Her gün mesaj atmak erkekleri sıkar mı?

sizce her gün sevgiliye mesaj atmak sıkar mı yani bir süre sonra sıkılır mı 1 gün konuşmak istemediği zaman olur mu olur bana oluyor arada bir siz ne düşünüyorsunuz

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Olur gibi geliyor ama aslında olmuyor. Sevgilin bir gün sana mesaj atmasa onu çok merak edersin. Ne oldu birşey mi oldu? Neden mesaj atmadı? diye strese girersin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim canom hergün bana mesaj atardı, ben sıkılıp artık mesaj atma dedim ona. O da atmadı bi daha. Baktım o mesaj atmayınca, çok yalnız kaldım, herşey boş görünmeye başladı. Çok özledim onu. Pişman olup bu sefer ben ona mesaj attım.. Artık eskisi kadar mesaj atmıyor, ben ona daha çok mesaj atıyorum. Aradan bir sene geçti ama hala keşke öyle demeseydim diyorum

0|0
    0|0
    • bugün sevgilimde bana mesaj yazmayi sevmedigini söyledi, bu senin dediginle ayni anlama geliyor degilmi. o sözünden sonra bende atmamaya karar verdim umarim oda pişman olur

• Öyle diyorsa zaten atma, atarsan daha çok sıkılacak, atmasan, bişeylerin eksik olduğunu görecek.. O mesaj atmayınca eksik hissettim. Senin sevgilinin nasıl bi kişiliği var bilmiyorum, belki pişman olur

• her gün sıkar ..hatta onu bi gün boğarsın ve sana mesaj atmayı azaltır ..seni biraz özlemesini sağla

1|0
    0|0
  • insan sevgilisinden sıkılırmı ? ben 2 yıldır hergun aynı yemekleri yiyorum birgün bile sıkılmadım onunlada hergun herseyı yapmaktan sıkılmam öyle yok bayar yok heycan kalmaz diyenleride hic anlamam

2|0
    0|0
  • Yani tabiki sıkar bazen artık onu çok sıktığını düşündüğün an şuandaki gibi odluğunda onun sana mesaj atmasını bekle o ses verene kadar ses verme mesela.

0|0
    0|0
  • abi insanlar ilgiden sıkılırmı ya bana hergün mesaj at hergün ara senin paspasın olurum:)

2|0
    0|0
  • ben hiç sıkılmıyorum sadece oyun oynarken mesaj atmıyorum ama her dakika mesajlaşıyoruz 2 seneden beri..

0|0
    0|0
  • olsa da olur olmasa da.

0|0
    0|0
  • Yok sıkılmam.

0|0
    0|0
  • ben 5 senedir atıyorum hiçte sıkılmıyorum niye sıkılıyım sevgilimden gelen mesajlara

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fazla muhabbet tez ayrılık getirir

0|0
    0|0
  • hergun konusmak ılerıde ayrılık sıkmayıda gectım hergun konusmayın benı dınle sen

0|0
    0|0
  • Benimde ayrılma sebebim buydu.Ama bana kişiliğimden öyle olduğunu söylüyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...