Hayatını gurur ve ego ikilisi üzerine oturtmuş insan tipolojisi?

ne güzel gülüp şağalaşıyoruz ilk bakışta anlaşılmıyor biraz yanaşıyorsun ve kendine güvenini egosu üzerine inşa ettiğini, kimseyi takmamasının sebebinin tamamen reddedilme korkusu ve gururu yüzünden olduğunu anlıyorsun.bu hayal kırıklığıyla başladığın yere tekrardan dönüyorsun.evet kızıyorum bunlara kendilerini çok iyi saklıyorlar diye.

yazı formatında oldu ama bi sorum olmalı evet fazla mı yüklendim acaba?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence reddedilme korkusundan ziyade p.pisim testislerime denkçilik, hayat bana güzelcilik, bu işlerden ağzım yandı kimseyi umursamıyorumculuk var bu tarz insanlarda.

P.piyi sansürleyip sansürlememek arasında kararsız kaldım en sonunda sansürledim iyi oldu, gayet güzel oldu bence.

0|0
    1|0
    • Çoluk çocuk, türlü türlü ergen giriyor bu siteye diye sansürledim, aslında yatmışlardır bu saatte.

İyi yapmışsın eline sağlık :)

• 0|0
    1|0
  • güzel tespit 5* ok.by.

0|0
    1|0
  • Kabızlık soru bu ne ya büzüğe su döksek rahat çıkarmı ?

0|0
    1|0
  • Redddilme korkusu bende de vardır ve asla reddedilmeye tahammülüm yoktur ve bu yüzden yanaşıp birşeyler kolay kolay kimseye söylemem. Bu yüzden uzaktan bakınca ilgilenmeyen bir tip gibi görünebilirim buda size koyabilir.

0|0
    1|0
  • bu soruda kendimizi saklamamıza izin vermemişsin. deşifre olduk bak.

0|0
    1|0
  • bazı erkeklerın bayanlara bakmaması neden zorlarına gidiyor :) bakarsan öküs bakmassan kendini beyenmiş oluyosun mesela ben bı kafede hiç bir bayana bakmam. onlarında zorunamı gidiyo acaba.

0|0
    2|0
  • güzel acıklama :) %90 bu yapacak bişi yok

0|0
    2|0
  • Sonra n'olmuş?

0|0
    1|0
  • sorun baya karmaşık geldi güncellermısın ?

0|0
    1|0
  • Evet düz yazı formatında oldu ve "tipoloji" yersiz olmuş başlıkta çünkü konuyla ilgisi yok.

Yazını anladım ama sohbet tadında olacak biraz güncelleme getirip soru formatına çevirirsen hepimiz mutlu oluruz.

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...