Sevgilime güvenmiyorum. Ne yapmak istiyor olabilir?

18 aylık birlikteliğim var fakat artk ilk 6 ayki gibi değil. bana karış diyordu geçen sene bu yaz bana karışma diye ısrar ediyor fakat hiç güvenmiyorum çünkü sürekli bi hata yapıyo sürekli kalbimi kırıyo canımı acıtıyo.

Geçenlerde kolumu burarak çimcirdi bileğimi tırmaladı. 2 gün boyunca tel.lerine ve mesajlarına cevap vermedim.daha sonra cevap verdiğimde sordum naptını anladın mı diye naptım ben dedi. daha gönlümü almadan 2.ye el kaldırdı bida yaparsa kötü olcak dedim.geçenlerde bida yaptı vur dedim kafamı kaşıcaktım dedi. tabi ben o sinirle kafası hariç her yerini yumrukladım. ayağına taş attım her elimi kaldırdığımda kafasinı kolluyo pusuyodu

.ve bir sürü yalan var geçen gün öğrendim bana bi akşam yalan söyleyerek bi arkadaşıyla birlikte 4 kızın yanına oturmaya gitmişler. yalan söledim yüzünü biraz daha görebilmek için dedi. söleseydim o anda bitcekti dedi. ve hala gözümün içine baka baka yalan sölüyo yemedimi anlattım geçen gün böle dedin ama yalan söledin dedim nerden öğrendin dedi. dersanede teneffüslerde yanıma gelmiyo yüzüme bakmıyo merdivenlerden çıkarken ben iyi dersler diyo sadece bende yüzüne bakmadan bişi demeden çıkıp sınıfa gidiyorum. ve şimdide sınıftan birinin bana bakıp durdunu söleyince bulmuşun bi tane bende bulcam yedek dursun diyerek azcık olan inancımıda yitirdi. ayrıca hiç dinlemiyor kafasının dikine gidiyor. sizce napmaya çalışıyo olabilir bu hareketleri ne olabilir?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• oh, oh, oh...

maşallah aşk, kıskançlık, nefret, entrika hepsi var arkadaş sizin ilişkide.

valla aynı dershanede okuyor olsak, elime çekirdek alır, çitleterek zevkle izlerdim sizi.

dallas gibisiniz mübarekler. savaşmaktan, sevişmeyi unutmuşsunuz siz.

şimdi bak sana ne yapacağını söyleyeyim: muzlu pasta yap. ama keki ince olsun. üstüne bir iki tane de vişne parçacıkları atarsan iyi olur. kendini mutlu hissedersin.

sonrası mı? salla gitsin yahu. daha önüne neler çıkacak neler. ama koluna çimdik atmayan birini bul emi?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• salla ablacım ya.. ne uğraşıcaksın ergen tripleriye.. brad pitt yada karun ise ayrı tabi..

elini sallasan ellisini bulursun..

terbiyesiz herifin bir "o*****" demediği kalmış ama onuda ima etmiş.. dese bu kadar koymazdı bana.. "kızgınlık anında demiştir" der geçerdim de, düşünmüş düşünmüş, "ne desem de canını yaksam" demiş.. belli yani..

0|0
    0|0
  • sizin bu ilşkinizden hayata dair hiçbr anlamı kalmamış durmadan kavga ve tartışma bu şeklde mutlu olmanız imkansz !

0|0
    0|0
  • devam ediyormu bu aranızdaki iletişim yani ilişki ? eğer ediyorsa yalnış anlama ama Allah akıl fikir versin amaç ne diye sorucam bnde.

0|0
    0|0
  • değerini unutmuş hatırlatman lazım

0|0
    0|0
  • sen buna niye katlanıyon ne olursa olsun bi kıza el kalkmaz

0|0
    0|0
  • Bırak gitsin yaaa.

0|0
    0|0
  • seni kıskandırmaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • demekki senin kıymetini bilmiyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çoluk çocuk aşk yaşarsa böyle olur..

Sız ne yapıyorsunuz böyle . tırmalamalar taş atmalar... Yumruklamalar.

Bırak bu erkek işlerınıde otur derslerıne çalış buyunce erkek peşınde koşarsın..

Şu yaptıklarını bana duysa anne duysa ablan duysa bır erkekle çıkıyorsun dıye degıl boyle saçmalıyorsun dıye kahrolur..

ben bıle utandım..

0|0
    0|0
  • sonuç başından belli olumsuz görüşme bu çocukla.

0|0
    0|0
  • bılegınımı tırmaladı?cocukmu bu?adam ya harbıden sızofrenık manyak yada harbıden ergen.allahım ya sabır benı oyle bırı burkucak varya onu burma tatlısına cevırırım cocukmu bu be?saygı kalmamıskı adamda valla ıyı dayanmıssın adam bıldıgın mahalle karısı agzıyla konusuyor sana

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın olgunlaşmamış henüz.

1|0
    0|0
  • kusura bakma canim ama sizin iliskinizde artik ne saygi nede sevgi kalmis bir erkek zaaten el kaldiriyorsa hersey bitmis demekdir ...ha bir erkegin sana ilgi duydugunu ögrenipde birsey yapmiorsa ozaman vur tekmeyi kicina

0|0
    0|0
  • şiddetli geçimsizlik. bitirmeye çalış çünkü bu sorunlar bitmicek. ayrılık alametleri bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...