Dedikodu yapmayı sevmediği halde kendini dedikodu içinde bulanlardan mısınız?

Biz insanlar ne kadar ayıplasak da dedikodu yapanları bir insan hakkında konuşulanlar hep kullaklarımızı vızırtıyı duyar hale getirmektedir. Şimdi dürüst olup söyleyelim "aaa ne kadar ayıp ben zaten bi keresinde felancının solediğine şahit olmuştum" diyenlerden misiniz?:) Yoksa buna ahlayıp vahlayanları dinlemekten zevk alanlardan mısınız? :)

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• vallaha kardeş ben dedikoduyu sevmem. ama ne yalan söyleyeyim benden duymuş olma ama şu Marwe ve cokdusundumbulamadım seni çekiştiriyorlarmış bir soru sayfasında. benden duymuş olma yine de.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dedikodu olayına normalde karşıyım fakat dedikodu dinlemeyi seviyorum nedense

0|0
    0|0
  • her türlü dedikocuya karşıyım. alma masumun ahini çıkar aheste aheste :)

1|1
    0|0
    • günün içinde günün ağarışında başlıyo dedikodu kazanın fokurtusu :)

• kızlar dedikodusuz duramaz yapısında şeytan tüyü var ondan :)

Kızlar Ne Diyor 6

• dedikodudan nefret ederim. inançlarımdan ötürü.. evet bazen yanındakiler konuşunca içinde buluyorsun mecburen kendini..ama bu gibi durumlarda sesimi çıkarmam ve olabildiğince çabuk konuyu değiştirmeye çalışırım.bir kere arkadaşın biri bana gelmişti kız ayaklı gazete sağolsun..bir başladı etraftakileri anlatmaya en sonunda hakim olamadım kendime ve o söylediğin insanların ya günahını alıyorsan dedim. bak sinirlendim yine..

0|0
    0|0
    • orası öyle ama anlatmak ve cevabını almak istediğim tam olarak bu öyle ya da böyle bi bakmışsın sen de konuşuyorsun :)

• insanları kırmamak adına susmayı tercih ederim..aksini denedim bize öcü gibi bakıyorlar

• Dedikoduya karşıyım ama kendimi dedikodunun tam ortasında bulduğum zamanlar hepsinden daha baskın çıkarım.Ve kendimi kaptırırım öyle zevkli oluyoki.İnsanda stres falan kalmıyo:))

0|0
    0|0
  • ben de dedikoduyu sevmem ama içinde buluyorum kendimi kaptırdığım da oluyor farkında olmadan:):)

0|0
    0|0
  • hiç sevmem yapılan ortamdan da uzaklaşırım çok hassas olduğum noktalardan biridir. çok zarar gördüm bu dedikodu meselelerinden.

0|0
    0|0
  • İnsanların gıyabında konuşmayı severim, hatta bundan zevk alırım.

0|0
    0|0
  • Dedikodu yapmak günah bi kere. Tövbe estağfurullah...

0|0
    1|0
Yükleniyor...