Fenerbahçe ve 4-3-3

Evet arkadaşlae Aykut Kocaman fenerbahçeye yeni bir sitem getirmek istiyor Barcelonada bu sistemle oynuyor link atamadıım için haberi kopyaladım sizin düşünceniz nedir yararı olurmu bu sitemin

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig'e verilen milli arada yardımcıları ile Can Bartu Tesisleri'ndeki karar odasına kapanarak, yeni oyun sistemini belirlemeye çalıştı.

Sarı-lacivertli hoca, yeni düzenin yanı sıra B planı olarak ise yıllardır oynadıkları klasik tek forvetli sistemi uygulama kararı aldı.

Chelsea'den 10 milyon euro bonservis bedeliyle transfer ettikleri Raul Meireles'in takıma katılmasıyla orta sahadaki krizin çözüleceğini düşünen Kocaman, Portekizli yıldızın başrolünü oynayacağı 4-3-3 sistemine geçmeyi planlıyor. Savunmadaki Gökhan, Yobo, Egemen, Hasan Ali dörtlüsünü koruyacak olan Kocaman, orta üçlünün solunda Mehmet Topal'a, ortasında Meireles'e, sağında ise Mehmet Topuz veya Krasic'e forma verecek. Forvet üçlüsünün solunda Stoch, ortasında Sow, sağında Kuyt görev yapacak.

Çok seçeneği var

Elinde birçok seçenek bulunan Fenerbahçe'nin teknik patronu, 4-3-3 sisteminin istediği gibi işlememesi durumunda Alex'in de yer alacağı 4-4-1-1'e dönmenin hesaplarını yapıyor.

Bu dizilişte orta alanda Stoch, Topal, Meireles ve Kuyt görev yapacak. Alex bu dörtlünün hemen önünde klasik 10 numara pozisyonunda oynarken, Sow tek forvet olarak mücadele edecek.

Aykut Kocaman'ın, 16 Eylül Pazar günü oynanacak Mersin İdmanyurdu maçında 4-3-3 sistemiyle takımını sahaya süreceği ifade edildi. Kocaman, Alex'in yer almadığı sistemi başarılı olması halinde UEFA Avrupa Ligi maçlarında da kullanması bekleniyor.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aykuta güvenin arkadaşlar. Alex canımız ciğerimiz ancak şu an teknik direktörümüz Aykut. Yanlış da olsa arkasında durmalıyız. geçen sene o olmasa kulüp dağılırdı, abartmıyorum aynen olurdu. Bu sene de ona feda olsun, hata yapıyor bazen sinirleniyorum bende ama kimi getirirsen getir hata yapar. Alex de twitterde mesaj atmamayı öğrenmeli, kendi üstüne itaat etmelidir. Yoksa kendi kaybeder.

0|1
    0|0

• Haklısın sana katılıyorum bu arada bu sitem tutarsa çok iyi olur haksızmıyım Barcelonanin oynadığı bir sistem

• Aykut Alex i de Baroniyi de yedek oturttu bazı maçlarda, çoğu kişi buna karşı ama bence sonuna kadar haklıydı. Koşmuyorlar ki, Aykut onları oynatmadı diye suçlayacaklarına neden oynatılmadılar acaba diye de sormak lazım. 4 3 3 üstüne de bence dünyadaki en iyi sistem, tabi 3 forvet değil burada krasic ve stoch gibi iki forvete dönük kanatla oynamak en iyisi.. Orta alandakiler de destek olabilirlerse Fenerbahçeyi kimse tutamaz:)

• umarızki bu sitem işe yarar mersin idman yurdunda deneyecek bu sitemin +

Kızlar Ne Diyor 1

• 4-3-3 sistemi mantıklı olur.kocaman sistem değişikliğine gitmekle akıllıca bi karar wermiş fenerbahçe çok iyi oynadığı bazı maçlardan bile golsüz ayrılıyo bi sıkıntı olduğu kesin.emrenin gidişiyle onun yeri boş kalmıştı şimdi meireles le onuda doldurcak şekirlde sistem kurabilir.2. sistemi beğenmedim özellikle stoch un orta sahada oynaması çok saçma olur o sol kanatta kısmende sağ kanatta başarılı olabilcek bi oyuncu

0|1
    0|0
    • ben de sana katılıyorum bende o sistemi beğenmedim ve belki gol yollarındaki sıkıntıdan kurtuluruz

• inşallah çok ihtiyacımız war :S

• zaten Barcelonada bu sistemi bu bşarılı olursa...anladın diğilmi

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla 10 milyon falan değil verdiği katkıya bakacaksın bak biz Selçuk İnanı bedavaya aldık verdiği katkıya bak bir kere aykut korkak antrenör hiç gençlere şans vermiyor Fatih terim fb maçında Emre ve Semihi oynatarak türk futboluna iki yetenek kazandırdı şu anda en iyi kadro Galatasarayda ama yinede 2.lik için iyi bir kadro.

