Spor salonuna gidenler?

1 aylik spor salonuna yazıldim arkadaslar 1 ayda zayiflayamazsin diyolar sizce sonuc ne olur en azindan sıkılasırmiyim bide spor salonu icin onerileriniz neler ne yapsam daha iyi sonuç alirim

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• 1 ayda tabiki zayiflayabilirsin yediklerinede dikkat edersen.

0|0
    0|0
  • spor salonu sadece tek başına senin zayıflamana yetmez beslenmene dikkat edeceksin günlük kalori alınmın düzenleyeceksin saolnada yapacağın sıkı bir antremanla ve cardioyla zayıflayabilirisin belli oranda

0|0
    0|0
  • ben bir haftadır gidiyorum 1 kilo almışım 😂

0|0
    0|0
  • 1 ayda 10 kg verebilirsin bende 1 sene yazildim fitnessa gidiyorum 6 aydan beri valeybol oyna boyun uzar.

0|0
    0|0
    • Ama cogu kisi spor salonunda kilo veremiyorum sadece sıkılasırsin dediler

• Sen onlari dinleme yemeni icmeni duzene sok sporuna devam et bak nasil veriyorsun hemde sıkılaşırsin bol bol yogurt ye benim boyum 1.85
      78 kg 5 seneden beri basketbol oynuyorum sende valeybol oyna iyi bir fizigin olur

• beslenmene dikkat etmezsen mucizeler bekleme hiç

0|0
    0|0
  • beslenmene dikkat edersen zayıflarsın

0|0
    0|0
  • En az 3 ay gitmen gerek etki istiyorsan.

0|0
    0|0
  • Kilon nedr

0|0
    0|0
    • 170 75

• Zaten boydan dolayı kolon pek görünmez ama tatlı bir şişlik vvar midende diye tahmin ediyorum eyer diyet ve düzenli spor yaparsan 3 aya fit olursun 1 ayda ancak vücut toparlar kendini hamlk flan gder ;)

• 1 ay yeterli olmaz. Ama senin durumunada bagli. Nasil şu an vicudun?

0|0
    0|0
  • Insanty workout senin için garanti çözüm

0|0
    0|0
  • haftada 5 gün düzenli biçimde beslenmeyle ayda 4 5 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
    • Hem spor salonu hem de diyetle kilo veririm yani dimi

• tabikide verirsin ama 1 ayla sınırlandırırsan verdigin kiloları almaya devam edersin

• Spor salonuna kızları kesmek için giderim ya değilse niye veriyim o kadar parayı mk

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...