Ne düşünüyorsunuz aklınızdan neler geçiyor, haftalık aşk durumunuz nasıldı?

şu an kimler ne düşünüyor arkadaşlar ? bu hafta ki aşk hayatniz nasıldı ?

ben bugün sokakda gördüğüm iğrençliğin şokunu atlatmaya çalisyorum .s.d

Güncellemeler:
21-22 yaslarnda gayt duzgun gozuken bir cocuk vardi oturdgum semtte manyak aksam ewe geliodm hastanenn karsnda bufe onunde igrenc acmis duruyordu şok oldm nasil ewe hizla geldim bilmiyorum.s.d pissss !:@

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ne düşünmemizi bekliyorsun bu hafta 35 şehit verdik ne yapalım kalkıp göbekmi atalım ne aşkından bahsediyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ask hayatı derken

0|0
    0|0
  • 1-yarınki mesaiyi düşünüyorum gitsemmi gitmesemmi diye

2-çalışmaktan kadın görmedim bu hafta internet olmasa ne yapardım biiiiiiiiiiiilmem

0|0
    0|0
  • Bak canım ciğerim. Sorunu sordun tamam ona lafım yok. Peki alttaki dikkat çekmek için yapılan, yorum almak için bir bok olmak için yapılan o şey niye ? Ulan çıkın şu ergenlikten. Kürtaj yasaklanmasın lan.

0|0
    0|0
    • dikkt icin olsa kendimi yazmam yeter tamam ! sen cik ergnlkden bende cikarim haci ! az dusun anlarsin alakasini . bilip bilmeden insanlarin yasamini hayatini burda asil b.ktan yorum yapmanin luzmu yok !

• her zmn ki gibi aşk hayatım iğrençti çünkü kız arkadaşım yok ama mutluyum :)) geziyorum eğleniyorum :) onun haricinde üniv. yakında açılacağı düşüncesi aklımı kurcalıyo ve birazcık negatif enerji yaratıyo :)) bu kadr bitti . .p

0|0
    0|0
  • Anlatırsan dinleriz iğrençliği .

Her geçen kıza bakıyorum, onlar da bana bakıyor ne bakıyorsun öküz diye . Sonra bakmıyorum . Yanımdaki arkadaşım ılık mısın diyor ? . Bakıyorum bakıyorum . Böyle geçti son hafta cınım .

0|0
    0|0
  • neyi açmış ki anlamadım

0|0
    0|0
  • yoğun kötü bir haftaydı kendime zaman ayıramadığım için yalnızım felan. Ama değişecek önümüzdeki haftalarda.

0|0
    0|0
    • yuh yani demekki düzgünüde aynı b.k :D terlemişttir belki hemen kötüye yorma :D

• ya yok etrafda dukkanlrn kameralrida onu cekiyor br kadin vardi arkmda o ben birde bufenin sahibi adam o igrenc insann birde .s ses etmedi kimse .s

• ne kadar tepkisiz bir toplum olmuşuz, birine tecavüz etseler dönüp bakmayacak hale gelmişiz. yazık valla

• sokakta ne gördün hayrola :)

0|0
    0|0
    • 21-22 yaslarnda gayt duzgun gozuken bir cocuk vardi oturdgum semtte manyak aksam ewe geliodm hastanenn karsnda bufe onunde igrenc acmis duruyordu şok oldm nasil ewe hizla geldim bilmiyorum.s.d pissss !:@

• yok artık

• valla arkamdaki kadin bile gordu

psklojimi bozdu igrenc varlik :(

• ne gördün sokakta onu merak ettim.

0|0
    0|0
  • seni düşünüyorum tabbiki tatlım

0|0
    0|0
  • sokaklarda belki de gördüklerimizden ziyade görmediklerimizi düşünmek gerekiyor.

0|0
    0|0
  • pazar ve ben işteyim

aşka gelince bulmadı ya la beni bi türlü

0|0
    0|0
  • Yorucu bir haftaydı , uykusuz kaldım çok , Niye bu kadar şoka girdin normal o

0|0
    0|0
  • Asu Maralman- Sigaramın dumanı şarkısını açtıktan sonra herşeyi düşünür oldum şuan :)

0|0
    0|0
  • aşk hayatım hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Ne gördün ki.?

0|0
    0|0
  • Bu soruyu neden sorduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Aşk hayatım yok.Baklava düşünüyorum canım çekti.Of.

0|0
    0|0
  • acaib mutsuzum ben ya kafamı 3 numaraya vvurdurcam tuğla taşıcam yemin ederim ya

0|0
    0|0
  • ne gördün ki :)

0|0
    0|0
  • ne olduki sokakta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• uykum var

0|0
    0|0
  • herzamanki gibi tartışma tartışma tartışma..

0|0
    0|0
  • İğrençmiş gerçekten

0|0
    0|0
  • Ne gördün güncelleme yapta bizde öğrenelim

0|0
    0|0
  • süperdiiiiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • ergen misin lan sen bu yazı şekli ne

0|0
    0|0
    • a pardon soramadm sana . ergen sen degilsen cik gizliden telefondan giryrm boyle malsef kusra bakma cnim yaa .

Yükleniyor...