Bundan sonraki yaşantınız ne olurdu?

Evet arkadaşlar bir gün bir rahatsızlık nedeni ile kan vermeniz gerekti ve bir sabah sizi uyandıran bir teelfon sağlık müdürlüğü telefonu açıyorsunuz ve sizin HIV (AIDS) Virüsü taşıdığınızı söylüyor ve sağlık müdürlüğüne gidip form doldurmanız gerektiğini belirtiyor.O saniyeden sonraki düşünceleriniz ne olurdu atın ölümü arpadan misalimi ? tedavi yöntemimi ? ben ölücem kimi tutarsammı ?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• benim başıma geldi. kızılaya kan verdim gönüllü... ertesi gün telefon geldi çalıştığım kuruma çalışanınız aids dediler. bende bir hışımla kızılaya gittim. tekrar test yaptılar aynı sonuç. hemen üniversite ve özel bir hastaneye gittim sonuç sedim değeri çok yüksek ama nedeni romatizmal bir hastalık... tabi geri döndüm kızılay çalışanlarının isimlerini alıp mahkemenin yolunu tuttum. mahkeme aids olsam bile bu bilginin sadece benimle paylaşılmasını çalıştığım kuruma yazı yazılmaması gerektiğini sonuçta kızılayın kusurlu olduğuna hükmetti ve 3000 tl manevi tazminat kazandım. güle güle de harcadım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• sen "incir reçelini" mi izledin?

0|0
    0|0
    • Hayır Eczacılık fakültesini Bitirdim.

• peki yarın kalktığınızda sabah oldu diyorken allah korusun o virüsle her uyandığınızda gülerek bugünde yaşıyoruma sebep olmazmıydı ?

• olurdu tabiii, bir şans daha varmış gibi hissedrdim

Erkekler Ne Diyor 4

• sağlık müdürlüğüne dava açarım ordan gelen parayı rus eskortlara gömerim çivi çiviyi söker hesabından :)

0|0
    0|0
  • düşünmek bile istemem.zor durum.

0|0
    0|0
    • biliyorsunuzki tedavisi imkansız ne gibi şeyler düşünürdünüz ?

• ben tedavisinden çok millete nasıl açıklarım onu düşünürdüm.tabi cinsel yolla bulaşmışsa...diğer tarafdan tedavisine bakardım.

• Valla Allah kimsenin başına vermesin.Düşüncesi bile ürkütücü.Tedavi yöntemi.

0|0
    0|0
    • biliyorsunuzki tedavisi imkansız ne gibi şeyler düşünürdünüz ?

• boş ver hepimiz ölcez

0|0
    0|0
Yükleniyor...