiylsu. Hergun yarim saat asil.

0|0
    0|0
  • çok zor en iyi ihtimal 5 cm atarsın bana kalırsa ama genetiğin ne der bilinmez. zıplama asılma falan türk işi yalan işler. genetikten başka hiçbirşey boy falan uzatmaz.. hayal kurdurmayın kıza sözüm size lanet cahiller

0|0
    0|0
  • 10-15 cm. bu yaştan sonra zor öyle zıplayıp asılsam demek kas yapmak için ağırlık kaldırsam olurmu demek kadar kolaydır. işler o kadar kolay olmuyor yani..

0|0
    0|0
  • ahahahaha bende bişi oldu sandım ya, camdan aşşağı salın şu kızı uzasın :)

0|0
    0|0
  • Düz bir zemine sırt üstü uzan esneyebildiğin kadar esne sürekli tekrarla 1 ay sonra 6 7 cm uzarsın

0|0
    0|0
    • kendim mi esneyeyim yoksa ceksinler mi?

• Kendin esneyebildiğin kadar esne ayak uçlarından ve ellerinden biri çekiyomuş gibi

• Çok ta kısa değilsin
    Tam benlik

0|0
    0|0
    • tamam da isterdim uzamak

• Topuklarını kaldırmadan, önce sağ kolunu sonra sol kolunu , havaya kaldır kolun düz olacak. Elma toplar gibi

• sporla 5 santim, fazla olmaz :D

0|0
    0|0
    • haaayir deme öyle :D yapacaksin de, sana inaniyorum de

• "yapacaksın, sana inanıyorum." öyle dedim say :D

• canimsin

• Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 23

• volwybol, basketbol oynamanı tavsıye ederim bir arkadasımında boyukısaydı sıkayetcydı voleybola basladı hala devam ediyo ve 10-15 cm olmadı tabıkı olamazda ama rahat 5-6 cm uzadı. denemeni tavsıye ederim ki 18ine 20mine kadar bir buukadar daha uzarsın.

0|0
    0|0
  • İnanır mısın aynı şeyi ben de yapıyorum senden küçüğüm ama anne babanın boyunu toplayıp 13 çıkar ve onu 2 ye böl ortalama boyun çıkıcaktır ondan en fazla 2 santim uzun olabilirsin spor yapmadan uzasın istiyorum senin gibi ama yatmadan önce bir kaç hareketle olur belki gece büyüme hormonları salgılanırmış. İnternetten hareketlere bakıp dene derim 10 dakikanı ayır :)

0|0
    0|0
  • Plates yap kaslar uzuyor ve daha uzun gözüküyorsun boyun 174 fakat görenler 178 felan saniyorlar dene bence.

0|0
    0|0
  • Valla 15 cm falan cok zor ya. Kadinlar 18 e kadar en fazla uzar. Zor gibi ablacim. Bosver ya 1.60 da iyidir:)

0|0
    0|0
  • Bûyük balıklarin derisinin altnda uzun siyahimsi şerit vardır özeliklede çupra yersen haftada 2 kez %80 büyûme şansi vardır

0|0
    0|0
  • Asilma ne ya saçmalamayın :D Koldan uzamıyoruz , bulabilirsen tranbolin bul zıpla kemiklerinin eklemleri uzuyomuş öyle bişeyler :) zıpla sen

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım boyum 165 ti bir yıl kadar önce şu an 170 im. Hala uzuyorum süt iç fazlaca ama genetiğinde rolü var. Mesela benim annem 180. Ama sen yinede doktora görün uzayabilirsin.

0|0
    0|0
  • 18 yaşında uzama durmuştur hani basket felan dersen en en fazla 4 5 cm olur

0|0
    0|0
    • O da olur tamam kabul :D

• et yemiyorum ben o durmadan spor yapiyo :D

• sende spora başla hatta kardeşin yönlendirsin

• Benim uzamam 12-13 yaşında falan durdu.

0|0
    0|0
  • o kadar uzayamazsın.

0|0
    0|0
  • Mümkün değil

0|0
    0|0
  • İmkanı yokkkkkkkkk belki 1- 2 cm

0|0
    0|0
  • Uzamazsin tatlim😕

0|0
    0|0
  • Zor canım hatta imkansız o yaştan sonra uzayamazsın 😉

0|0
    0|0
  • Regl oldun mu?

0|0
    0|0
  • Uzamazsın bnce daha

0|0
    0|0
  • 18den sonra uzamazsin. Ayrica 1,60 bir ne ya 1,61 o

0|0
    0|0
  • Saçmalamışsın biraz hadi 1-2 cm neysede 10-15 cm. ne ya. Ayrıca uzaman durmuştur bence.

0|0
    0|0
  • basketbol oyna 1 yılda 10 cm uzadığım gerçeği var

0|0
    0|0
  • Ya o yapıyla ilgili belki daha uzamazsın belli olmaz ama voleybol basketbol yüzme bak bunlara

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...