/h1">
> >
br" / Neden sürekli başınızdan geçen maceraları anlatırsınız? Özellikle de kızlarla yaşadıklarınızı, başka kızlar varken yanınızda br" / Nedenha nNede, a manını emkeliSiznen yaiz?> /
strong> Güczelemkeer:>> /
/ her class=i-tathog" /
>
  • 0>|>0><>
    tgeot"-id-bte.repy-jump-i-ta" data-ga-action=Ssaor0" data-ga-label=Qquestiokn> 5>22>
  • ><>
    <
    ln class=vthogn>
  • < > ln class'i co-topinios'n>
  • /
    ln class=vthogn>
  • <
    ln class=i co-onpy- uyrsn>
  • 22><
    ln class=vthogn>
  • <
    ln class=i co-onpy- girrsn>
  • 5><ln class=vthogn>
  • <
  • ><<<
    >
    h2>En İyi Eerke >Görüü><
      Lusacpa>
      > > / <
      > tiam" ite pros= daeCcreatad" daetiam="'2011-08-0T21:40:28Ztn>> /
      br/>br">Beli bakralarıbBeğedi; see desiaabBeğeiroien esajrıvpemektir.>br/>br">sun" h"me" h"me"bütGü ins anler apıuyorBuradka i; soralarıtakip Nedr se.Misdal kızlazdan glme"beim eçvrem eyokgGüze olduğumu söylüuyo blah blah öen esajrıvpesilarkena m"be naıl zYaydflaım?ediy; soruyofla.>br/>br"Haylatamı" rekam.Kim zkendin" dha iyi svatara o kazyaner

1 < >
    • > //span>0>|>1 < >
      <
    • > //span>2>|>0><>>
      > > ln class=i co-oppiniose">
    • >><>><<>>
    • >
    >
    >>
    >VideWrap"> < <
    #"tai>VideWrap { heigh: 5020px {background nur(='http://images.kizlarsoruyor.com/custom/useravatarsnocovpet girl.png) noE rseat 0 50px {backgroun8-sien: 10% 5020px } .opinNev-vide-:cente{ zr-idexn: 1000x } .-videCcunwon { {background #fff; {paddin:150p 150p 50p 150px {ox8-sidin:-borde-{oxx fcun-yfamly: Merriweather', srifx {background#f4f4f4x heigh:720px {oorde-top:50p solid #bbbbbbx } .-videOutle {padding-bottom60px{background#bbbbbbx} .-videCcunwon > >

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• ne yani şimdi, hiç kimse seviştiğim kızlarla yaşadığım maceraları, en sevdiğimiz pozisyonları anlatmama engel olamaz, bu zevkten mahrum edemez beni anlıyor musun?

arkadaş ben sırf ertesi gün anlatayım diye hiç sevmediğim bir kızla birlikte olan adamım.

benim yaşama sebebim bu yahu.

0|1
      1|0
    • hala kimi görsem yıllar önce yediğim o güzelim limon dondurmasının tadını anlatırım onlara, çünkü tadı hala damağımdadır ve çok özlemişimdir..

Maceradan kastın cinsellikse eğer bu erkeğin kendini küçük düşürme biçimidir; "ben bu kızla böyle yattım da o bana bu yüzden tekmeyi bastı" demenin uzun metrajlı dışavurumudur.

0|0
      0|0
    • bu: küçük çocukların kendilerini büyüklerine ispatlama çabası gibi bir durumdur.

kendileri ile barışık olmayan, olgunlaşmamış, sorunları olan hemcinslerim bu ve buna benzer şeyleri yapabilir...

normal olanları da yapabilir...

netice de "erkek"ler söz konusu.. pek mantıklı bir nedeni yok kısacası. ;)

2|0
      0|0
    • tam aksine ben yapmam

1) yaşanılana saygım vardır ve onları yaşadığın kişiye çok ayıp olur

2)kızların adı çıkacağı gibi erkeklerin de adı çıkar

3)kız istemeye giderken babalığın damat kızımı bulana kadar hiç boş durmamışsın der

4)oturduğun yerde öyle pattt diye kalırsın

0|0
      0|0
    • erkek yattığı 2 kızı 5 kız olarak anlatır. kadınsa yattığı 5 adamı 1 kişi olarak anlatır.

bunun sebebi erkekleriğin abartmayı sevmesi, kızlarında yanlış anlaşılma korkusuyla ilişkilerini gizlemesi.

3|1
      0|0
    • Anlatacak bir şey yok ama olsada anlatmaz, anlatınıda hoşgörmezdim.

0|0
      0|0
    • hiç hazetmem. yapmam. yapandanda çok hoşlaşmam

0|0
      0|0
    • kendini gösterme ispat etme çabası

0|0
      0|0
    • bazı erkekler kızların yanında işte ben böyleyim söyleyim dercesine konuşur ama yanın dakilerini zarf lar oda yerse işde butur konuşanlar yan makinasıdır yalan makinasın karşisına koysan onları yalan makinası bozulur yaşayan insan anlatmaz

0|0
      0|0
    • ben sormadıkları sürece açmam o tarz konuları ama bazı kadınlarda sırf malzeme cıksın diye üstüne üstüne geliyo :)

0|0
      0|0
    • bu davranışın amacı değerliyim ben ha demeye çalışmaktadır.

0|0
      0|0
    • yok canım nereden çıkardın...öyleleri vardır belki ama ben '''iki kişinin bildiği dır değildir''' felsefesini ilke edinenlerdenim...

0|0
      0|0
    • herşey bende gizli...

O benim mahremimdir.

0|0
      0|0
    • pişman değilim , hep yapıyorum ,yıne olsun yıne yaparım :)

0|0
      0|0
    • asla yapmam

0|0
      0|0
    • İsteyene anlatırız... Bazen anlatırken kabarırız, bazende utanırız...

0|0
      0|0
    • Sorulan soruya uygun görürsem adabını bozmadan anlatırım, en azından benim açımdan durum bu.

0|0
      0|0
    • Yapmadim yapmayacam yapanlarida kiniyorum

0|0
      0|0
    • herşeyi de anlatmamak lazım..

0|0
      0|0
    • Erkekler Devam
      1

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakın ben ne kadar mukemmel bır adamım neler kaçırdıgınızın farkında mısız.. dıyoo

bazı aklı evvel kızlarda bu oltayı maalesef yıyor...

0|0
      0|0
    • bazıları gerçekten kendilerini bu konuda bir şey sanıyor.

0|0
      0|0
    • bence bu erkegin öz güveninden kaynaklasiyor ... kendini arkadaslari arasinda ispat etme düsüncesi belkide...ama bence cok sacma gercek bir erkek gentilmen ise bi kizla yasadigi herseyin ama herseyin bir gecelik olsa bile zevkini cikarir ama sonra susar benim düsüncem bu ...

0|0
      0|0
    • yok ya eğlencel oluyor..benim yakın arkadaş grubumda erkekler başlarından geçenleri anlattıkları anda günüme eğlence katılıyor, gerçekten başkasından duyunca inanmayacağım şeyler duydum..asıl ah kızlar biz yok muyuz biz:)

0|0
      0|0
    • özgüven eksikliği

1|0
      0|0
  • Yükleniyor...