Eğer bir gün geçmişi ziyaret edebilme imkanınız olsa hangi tarihe yolculuk edersiniz?

Evet hangi tarih ve niçin o tarih herkes tarihi ve nedenini yazsın

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• 15 nisan 2004 saat 15.00 kendime gel vaz geç bu işten diye bilmek için

0|1
    0|0
    • niye o tarih

• peki özeş hayatına karışmayım eğer senin için özelse haklsın

• teşekkürler anlayışın için

Kızlar Ne Diyor 8

• doğduğum gün kendimi öldürmek isterdim

1|0
    0|0
  • en gecmise..

0|1
    0|0
  • geçmiş iyi ya da kötü hiç bir zaman çekici gelmemiştir bana.

0|1
    0|0
  • anneme ve babama kötülük yapan insanların yaşadığı zamana gidip onları pişman ederdim

0|0
    0|0
    • bugün lahmacun yedim aklıma lahmacun canavarı geldi :)

• zehr sufi bana bu yemek muhanneti nedir anlatabilrimisin

• yemek muhabbeti :) orda yazıyor kardeşim :) kapalı birşey konuşmadık ki :)

• o güne dönüp o hatayı yapmamayı isterdim cinsellik anlamında anlamayın lütfen.

0|0
    0|0
  • 6 ay önce herhangi bir gün, birine birsey söylerdim.

0|0
    0|0
  • 1. dünya savaşına ve telefonun icadına şahit olmak isterdim

0|0
    0|0
    • 1. dünya savaşına gidersen bir sürü ölüm görürsün ama telefonun icadında ise düşün adam telefonu icat etmiş yanına gitmişsin iphonu göstermişsin adam oldu buz:D

• görseydin ne yapardın

• tanışırdım ona durumumuzu anlatır ve ne yapmamız gerektiğini sorardım

• Taş devrine gitmek istiyorum ben :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 1991'e yolculuk ederim. Doğduğum tarih.. Kendimi kucağıma alır, iyiki doğdun derdim:D

0|1
    0|0
  • mısırlılar dönemi...

1|1
    0|0
  • Yontma taş devrinde olmak isterdim. Eminim orada kişiliğimden dolayı çok iyi arkadaşlıklar edinebilirdim

0|0
    0|0
  • 1974 Nisanina geri doner ve babamla annemin evliliklerine engel olup dogmamami saglardim ama yinede evlilik disi bir iliski sonucuda dogma imkanim oldugu icin 1985 agustosuna gider daha garanti bir yol olmasi acisindan babami hadim ederdim eger bunu yapamazsam oldururdum

Ama tabi bunlari yapabilirsem hic dogmamis olacagim icin gecmise donemezdim cunku ben olmazdim ve olmayan biriside birseylere engel olamaz

Sorun paradoxal bir soru kafami karistirdi

0|1
    0|0
  • 1850-1923

1945-1960

2002-2006

0|0
    0|0
  • Aydınlanma çağı...

0|0
    0|0
  • 1999 tanistigimiz gune hayatimin donum noktasina :(

0|0
    0|0
    • kiminle(tahmin:bir kızlamı)

• :D bosver hafiz herkesin bi yara izi vardir kimseye gosteremedigi

• peki öyle olsun ama benim hayatımda hiç dönüm nokası olmadı olacağınıda sanmıyorum

• Hayat nerede başladıysa oraya.

0|0
    0|0
  • Geçmişe yine bir insan olarak gelmek istemedim . Kuş gibi olup özgür olmak varken :)

0|0
    0|0
    • evet kuş ol ve seni diğer hayvanlar avlasınlar bir yemek için hayatını riske at kuşlar içinden eminim keşke insan olsaydık diyorlardır

• Bu dediklerinin hepsini kabul ederim biliyormusun .Çünkü en azndan kandırılmayacam. İnsanların birbirine kötü davranışlarını görmeyecem. Yoruldum adaret. Yağmurlu yollarda yalnız bir serçe gibi olmaktan yoruldum :)

• peki birşey demiyeyim hayatın iyi gitmiyor galiba yinede çopo hayvan bizden daha çok acı çeker ama boşver şimdi

hayatının gidişatı yi gitmiyor gib eğer gitmiyorsa yapacak birşyeyim ama tavsiyem moralini bozma ve daima hayata neşeli bak unutma hayata nasıl bakarsan hayatında öyle olur

merak etm eğer aklını kullanr ve olumlu dğşğnğrsen o serçe güneşli günlerde görür

bu arada neden hayatında şikayetçisin eğer özel birşey değilse paylaşırmısın paylaşırsan

beni mutlu eder

• Doğduğum günü merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • MS.3125

0|0
    0|0
  • ziyaretlerden hoşlanmıyorum :S

0|0
    0|0
  • hz. muhammedin peygamberlik dönemi. o durumu görünce şimdi nasıl inancım olacağını merak ediyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...