0|0
    0|0
    • Aykuya güvenim tam gerçi şuan iyi gittiği söylenemez ama bana fatih terimi övme fatih artık o eski fatih değil şimdilik ne ye çok fenerbahçe nede galatasaray iy gidiyor onu söyliyim ki fenerin kadrosu bana göre daha iyi hem ben transfer yaprken paraya bakarım diye birşey söylemedim meireles selçuktan daha iy futbolcu 2 şampiyonlar ligi şampiyonluğu yaşamış bir futbolcu eğer takıma uyum sağlarsa fenerbahçeye çok yararı olacak biz 10 milyon ödemeden de iy trasfer yaparız alex

• Şu anda bana alt yapınızdan çıkarttığınız ve avrupaya gönderdiğiniz bir oyuncu söylesene yapacak edecek cek caklarla olmuyor bu iş yaptı kazandırdı demeyle oluyor Arda Semih kaya emre çolak gibi adamlar nerden çıktı Emre belözoğlu bile bizden çıktı Selçuk şu anda avrupada her takımında oynayabilecek tek süper lig oyuncusudur .

• ama oynamıyor

• Kendi ihtiyacın için alacaksan bir arkadaşından al. Boşuna her yıl üyelik parası ödeme..Sana verdikleri uyduruk çantayı ve bütün katalogları , tanıtım formlarını parasını alıp veriyorlar..Mal satmaya fırsatın olmuyor...Birileri senin aylarca tanıtım yapıp mal satacağın yerleri doyuruyorlar..Sana verdikleri fiyata senin hazırladığın yere onlar satıyorlar...Havanı alıyorsun...Bu durumu öğrenmen bir iki yıl sürüyor..Görenler çekiliyor...Görmeyenler taban tepip duruyorlar..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe 4-3-3 oynar ama Krasiç ortasaha'da oynayamaz 4-3-3'te fener perişan olur o halde! Bö yle oynar ancak baklava şeklinde ortasaha topal kesici,önlerinde sol iç meireles,sag iç Mehmet topuz ileride kuyt,sow,krasiç bu kadro kesin iş yapar ama ortasaha oyuncularının çok iyi oynaması ileriyi beslemesi lazım! şunuda söylemeden geçemicem aykut 4-3-3'e geçmek istiyordu neden emre'yi gönderdi? Emre,meireles,topal ileride kuyt,sow,krasiç üçlüsüyle,uefa'da final bile hayal değildi,hep kendi hatalarının çeremesini çekiyor şuan,elindeki kadro'ya bak oynattıgı futbola bak! Resmen kontraatak takımı olduk...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe aykut kocaman ile ne 4-3-3 oynar ne 4-4-1-1 oynar nede 3-5-2 oynar bu hocada teknik taktik disiplin die birşey yok büyük maçlarda korkak oynatan adam 4-3-3 mü oynatcakmış o sözde edebiyat yazar onun oynatcağı sistem belli 4-2-3-1 çift ön liberosuz maçı yok ya ayrıca fenerbahçe bu hocayla avrupa kupasındada başaralı olamıycak aykutun ve başkanın tek hedefi türkiye liginde başarılı olmaktır onlara göre avrupa birşey ifade etmiyor her elenmeden sonra taraftarın susması için yıldız transfer ediyor çok örneğini yaşadık şimdide meireles geldi zamanın niang gelmişti lugano gelmişti bunlar hep elendikten sonra gelen oyuncular ayrıca bu adam stoch uda kafasından silmiş oynatmıcak stochu stoch un yerine krasic oynucak sağ açıktada mehmet topuz oynucak gitsede şu beladan kurtulsak artık.

0|0
    0|0
  • aykut sıstemı degıstırecegıne önce kendını ve egolarını degıstırsın

0|1
    0|0
  • 4-3-3 bize biraz zor gelir iyi pas yapıp çok koşmak gerekir bize en iyi 4-4-2

0|1
    0|0
Yükleniyor...