Squat çalışmak istiyorum?

Squat çalışmak istiyorum. Tüm gün evdeyim ve canım sıkılıyor. Ama bilinçsizce yapmak istemiyorum? Isınmam filan gerekiyor mu? İse yarıyor mu kısa sürede? Kaç tekrar yapmalıyım? Ne kadar artırmalıyım? Var mı gercekten bilgisi olan?

Güncellemeler:
. .

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba güzel bir davranış boş durmaktan iyidir evet ama bişeyler başarıcam dersen o başka :) şimdi squat çok baba bir egzersizdir Quadriceps Hamstring ve kalçayı oldukça iyi çalıştırır evet tabikide ısınmalısın küçük aerobik egzersizler ile kilo bakımından kaldırabildiğin kiloyla başlarsın daha sonra geliştiğini kendin fark edersin hafif gelmeye başlar ondan sonra arttırmak gerek çünkü kas hypertrofiye uğramıştır bir defa :) beslenmen ana madde protein ağırlıklı besleniceksin yani %35-40 protein %40-45 karbonhidrat %15-20 ise yağ fakat sağlıklı yağlar tekli doymamış yağlar yani tabi bir miktarda doymuş yağlarıda alman gerek hipertrofi için ve growth için

1|0
    0|0
    • Beslenme konusunda dediklerinizi kesinlikle diyetisyene danışmadan uygulamam. Kendim de diyetisyenlik okuyorum ve besin değerleri için verdiğiniz değerler yanlıs. Onun dışında teşekkürler. Kaç set ve ne kadar yapmalıyım bu konuda bilgi verebilirseniz?

• İki dakika da tarih yazdın, ya sağlık problemı varsa ne olacak?

• Sağlık problemi olsa da verdiğim liste de sağlıksız olan ne var fark ettiysen sağlıksız olan bir şey yok orda o yüzden etkilemez

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 3

• Squat için önceden bacak bel ve kalça için ısınma hareketleri yaparsan daha az ağrı hissedersin

1|0
    0|0
  • İnternetten boy ve kilona göre hesapla sana veriyor mesela bana 4x40 verdi 40 kere yapacam

10 tane yapıp 1 dakika ara verecem 4 defa 10 tane yapacam. Buna örnek verdim
    Ağırlıksız yapacaksan ısınma hareketine gerek yok..

2|0
    0|0
    • Basladın mı peki yapmaya? Ya bir de ben 40 kiloyum kilo vermek de istemiyorum acıkcası sıkılasmak istiyorum sadece

• Zaten squat kilo verdirmez sıkılaştırır. Ayrıca 1 ay oldu başlayalı ve etkisini şimdiden gördüm

• bir de sguat moda oldu te allam :)) yap yap buraya sormaya gerek yoktu be guzelim google dayı yapıstrsın sana cevabı:)) hayırlı sguatlar

0|0
    2|1
Yükleniyor...