Ks nin en çok sorulan soruları üstte çıksın diyorum bir daha sorulamasın

Bir daha kimsecikler sormasın boku çıktı artık , aynı fikirde miyiz ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hakikaten ne kdar makbule geçer, özellikle en nefret ettiğim soru '' Bi adaya düşseniz yanına alcağınız 3 şey nedir '' bıktım artık bu sorudan

2|1
    0|0
    • katılıyorum

• Hakikaten yengeç burcu nasıl , boğa burcu nasıl , yay nasıl ok nasıl. Adamın siniri bozuluyo. Şuraya muhabbete geliyoruz daha fazla geriliyorm

Erkekler Ne Diyor 11

• Buna benzer bir çalışma yapıyoruz. Yakında aktif olacak. Teşekkürler önerin için.

1|1
    0|2
  • evet öyle.

1|0
    0|0
  • Benim sorulardan da rahatsızlığın var mı miraa varsa çekinmeden dürüstce söyle :)

1|0
    0|0
    • Hayır bahsettiğim şeyler burç soruları ve güzel miyim çirkin miyim soruları ya da takım soruları :)

• Ha iyi o zaman benim soruların rahatsızlık yaratmadığını bilmek güzel ;)

• Bence sitenin bir köşesine ayrı bir panel yapılması lazım. Hani video sitelerinde en çok izlenen videolar olur ya burada da en çok sorulan sorular diye bir kısım olması lazım. Milletin gözüne batacak bir şekilde olursa o zaman onları okuyup sorulmuş soruları soranların sayıları azalmış olur.

1|0
    0|0
  • Ben de erkek arkadaşım sürtündü hamilemiyim sorularından bıktım...

şu sürtmeye ayırdığınız zamanı kitap okumaya ayırsaydınız..satürn de kahve içiyoduk be.

1|0
    0|0
  • Topraam her gun yeni tifillar dusuyo. ne soruldugunu bilmiyo.

yonetim en cok merak edilenler bolumu acmali.

seni de mod yapmali.o bolumde olan soruyu sorana saplagi yapirma hakkini sana vermeli

1|0
    0|0
    • :)) sinirlendim toprağım güzel miyim çirkin miyim , burç soruları filan gerçekten sıktı artık.

• Saka bir yana siteye 14/15 yasinda cocuklar taladi.

bunun cozumunun dusunulmesi vakti geldide geciyor.

• hemfikiriz..

1|0
    0|0
  • arkandayım

1|0
    0|0
  • en çok istediğim şey bu site hakkında.

1|0
    0|0
    • sıktılar artık.

• kimsenin umrunda değil ama biliyor musun...böyle sürer gider...

• haklısın.

• İnsanların fikirleri değişebiliyo.O konu hakkında yeni bi fikir edinebiliyo.Sorular aynı şekilde tekrarlandıkça anlam kazanır gibi.

0|0
    0|0
    • güzel miyim çirkin miyim ve burç soruları yeterince gereksiz ve saçma bence.

diğer tekrarlanan sorulara lafım yok ama her gün 3-4 defa aynı sorular çıkıyor olmuyor böyle

• Evet sadece onlara sınır getirilmeli.

• neden böyle düşünüyorsun.belki sen gelmeden önce senin sorduğun sorularda kaç kere sorulmuştur.insanların sorularına saygılı olmak gerekir.cevaplamak zorunda değiliz rahatsız eden soruları.

0|0
    0|0
    • zaten soruyu sorarken benzer orular çıkıyor ekranda , oraya bakıp meraklarını giderebilir arkadaşlar.

Her gün güzel miyim çirkin miyim , tipim nasıl soruları baydı bence.

• öyle ama naparsın senaryo ve oyun bellidir.oyuncular herzaman farklıdır. görmezden gel insanlarda soru sormak istiyor :)

Kızlar Ne Diyor 3

• aslında bence aynı sorular defalarca sorulabilr çnkü herkes aynı şekilde sormaz belkide cidden diğerlerinden daha çok yardıma ihtiyacı vardır ciddi olan konularda güzelmiyim çirkinmiyim sorularıda kaldırılacaktır büyük ihtimale ve sorulmasına izin verilmese iyi olur can sıkıcı ıykk diorum:)

1|0
    0|0
    • yardıma ihtiyacı olan çoğu kişiye yazmaya çalışıyorum özelden de konuşup halletmeye çalışıyoruz ama burç soruları , güzellik soruları , boy soruları bence sıktı. herkes neyin ne olduğunu biliyor ee yönetim kaldırsın yeter ! :)

• hmm evet bende özelden yardım ediyorum genelde ve bu konuda doğrusunuz aslında bazen oldukça sıkıyor ve cidden birisi kaldırsın :)

• ya ama bnunla ilgili ztn bnzer soruları gösterio yeni soru açarken bnce soruyu açan kişi dikkat etmeli buna

1|0
    0|0
    • benim istediğim yönetim kabul etmesin soru çevrilsin , sıktılar artık.

• ona lafım yok zaten canım bende cevaplıyorum o soruları ama güzel miyim çirkin miyim ve burç soruları artık sorulmasın istiyorum burası güzellik yarışması değil.

• ya sorma çok gülüorm onlara ego sorunsalı:D

• olay ne?

0|0
    0|0
Yükleniyor...