Canınız sıkkın oldugu zamanlarda...

Canınız sıkkın oldugu zamanlarda sevgiliniz sizi güldürmek için neşenisi yerinize getirmek için herşeyi yaparmı su an benm canm sıkkın sevglm o kadar şey deniyorki canımın sıkkınlıgını gidermek için ama olmuyo yinede o kadar şanslym ki böyle bir sevgilim oldu için benm gibi sanşlı olanlar varmı :)

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• benimde şebeleğim olsun,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Cümlenin sonunda bu tarz sorunun geleceğini tahmin etmiştim desem yeridir :)

Mutlu olduğun zaman hangi eylemi yapıyorsan sıkıldığın zamanda o eylemi yaparak mutlu olmaya çalışabilirsin.

0|0
    0|0
  • yok.. çünkü benim sevgilim yok. lanet olsun. ama kendi canımın sıkkınlığını kendim giderebiliryorm. :D

0|0
    0|0
  • yok :(

0|0
    0|0
  • senın canın falan sıkkın degıl adam orda seyını yırtsın sende burda bu soruyumu hazırladın hahaah sen morel olarak baya ıyısın ben sımdı sevgılıne uzuldum

0|0
    0|0
  • Hayatta tek sevgilim oldu ve bundan sonrada buyuk ihtimal olmayacak o ilkindende ayrildim uzun zaman once o yuzden sıkıntilerimi kendim bastiririm ve yasama baglanmaya calisirim ama artik alistim bastirilmis sıkıntilarimla yasamaya

0|0
    0|0
  • Bi an soru sormicaksın sandım.

0|0
    0|0
  • evet ve 2 dakka içerisinde gideriyor :D

0|0
    0|0
  • bennnn:)

0|0
    0|0
  • yok valalha ben deılım eskı sevgılım somurtkan bişeydi :) neyse kurtuldum

0|0
    0|0
  • malesef okonuda hiç şansım yokbugün çok sıkıntıdayım mesela :(

0|0
    0|0
  • Napak ölek mi canım sıkkın olunca sevgilimde sıkıyor ama seviyorum gene.

0|0
    0|0
  • "Az ötede oyna gözünü seveyim ya, gerginim zaten" falan derim ya da kalbini kırmamak için ben giderim başka bi' yere.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yok sadece sen şanslısın hey Allahım ego tatmini yapıyor

0|0
    0|0
  • sevgili mi? o da neymiş? :O

0|0
    0|0
Yükleniyor...