Burada Ofsaytın açıklamasını yapacak var mı kızlarr? En iyi açıklayana Eig. :) ?

En iyi açıklayana Eig vereceğim. :))
@VurucuTim sizde gelin.
@celibunbun
@nediyonamua
@ısldayanpparlaklık
@Julieeetttt
@paytakk :))
@bonjourrr

Güncellemeler:
@aklı_firarda :))

0|0
22|2

En İyi Kız Görüşü

• Futbolcu rakip takımın kalesine giderken takım arkadaşı ona topu verdiği sırada (tam ayağından çıktığı esnada) futbolcu ile kaleci arasında rakip takımın futbolcusu yoksa o kişi ofsayta düşer. Bakınız ofsayt kralımız Burak Yılmaz..

1|1
    0|0
    • Bak ya harikasın. :))

• Ablam Galatasaray aşkı futbola olan ilgini artırmış bayağı :) Açıklaman süper olmuş :)

• Teşekkür ederim:) Küçüklükten beri izleyince yan hakemlerden önce bile ofsayt dediğim oluyor:)

Kızlar Ne Diyor 21

• Kendi takımımda ki biri mesela rakip takımımda ki kişiden topu kaçırıp bana atmasıyla gole gitme durumu gibi bişidi ama sanırım unutmuşum bir ara öğrenmiştim :/

0|1
    0|0
  • Şimdi
    K-galatasarayin kalesi
    F-fenerbahceli oyuncu
    G-galatasarayli oyuncu
    T-top olsun
    K f g g g g T
    Olduğunda ofsayt olur.

0|2
    0|0
    • :)) karışık

• Sende kusura bakma biraz fevri davrandım. @HuysuzDeve

• ofsaytı izlemeyenler futbol izlemesin bir zahmet
    ilk futbol izlemeye başladığımda ofsayt zor gelirdi abim babam bin kere anlattı anlamadım 2 yılda anca öğrenebildim şimdi biliyom

0|1
    0|0
    • Anlat bakalım :))

• rakip oyuncunun ayağından top çıktığı anda aynı takımın oyuncusu diğer takımın son oyuncusunun ilerisinde olursa bu ofsayt olur

• ofsayt karşı takımın kale çizgisine top ve diğer takımdan daha yakın durumda takım arkadaşına pas vermesidir diyorum :D

0|1
    0|0
  • Mesela şöyle. Ben karşı takımın kale cizgisinin içindeyim. Eğer kaleye toptan ve karşı takımın futbolcusundan yakınsam o durum ofsayt. :D

0|2
    0|0
  • kaleciye yakın hizada gerçekleşen durumlardan biri efem.. tam çıkaramadım

0|1
    0|0
  • Top ayaktan çıktığı vakit senin takımından birisi karşı takımın defans oyuncusunun arkasına eli kolu bacağı kafası vs. geçmiş ise oluyordu sanırım ya da bunun gibi birşey :D

0|2
    0|1
  • Ya biliyorum anlatamıyorum:)

0|1
    0|0
  • Atak sırasında top ayaktan çıktığı sırada pası almak için hareketlenen arkadaşın defansın arkasında kaleye en yakın olma durumu.

Topa hareketlenmezse pasif ofsayta düşer oyuna etkisi yok.

0|0
    0|0
  • Babam gece dışarı çıkmama izin verdi : Gol,
    Abin de senle gelecek dedi : Ofsayt.

0|1
    0|0
  • Waoooooo hala mı ofsayt :D ofsayti bilmeyen kız kaldı mı cidden :D

0|2
    1|1
  • Oyuncu rakibin kale çizgisine toptan ve son rakipden daha yakınsa ofsayta düşer.

0|1
    0|0
  • yüz kere anlatsalar yüz kere anlamam. bu da böyle bir azim hikayem 😕

0|1
    0|0
  • İngilizce yazilimi offside dur
    Anlami da
    Off =kapali
    Side=yan
    Yaniii yan kapali :DD

0|1
    0|0
  • İsmim var mı listede bakmaya gelmiştim.

0|2
    0|0
  • Rakip takımın kale çizgisine toptan ve karşı takımın oyuncusundan daha yakın olmak.

0|0
    0|0
  • Karşı takımın kale çizgisine toptan ve rakip oyuncudan daha yakın olması durumudur

0|0
    0|0
  • topun disari cikmasi ?

0|0
    0|0
  • Ofsaytı size anlaşılabilir dilden anlatayım :)

Mesela alışveriş yaptınız kasada sıra bekliyorsunuz kasiyer kaleci sizde rakip takım oyuncususunuz. En öndeki kişiyi tanıyorsunuz ve siz aldığınız ürünleri bu kişiye iletirseniz bu durum ofsayt olur. Ancak en öndeki kişinin bir arkasında ki kişiyi tanıyorsanız o zaman ürünlerinizi iletebilirsiniz. Bu durumda en öndeki kişi ofsaytı bozar

0|0
    0|0
  • Biliyorumda ackilayamam :D ama en iyi ornek : Burak yilmaz

0|1
    0|0
  • hayatınıza giren son adamın, duygularınızla son oynadığı anda yeni sevgilisi ile sizin aranızda kaldığı an.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...