Sözüm bazı kızlara tartışma yaratacaklar hiç yorum yapmasın

Şimdi daha 4-5 gündür bu sitedeyim ve o kadar çok kızın sorularını okudum ki başkasıyla birlikte oldum vs vs kusura bakmayın da bunu yapıpda pişman olmanın anlamı nedir ? Yani en azından yaparken bi düşünseniz sonuçta kimse sizi soyup bi kenara koymuyor. Ne kadar kabul etmezseniz etmeyin bu ülkede bu böyle gelmiş böyle gitmiş erkek istediğini yapar kızın sahip çıkacağı tonla şeyi vardır. Bunu tek başınıza bozmak istemenin mantığı nedir ?

Güncellemeler:
Kimseyi ayıpladığım veya onlara karıştığım yok sadece bi soru sordum ve adam gibi cevap verenler verdi vermeyenler kendilerine verilmiş adı devam ettirdiler. Küfreden etsin bi onlar etti diye bana bişey olmaz kimsenin de ahını almam yalnız 1. kısma taktığınız kadar sonlara da taksaydınız daha iyi olurdu.
Konuda kapanmıştır herkes ne b*k yerse yesin ama buraya da yaptıklarını yazmasın

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• yapan kişiler bu ahlaksızca yaptıkarına övünürler anlatırlar ama olayı kız acısından bakınca cok farklı olaylar geliyor baslarına dediğin gibi olan kıza olur Allah bir kişinin günahına girmeyi nasip etmesin ben ailemden kadın Allahın emaneti olarak anlarım simdi kendini erkek zanneden kişiler sinirlenirler evet erkekler ama adam dehiller

0|0
    0|0
  • Sen haklısın bu ülkede bu sorunun başlangıç kaynağı çok belli, erkek yapar bişey olmaz erkek tecrübeli olucak derler, kızlar bunu böyle kabul etmişler ve kendileri bizde yapsak ne olur düşüncesindedirler, zamanla bunlar yayılacak, kıyamete doğru gidiyoruz, ne yazıkki bunun bir önlemide yok

0|0
    0|0
    • ben kimsenin lanet hayatına bişey demiyorum sadece türkiyede gelip devam eden bişeyi yargılıyorum düşünmeden konuşanlar saldırmaya başladı

• İnsan oğlu zarardadır

• Bir mizojinist kadın daha. Bitemediniz bir türlü.

0|0
    0|0
  • ne yaptın sana şimdi kezban diyecekler

1|0
    0|0
  • aslında karakola gidicen benı cınselliğe zorladı şikayetciyim diye bana tecavuz etmeye calıştı bi 30 sene yesinler korksunlar yapmasınlar :)

0|0
    0|0
  • herkes istediği gibi yaşar. problem?

1|0
    0|0
    • kimsenin yaşamına karışmak gibi bir niyetim yok . sadece merak ettiğim bi şeyi sordum bu benim hakkım kimsede bunu karışamaz.

• seçimler dünyası

kimi insan bu dünyada pişer kimi insansa öbür dünyada

0|0
    0|0
  • Şimdi erkek istediğini kiminle yapacak bütün kızlar kendilerine sahip çıkarsa

0|0
    0|0
  • Bazı kızlar kendileri , bazıları da erkek arakdaşlaryla bekaretlerini kaybettikleri gibi 3-5 kız arkadaş pijama partilerinde alkolün de dibine vurarak birbirlerinin bekaretlerini kaybettirebiliyorlar . Bu arada yapılan araştırmalara göre Rusya'dan daha düşükmüş bekaret kaybetme yaşı bizim ülkemizde. Artık bu durum düzeldikçe daha kötüye gider kimsenin şüphesi olmasın ki yoktur da zaten :D bu arada sorun da mükemmel bir soru eleştirilere kulak asma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Namızsızlar...

4|3
    0|0
  • Kimse düzene meydan okumak için bir şeyler yaşamıyor ki.Bazen çok yanlış bulduğumuz bir şeyi anlık duygu değişimleri yüzünden yapabiliriz insanız çünkü.Bazı insanlar da yanlış kişiyle yanlış şeyler yaşadıkları için pişman olurlar yahut zaman yanlıştır onlar için.

1|0
    0|0
  • Dağnama başına gelır.

0|0
    0|0
  • canı gerçekten sevişmek istediği için olabilir mi loveliebeamore? hormon meselesi falan.ha bi de bundan 20 sene öncesine kadar benim ailemde flört olayı yasaktı.şimdi değer verdiğim erkek arkadaşlarımla tanıştırıyorum. ve ileride çocuğum olursa yaşayacağı cinselliğe saygı duyacağım. her kuşakta biraz daha kırılacak tabular zaman geçtikçe. bu ülkede bile olsa ..

0|0
    0|0
    • tamam bişeyi istemesine karşı değilim pişman olup da burda milleti suçlamalarına karşıyım

• aynen katılıyorum yapıyolar yapıyolar sonra erkekler bize böyle yaptı

• aa.. türk kızları bıyıklı diyorsunuz ben alınıyor muyum hiç? yapmayın böyle üzüyorsunuz beni.

• bunu yapanlar bu yargıyı bozmak istediği için değil yapmak istediği için yapıyor yapanda yapar

0|0
    0|0
  • sonuç olarak ben sevişemiyorsam kimse sevişmesin mi diyorsun?

1|0
    0|0
  • başta iyi gider gibiydin,sonra niye şeyaptıysan.

0|0
    0|0
    • Bak kızlar üstüme gelsin inan umrumda değil ama anlamadığım neden ilk kısma alınıyorlar. ikinci kısımda da bu ülkenin bu düzenini eleştirdim herkes gocunduğu yeri anlıyor

• düzeni eleştirirken ortalığı bok götürmüş diyorum.az kadın olmaya sahip çıkın bebeğim.

Yükleniyor...